bugün

1994 doğumlu kanada'lı pop şarkıcısı. youtube sayesinde meşhur olmuş.
Çıktığı program'da kız izleyicilerin orgazm olmasına neden olmuş daha çocuk olmasına rağmen tribünde 20'lik kızların çığlık eşliğinde kendilerinden geçmesine neden olmuştur.
henüz 94 doğumlu olmasına rağmen izlediğim bir canlı performansında kendisinden 8-10 yaş büyük genç kızları orgazm edecek kadar bağırtmayı başaran bebe.

çok sonra gelen edit: soytarı çıktı herif.
sürekli etrafta ismini duyunca merak edip araştırdığım ve tipini ve o cırtlak sesini duyunca tüylerimin diken diken olmasına sebep olan bebe.

bide beybii, beybiii ehuuuuu diye bağırmıyor mu? çarpıcan bitane yüzüne beybiymiş.
Harika, mükemmel, tatlı, yakışıklı, yetenekli herşeyiyle inanılmz, müthiş bir çocuktur kendisi.

Kızların kalbini çalmakta hiç zorluk çekmeyen Justin, gülüşüyle, ela gözleriyle öldürüyor adamı..
"bir hayranımla çıkabilirim" diyen çocuk. bu açıklamayla eş zamanlı olarak "pek çok kez evlenme teklifi aldım" da diyen çocuk.
(bkz: i like bananas)
(bkz: justin bebe)
bu kadar buyutulmeye degecek tipi olmayan daha bebe olan ufaklik.
Küçük bey hala şekerleme yapmaya ihtiyaç duyuyormuş.
sevenleri varmış. küçük ibo'nun bahta sahip versiyonu 'mikroorganizmik' şarkıcı.
baby videosunun 1:11 saniyesinden görüldüğü üzere kalbi göğsünün sağında olan çocuk. ben demiştim bir yamuk var bunda diye.

http://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4
bir çocuğun narin sesinden istifade edip bir kıt'a ve nakaratı 40 defa okutma esasına bağlı metodla meşhurlaştırılmış, dayaklık bir velet. amerikanyalılar albümlerini ala ala rekora götürmüşler bacaksızı. dövülesi.
gay olduğundan adım gibi emin olduğum acayip tipleme. ayrıca yıl itibariyle 16 yaşında olmasına rağmen o nasıl ses lan 10 yaşında gibi ?
küçük ibo'nun sarısıdır.
"bu kimmiş la..?" diye merak etseniz bile youtube'dan bakıp hayatınızın iki dakikasını harcamayın.

(bkz: ben yandım eller yanmasın)
5 yaşında çocuk sesine sahip, ergen kızların çıldırmasına neden olan, ne çok yetenekli ne de çok yeteneksiz ve müzik piyasasının gidişatının sağlam olmadığının kanıtı olan 16 yaşındaki insan. yakışıklı mı? çirkin denilemez ama abartıldığı kadar da yakışıklı değil. evet sevimli ama çok da değil. *
12-15 yaş arası kızların hayran olduğu, daha ötesine gidemeyecek bücürük.
radyoda baby şarkısını dinledikten sonra djin ismini söylemesiyle şok olduğum yeni yetme şarkıcı. hayır tanımaz etmezdim, merak da etmezdim o şarkıdaki ses birebir kadın sesine benzemeseydi. biz de serdar ortaç'a sorardık nasıl bu kadar kadınsı ses tonuna sahip olabiliyor diye.
hergün ayrı bir gazetede fotograflarını görüyoruz konserleri kapalı gişe gitmekteymiş,ayrıca bir hayranıyla çıkabilirmiş ne veletler var dünyada ya.
(bkz: overrated)
10-14 yaş arası kızların ağzının suyunu akıtan tip.
okuyup adam olacağına piyasada harcanan çok da yetenekli olmayan ergen. üzülüyorum valla.
saç reklamlarında oynaması muhtemel çocuk.

görsel
şaka maka baby baby diyerek malı götürüyor resmen, şuan için videosu 98milyonu bulmuştur.
(bkz: vay anasını sayın seyirciler)
gereksiz yere şöhret olanlar akımının yeni nesil temsilcilerinden. ses zaten rezalet. cırtlak kız sesinden hiçbir farkı yok. görüntü desen o da yok. itici bi oğlan çocuğu işte. justin diye zırlayan embesil kızların ağzını burnunu dağıtma sebebi. zaten iki söz yaz, bir de müzik uydur. bir de ünlü biriyle çık şarkı söyle. tamam şöhretsin. bu tür salaklar yüzünden gerçekten de yetenekli olanlara şans verilmiyor ya... neyse gece gece ağzımı bozmayacağım.
amerika'lılar geç gelişiyor oğlum tezini bir kez daha doğrulayan çocuk. türkiye'de 16 yaşında sakallı, bıyıklı amca gibi olup lise de dayı takılıyorlar.
türkiye'deki gençlik ile kıyaslarak bu çocuğu görünüm, hal ve hareketler türkiye'nin 11-12 yaş erkek çocuklarına benzer anca.

(bkz: de get bücür)
(bkz: itici bücür)
kim olduğu hakkında başlığa tıklayana kadar bir fikrim yoktu ama msn haber ve bilimum diğer web sitelerinde hakkında sık sık haber yapılıp gözüme sokulmasından sıkıldığım kişi. çocukmuş bir de.
şeftali tüylerini pembe jiletle alan sübyan.
http://www.facebook.com/?...27264807299141&ref=mf
sean kingston ile düeti eenie meenie harika olan ve bu şarkıdan sonra sesinin güzel olduğunu düşündüğüm yeni rnb ci.*
hakkında 'justin bieber zenci olursa noolur? justin karabieber.' şeklinde espri bile var. yahu çok tipsiz kızlar nesine bayılıyolar ya?
kaza geçirdi lan !! beddualar tuttu yeminlen !
shane dawson versiyonu:

http://www.youtube.com/watch?v=Iika41Vin9k&feature=fvhr
Bebeksi ve sempatik hareketlerinden dolayı kısa sürede ünlü olan ve Facebook'ta 8-13 yaş arası kız çocuklarının soyadlarını Bieber olarak değiştirmelerine neden olan Kanadalı genç.
12-14 yaşındaki yeni ergenliğe girmiş kızların yeni sevgilisi olan ve kız mı erkek olduğunu isminden anlayabildiğimiz, güzel dans eden çocuk.
son günlerde asparagas öldü haberleri çıkan 16-17 yaşındaki çok genç sanatçıdır.
biber öldü twitterda da onaylandı........
vay arkadaş ya adam 16 yaşında seks, alkol, uyuşturucu, partiler, şimdide popstarlık.. daha ne olsun oh 16 yaşında ama dünya onun etrafında dönüyor.

edit=imla
Çok itici bir velet.Küçük kızlar hasta oluyor...
kardeşimin aşık olduğu 16 yaşındaki şarkıcı. yeni justin timberlake. bu format çok tutuyor o yüzden önümüzdeki yıllarda daha adını çok duyacağız gibi görünüyor.
geçenlerde ağır bir kaza geçirmiş çoğu kişi öldü falan diyordu ama ne kadar doğrudur bilemem, takip etmediğim bir kişilik.
çağ çoluk milletini şarkıcılık, ünlü olma falan filan muhabbetlerine özendirme amaçlı kıçına vurulup sahnenin ortasına atılmış insan yavrusu. Aman dünya gençliğinin kültürü, geleneği bolzulsun, yozlaşalım falan da bu piç'i ortaya çıkaran zihniyet de kıçına kına yaksın.
veled-i zinaların sevdiği veled-i zina.
facebookta fotoğrafını paylaşıp altına da 'aşkııaaamm' 'seni seviyouuurururmmm' gibi yorumlar yazılan ergen ufaklık.
ergen kızlarımızın yeni abdden ithal platonik aşkı.
nuber one tv de gördüğüm ve noluyoz lan dediğim insan. çocuğu çıkarmışlar la bildiğin. bu amerikan halkı salaklıklarını diğer ülkelere de yayıyor. abdnin iyi yerlerrini alacağımıza en boktan yerlerini alıyoruz. sonuçta bu hale geldik işte. o değil de bu çocuğun sesi daha kalınlaşmamışsa kalınlaştığı zaman boku yiyecektir.
(bkz: küçük ibo)
an itibariyle inci sözlük tarafından facebook sayfası saldırıya uğramıştır..
(bkz: inci sözlük justin bieber ziyareti)
justin sen daha imza dağıt, sayfan göt oldu beybi.
funnyordie'daki videoyla göt edilmiş beybidir..
http://www.funnyordie.com...y-date-with-justin-bieber