bugün

nerdesin lan sen? evin yok mu lan senin? şeklinde babasından azar işiten metalci.
metalciliği, küçükken babasının torna-tesviye tezgahında çalışmasından gelmektedir. sonraları babası almanya'ya göçüp döner işine girmiş, ama ismail'in metal aşkı bitmemiştir.
çal çal çal dicey diyerek hayran kitlesinin mahvetmiştir. Şarkıyı berbat etmiştir.
Kliplerinde kardeşleri bir, kendisi yanına mankeni alarak değişik bir hava yaratmaya çalışmıştır.
kendisi yetmiyormuş gibi bir de çetesini yanına alıp kaset çıkartan , en son klip çektiği şarkıda diceeeeeeeey diye bağırmasıyla beni benden alan zat-ı muhterem.
kültürel yozlaşma abidesi.
Oyuncak bebeği çıkan şahsiyet.
(bkz: beni beğeneni ben beğenmem benim beğendiğimse beni beğenmez)
yeni karamürsel mağazalarının veliahtıdır.
yurtseven kardesleriyle birlikte almanci gencligin ne hale geldigini gözler önüne seren bir müzik adami.

her ne kadar sosyoloji denen toplum biliminden zerre kadar cakmasam da bu adam ve türevleri bilimsel bir arastirma konusu olmalidir bence. almanya'daki türklerin ne hale geldiklerini, icinde yasamak durumunda olduklari toplumun onlar üzerindeki etkilerini, ilk neslin icine kapanik yapisinin sonraki nesiller üzerinde etkisini ve en önemlisi simdiki neslin* gencliginin ne yaptigini, ne yapmak istedigini ve ne yapacagini gösteren bir almanci.
(bkz: cem yılmaz mı daha komik ismail yk mı)
(bkz: ismail yk dus yk mızdan)
(bkz: abide-i zarafet) *
müthiş bir tarzini bulamamis insan örneği. garip kıyafetleriyle kendine marjinal bir hava yaratmaya çalışırken, 1970'lerin rock esintileri taşıyan hareketleri ile bir rocker olma yolundadır. arabesk sözleri ile insanların üzerinde arabesk sarkıcısı havası yaratırken, teknodan çalıntı melodiler ile clubber bir delikanlı olmak yolunda ilerlemektedir. karma insandır vesselam.
(bkz: bombabomba com)
(bkz: ismail yk gibi şarkı yazma rehberi)
kendisiyle t.şak geçen kişilerin, şarkılarını dinlemeden edemediği şarkıcı. * *
(bkz: bombabomba nın girisindeki ismail yk fotosu) *
mimikleri ve sesi ile shaggy yi andıran genç ara-pop sanatcısı *
(bkz: erkek guzeli sefil bilo)
Yozlasmis müzik kültürünün vazgeçilmez öğelerinden biri.
ORTALIKTA MUZIK YAPMAYA CALISAN SAHIS
(bkz: rocker)*
bir şarkısında kendisine eşlik eden hatun kişinin "90 60 90 vücudum var,doya doya bitmez tadım var" şeklinde bir nakarat sarfettiği şarkıcımsı.
(bkz: gereksiz insan)
komiktir efenim..
ama zekice esprilerle ya da ne bileyim hal hareketlerle değil. normal görünümüyle komiktir. he bazen yapar, "ulan bişiler yapayım ben, çocuklar sevsin beni herkes mecbur alır kasedimi.." amaçlı komiklikler. ama daha çok elinde olmadan güldürür insanı, gülünçtür bir başka deyişle. yani mesela bir filmle özdeşleştirirsem, gora gibi komik değildir de dünyayı kurtaran adam gibi komiktir. ne olursa olsun komiktir işte...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar