bugün

yazarların başından geçen küçük çaplı haber değeri taşıyan olaylardır.
Hani olur ya gün içinde başımızdan birşey geçer ve onu başkalarıyla paylaşmak isteriz, işte o amaçlı açılmış bir başlıktır bu. Ileriki tarihlerde bu entryleri okuyan kişiler de "aaaa bak şu ayın şu günü şöyle bişi gelmiş bunun başına" derler.

Az önce izmir eshot ulaşım araçlarının 2si kafa kafaya çarpıştı. Normalde sivil araca çarpınca milletten acısını çıkartırlardi, şimdi kendilerine oldu olan. *
bugün çok komik bir şey oldu.
üşüdüm.
gitmek istedim, gidebileceğim bir yer yoktu. sahile bağlanmış duran boş bir sandal olsaydım keşke, yerim burası derdim. belki "gideyim burdan" derdim günün birinde.
aklımdan şüphe etti bazı atlar.
hayır bugün çok komik bir şey oldu. "nereden gitsem" diye düşündüm bugün, terkedebileceğim bir şeyler aradım uzun süre, bulsaydım belki oraya giderdim.
yoruldum.

uzun kesilmiş tırnaklar ilişti gözüme, gün henüz ağarıyordu. gözlerimin ardında ince bir sızı oldu önce.
önce bir sızı oldu.
soluk borumda mıydı? kalbimden mi bilmem tıkandım bir süre.
yoldaydım.
bugün çok komik bir şey oldu. radyoda nazan öncel "beni geçirmeye yalnızlığım gelsin" diyordu.
ağladım mı ne?

ama bak bugün çok komik bir şey oldu.
"bana gel" diyen yorgun saçlar gördüm , gördüm "seni seviyorum" diyen ince parmaklar. üstünde "Love me" yazan bir tişörtle.
korktum.

bugün çok komik bir şey oldu; bir ağacın altında uzanmış düşünüyordum. ahahaha size ne söylüyorum? uzanmış düşünüyordum işte.
keşke gidebileceğim bir yer olsaydı ama..
ahahha kayboldum.

üstünde "love me" yazan tişörtü ile üşümüş, korkmuş, yorgun bir kadın ağlıyordu.
Merakla beklenen olaylardır.
isyerinde adini bilmedigim fakat surekli dikkatimi ceken; beyaz tenli, turbanli, gozluklu, 1.70 boylu, yaklasik 57 kg falan olan tatli hanim hanimcik kiz beni sosyal medyadan eklemis.

Tanisma fasli icin ilk adimi o mu atmali yoksa ben mi?

Ya da yuru ya kulum mu yapim?
Nevşin Mengü'nün Youtube kanalındaki programının ismidir. Haftaiçi hergün saat 15.00'de beni bilgisayar başına çeken bağımlısı olduğum bir programdır. Gündemi kendine has üslubu ile özetlemenin yanında alanında uzman kişileri programına konuk olarak almaktadır.Şiddetle tavsiye edilir.

görsel