Kürtçüler,pkk yandaşları, fetöcüler, cihangir solcuları ne kadar zararlı cemiyet varsa bir olmuş ince'ye aday olma diyor. Hem kel hem fodulsunuz. akp seçmeninden kılıçdaroğluna oy çıkmaz akp'den oy koparabilecek milli değerlere sahip çıkabilecek tek aday ince ama işinize gelmiyor. Bu kadar ülkesini düşünseydi o kadar tepkiye adaylığını koymazdı loser zat. Siz aday olmayın asıl.
CHP'li kurmayların kendisine milletvekilliği adaylığı teklif edeceklerine ilişkin iddiaya "Dereyi görmeden paçaları sıvamam" yanıtını vermiş siyasetçi.
https://tinyurl.com/ymta6dc3
Kemal Kılıçdaroğlu’na destek verip, aday olmamalıdır. Yoksa akp’ye menfaat sağlayacaktır.
oyumu alacak siyasetçi. ben 2. tura kalaacğını düşünüyorum acayip umutluyum nedense.
ilk tur kendisine oy vereceğim. Lakin kendisinin ikinci tura kalamayacağını düşünüyorum. ikinci turda da sırf akp gitsin diye Kılıçdaroğlu'na veririm oyumu. Biz kimileri gibi "Mansur aday olursa oy vermeyiz o faşiste" deyip AKP'nin ekmeğine yağ sürecek tiplerden değiliz efendim, evet.
yüzde 2.2 civarı oyu varmış. şaşırdım. bir de propaganda yapacak paraları olsa mhp yi geçecek demek ki. ama eksik olan şu ki. tamam sen vaqrsın, güzel şeyler de söylüyorsun. peki kadron kim? partiden bir ikinci isim aklına geliyor mu? yok..

görsel
Şu konjüktürde tutar da aday olursa siyaset sahnesine kara bir leke olarak geçer.
görsel
ilk kez sandığa gidecek olanların hemen hemen hepsinin oyunu alacak olan kişi.
şans demek ha?

hahaha.

adamın dip dalgası yıllardır deprem ile ilgili yaptığı uyarı videolarıyla başladı.

siz laylaylomdayken bu adam her açıklamasında memleketi düşünüyor, deprem konusu da bunun örneklerinden biri.

deprem bu denli gündeme gelince birden herkes "aaa adam haklıymış." dedi.

gerisi zaten şu an spontane gelişmeye devam ediyor.

siz ittifaklara bir bakın "kimleeer kimlerle kol kola geziyor".
aşırı derecede kıl oluyorum bu adama. chp sayesinde aldığı oylarla kendini bir şey sandı gitti parti kurdu. sürekli chp ye kılıçdaroğluna laf atıyor. şimdi gitmiş yine aday olmuş. bakalım o aldığı oyun üçte birini alabilecekmi hayin.
liderlik vasfı göremiyorum. eved.
Chp muhakkak kendisiyle görüşecektir. umarım adaylıktan vazgeçer.
ilkesi olan bir adam. kılıçdaroğlu'na verilen imkanlar ona verilseydi çok daha kaliteli bir muhalefet olabilirdi. ama ülkemizde muhalefet tekelini kılıçdaroğlı bizzat kendi elinde tuttuğu, herhangi bir rakibe mahal vermemek için elinden geleni yaptığı için arada harcanmıştır. umarım kılıçdaroğlu'na kapak olacak bir oy alır.
2018 yılında chp'den milletvekili adayı seçildikten sonra bugün 2018'deki rakibi olan sayın erdoğan'a yarayacak şekilde cumhurbaşkanı adayı olarak seçime girmesini ben vicdanıma yediremiyorum.

sosyal medyada kendisine yapılan gizli akp'li gazıyla bu kadar kendini kaybetmesi şaşılacak bir durum. demek ki bu adam eskaza cumhurbaşkanı seçilse ülkeyi başka türlü bir uçuruma götürecekmiş.

bir an önce kendine gelmeli ve 2018'de kendisine oy veren kişilerin oylarına sahip çıkmalıdır.
akp'nin tiktokçu papıtı.
Adaylığı kendisine hayırlı olsun.
Kendisinin deyimi ile omurgalı bir siyasetçidir. ilkeleri olan bir insan, yanlış zamanda birilerine fazla güven duymasından ötürü seçimi kaybetmiş ama bu seçimde kendisine güvenini toplamış ve hareketi kendi ilkeleri çerçevesinde yeniden başlatmıştır.
radikal kemalist teorisyen , kardeş inan
muharrem ince , senin kadar muharrem inceye
çalışmıyor . " muharremden çok muharremci olmak " .
bu kadar rizeli yeter . o yüzden rizeli muharremi
emekli ettik .
https://www.facebook.com/...set=pcb.10159902539647732
görsel
bildiginiz iki sey var, biri secim gecesi digeri de sadece ergenlerin destekledigi algısı. isiniz gücünüz algı baska da bir sey degil. kücümsediginiz z kusagı insallah size gününüzü gösterir.
https://twitter.com/Metru...tEVHk4gKhLoYOWPg&s=19

Adam sattı. Seçimi de satacak. Adaylıktan çekilecek göreceksiniz.
Bana asla güven vermiyor kendisi.
kılıçdaroğlu, adamın işini böyle bitirir. sessiz, sakin, sinsi bu adamın chp'ye olan emeği tartışılmaz, yıllarını vermiştir ama yalnız bırakıldı, laf olsun diye aday gösterildi. şimdi ise sosyal medyanın gazına gelip adayım, durum değişebilir modunda. chp seçmeninden oy alması zor, alırsa kararsız ve küskün seçmenden oy alır, akp, mhp seçmeni oy vermez. kafası karışık ancak bu kişiye chp genel başkanlığı yakışır.