1. 1.
  yaptigi sihirbazliklarin ciddi ciddi kolpa oldugunu dusunmeye ba$ladigim bir illuzyonist(!). ne o oyle ucmalar, derinin icinden bozuk para cikarmalar falan.
  4 ... splinter
 2. 2.
  (bkz: dynamo)
  13 -2 ... leoking
 3. 3.
  (bkz: vay anasını)
  2 -1 ... lowreslovekuku
 4. 4.
  feci karizma olması yanında ayriyetten sıyırmış, aşmış, koparmış insan. bu işin en iyisi.
  4 ... eqin
 5. 5.
  ulan yavaş ol cart diye insan ortadan ikiye yarılırmı dedirten insan, hem acı yok kan yok. hattori hanzo nun kılıç kuşanmamış modeli denilebilir kendisine.
  (bkz: evlerden ırak)
  1 ... hattaratamahatta
 6. 6.
  okan bayülgen'e benzettiğim insan. böyle giderse bir gün benzetecek kendini başka bir şeylere, evet...
  1 ... cryptic
 7. 7.
  sırtına kancalar taktırıp sonra helikoptere asılı biçimde vadi gezisine çıkan insan(!). bir gün hiç gözünü kırpmaksızın birini öldürecek kanaatindeyim...
  2 ... cryptic
 8. 8.
  snek'te * programları gösterilen ilüzyonist. zırhlı arabaların içinden geçiyor, el ilanıyla bir lokantadaki bütün insanları hipnotize ediyor. ilginç insan, bir bölümünde olacak olayları gazeteye ilan vererek önceden tahmin etti.
  2 ... gamsiz
 9. 9.
  çok enteresan bir abi ya. gerçekten başarılı bir herif. valla bravo criss.
  sahi bi david copperfield vardı ne oldu o yaw?
  2 ... qb1903
 10. 10.
  eger yaptiklarinda bir hile yoksa gercekten inanilmaz i$ler yapan adam.
  bir bolumde bu adami bir kasanin icine kapattilar. criss ellerini kasanin di$arisina cikardi ve polis ellerini kelepceledi. yapacagini iddia etti $ey ise ilgincti: 2 dakika icerisinde o kelepcelerden kurtularak di$ari cikmak. yalniz $oyle bir sorun vardi: kasa havaya dogru yukselmekteydi ve 2 dakika icinde cikamadigi takdirde yere firlatilacakti.
  surenin bitmesine sanirim 10 saniye kalmi$ti. adam birdenbire kelepcelerinden kurtuldu, buna ragmen kasa yere du$tu. adamsa seyircilerin arasindan elinde sodasiyla cikti! insan dogal olarak kesin bir hile vardir diyor ama varsa bile biz goremedik. ba$arilarinin devamini diliyoruz ailecek.
  1 ... temporarypeace