1. 11.
  criss angel su uzerinde yuruyup binadan binaya ucunca, elindeki sopadan renkli hincal uluc fulari cikarma numarasini tekrar gozden gecirmistir kanimca. hayir o degil sermet erkini ucarken dusunmek bile guzel.
  1 ... yozishanko
 2. 12.
  az önce arım balım peteğim'de gösteri yaparken falso vermiş usta.

  bir kukelatanın içine sıvı doldururken bileğinden konfetiler döküldü. daha da önemlisi sıvının döküldüğü kabın içinde ikinci bir katman kap olduğu çok net belli oldu.
  1 ... hezarfen hariciyeci celebi
 3. 13.
  bir nevi halit akçatepe (bkz: köse)
  ... david addison
 4. 14.
  umut sarıkaya nın boyuna taktığı adamdır.
  ... imhotep
 5. 15.
  bundan çok çok uzun zaman önce yaptığı ve benim de çocuk izleyici olarak katıldığım izmir fuarındaki gösterisinin son bölümünde, gözümün içine bakıp önümde götünü sandalyeye vurdurup vurdurup bağıran çocuğumsu veledi sahneye alarak gözümde zerre değeri kalmamış kişidir.

  ben, sahnedeki gizemi çözüp aile bireylerine yapacağım şovların, sırları açıklamayarak alacağım artı puanların hayalini kurarken bir anda elime tutuşturulmuş naneli ipana diş macunuyla kendime geldim. yapmayacaktın bunu üstad. yakışmadı sana.*
  ... onundekimaclarabakanfutbolcu
 6. 16.
  çocukluğumuzun sihirbazıdır. profiloda bir standı vardır.
  ... samanta
 7. 17.
  önceden bu ne lan 30 yıldır güvercin çıkarıyor bu ne biçim sihirbaz falan derdim kendisini görünce ama aref ghafouri'ye yapılanları görünce saygı duymaya başladım. iyi dayanmış o kadar sene. bravo.
  1 ... killanici
 8. 18.
  çocukluğumda diyarbakır kültür sarayında gösterisini sunarken bir çocuğun kendisine küfretmesiyle şoka uğramış hokkabaz. *

  sen buna sihir mi diyon yarraaaaam!!!
  -2 ... dusunenadam
 9. 19.
  yaşlanmayan insan.
  ... zagortenay
 10. 20.
  efsane sihirbaz. liseliler bilmez.
  ... merhaba ben on birinci nesil