bugün

entry'ler (4835)

mustafa kemal i zerre seven cenazeme gelmesin

senin cenazene gelecez büyük(!) üstat; ama işemeye tükürmeye...

misvak dergisi nin berkin elvan karikatürü

amk ışidçilerinin yapacağı mizah bu kadar oluyor işte.

başkanlık sistemini istemiyorum çünkü

çünkü ben bir ak-davar değilim.

kürt maymunu

kürtlere maymun falan diyorsunuz eyvallah, tamam çok çirkinleri var gerçekten evlerden ırak ama şöyle iç anadoluyu yozgat'ı kayseriyi konyayı vs. bir gezin bakayım türklüğü ile övünenler? çoğu radyasyona maruz kalmış gibi lan; bir sürü çirkin çarpık çurpuk tip ve türk! kürtlere laf sokuyorsun ama senin halkında da iş yok birader!

hasan karakaya nın ölüm sebebi

viagra diyolar.

pkk nın kurşunlu camiiyi yakması

pkk'nın yaptığı en anlamlı en hayırlı ve desteklediğim tek eylemidir. devamını bekliyorum. umarım yurt geneline yayılır bu eylemleri.

israil haritadan silinmelidir

temennidir. esasında katıldığım bir temenni ama yetmez. israil'in yanında suudi arabistan ve katar'da silinmeli hatta s.kilip yerin dibine gömülmelidir. ortadoğu'daki tüm pisliğin başı aha bu 3 ülkedir.

4 aralık 2015 türk ordusunun musul a girmesi

Twitter da her habere inanmak gelenek haline gelmiş. sanırsın musul fethine çıktık. arkadaşlar bu sıradan bir durum 2 yıldır aynı şeyi yapıyoruz, ayrıca musul değil musul'a yakın bir bölgeye gidilmiş durumda. yoksa 130 asker ve m60 tanklarıyla ne musul alınır ne de ışid'le savaşılır. koca şehir, sokak sokak kapı kapı savaşmak zor iştir, hava operasyonu ve topçu desteği olmadan ışid gömer bizi orada.

atatürkün askerlerinin rusya korkusu

vay be bu gaz bizi viyana'yı kuşatmaya kadar götürür. abi sen ki fatih'in fedaisi, sen ki 7 cihanda at koşturmuş bir dedenin torunu, sen ki rus zalımlarına karşı klavyeden meydan okuyan. elbet sen savaşacaksın.

kaybettiğiniz en değerli şey

şu ana kadar babam.

türk erkeklerinin penislerinin genelde kalkmaması

benim kalkıyor, yoksa... aman tanrım, ben türk değil miyim lan?

40 kişiyle çin sarayının basıldığı sanmak

rusya diye hollanda konsolosluğu taşlayan tayfayla aynı ırkın ahfadıdır.

edit: 40 kişiyle 10 binlerce kişinin ikamet ettiği sarayın basıldığı hikyesine inanan net gerizekalıdır. bir de buna "çin kaynakları yazıyo yea" diye kılıf uyduran tam bir gerizekalı oğlu gerizekalıdır. yok öyle bir şey!

türkmendağı yaz 1079 a gönder

mesaj atan salaktır. o para açık gözlü dolandırıcılara gider haberiniz olsun. insan soramaz mı "olum siz oraya o yardımı o hengamede; kime neyi nasıl yetiştireceksiniz" diye? net dolandırıcılık!

laik devletin şeriatçı polisi

ooovvvv ışid sınırı geçmiş demek. özetle; hendek kazıp ele silah alan kürtlere artık kızmıyorum hacı; gerçi kürtleri hala sevmiyorum ama adamlara hak veriyorum. şu tiyatro her allahın günü benim mahallemde yaşansa ben bile elime rpg7, ak47 alır dağa çıkarım amk polisinin de özel harekatın da derim. bunların türk polisiyle, devleti temsil etmeyle alakaları yok! bu arada gördük, silvan da g.tleri yemedi sokaklara girip çarpışmaya gidip komando birliklerinden takviye istediler; ama iş artizliğe gelince kamera karşısına geçip dekbirriğğğğ alllaukbar diye bağırıp film çekmek kolay tabii.

analisss: bu tip hareketler, sloganlar, duvara yazılan tahrik yazıları hepsi ama hepsi doğu halkının devletle olan duygusal bağını kopartmak için yapıldığı alenen belli. bu kopuşun, ayrılmanın fragmanı daha, esas film yeni başlıyor!

kurt ağzı bağlama

anadolu'nun kadim halkı hititlerde de varolan bir gelenektir aynı zamanda. en az 4000-4500 yıllık bir inanış!

kayank: trevor bryce'nin hitit dünyasında yaşam ve toplum.

gezi parkında temelleri atılan cocuklar

(bkz: aristotoles)

(bkz: jimmy tudeski)

gezi parkını destekleyenlerin kandırıldığı gerçeği

valla ben ağaç için falan gitmedim. doğrudan mevcut hükümete karşı darbe için gittim. 30 gün boyunca ankara sokaklarında yattım kalktım, ağaçlar da sikimde değildi. soros dahil kimseden ne para ne de destek aldım; ayrıca gene olsun gene giderim!

islamı muhammedin uydurmuş olması

(bkz: varaka bin nevfel) *

reisin ülkesinde nefes almaktan utanmayan laik

ben. amk vergi almasını biliyonuz ama! ayrıca, içtiğim içkilerin vergisiyle semirip reiz öven ak-memurların ta amk!

aleksis çipras

"suriyelilerin yunanistan'a ulaşmaya çalışmasının sorumlusu türkiyedir" demiş kişi. e yalan mı şimdi bu amk, adam haklı! bizim uyguladığımız sığınmacı politikasını dünyada kaç ülke uyguluyor? eyvallah savaştan kaçanlara açarsın yurdunu ama serbest dolaşım verildiği nerede görülmüş iş! sonra elin yunanistan'ı bile taşşak geçip suçu üzerine yıkar böyle işte!
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.