bugün

entry'ler (29656)

kim kardashian

koca götlü ermeni hatundur.

bir eksi oylama yapmak

karşı tarafın azami aldığı 5 artı oylamayı skip
atmak demektir. ulunun eksi etkisi başka
yerlerde yok adeta penadur l1200 etkisindedir. evet..

atatürk ün artık eskisi kadar sevilmemesi

görsel

her maç galatasaray a bilerek domalan malum takım

hamsi olarak bilinen bordo mavili takımdır.

sen domalansın büyük düşün

bu sözü ne zaman görsem trabzonu aklıma getiren söylemdir. evet..

frank lucas nickli yazar

benim ip nom belli adamsanız ne yapacağınızı gösterin lan. benim arkamda sadece götüm var.

serenity painted death

tahminlerime göre karı yazar. benden sana yar olmaz başka erkekler yelken aç..

her yıl iki maç istanbul takımına domalan takım

karadeniz sahil şeridinden utanması arlanması olmayan herkesin bildiği takımdır. evet..

5 şubat 2023 galatasaray trabzonspor maçı

maçtan önce dediğimiz gibi trabzonun yamukluk neticesinde 2-1 mağlup olduğu maçtır.

serenity painted death

trabzonlu arızalı frank lucas sendromuna tutulmuş zavallıcık. benim mod kankam yok benim tek kankam allahtır.

görsel

frank lucas nickli yazar

kendi fikrini icra eden yazardır. serenity painted death ben sana pislik yapmadım sen yaptın durduk yere kaşındın. bi trabzonluda zeka kırıntısı aramak saflık olurdu zaten. enerjini yazrlar üstünde harcama hiçbirini değiştiremezsin onun için kalıbının adamı ol yazrlığını yap..

trabzonspor

takımından taraftarına arızalı güruhtur. 1996 yılından kalma fener kompleksi yüzündeen yapmadıkları pislik kalmadı. amk yerinde madem büyük takımdınız feneri yeneydiniz şampiyon olaydınız? geçen sene nasıl şampiyon olduğunuzu unutmadık. sizn bu ligde en istikrarlı yaptığınız eylem cin cona domalmaktır. evet..

pure purple violet silik yesin kampanyası

pek sklenmeyecek kampanyadır. siz kimsiniz lan ona buna silik olsun deme cüretini gösteriyorsunuz.

görsel

bir baltaya sap olamadim

teorisyenin gizli aşkıdır. allahım bu nasıl sevdadır.

görsel

kancık trabzonspor

dedecim ben demiyorum sanal alemde söylenenleri yazdım. ayrıca giresunsporla ne işim olur ya giresunla kütük harici bi bağım yok biz orta karadenizliyiz anladın mı.

serenity painted death

zerzevat becerisi, zürafa gibi.

görsel

frank lucas ın yalama hastalığı

bunları bdv ye yazdım kızım sen iflah olmazsın. şimdi sen düşün.

kemalist teorisyen bir baltaya sap olamadim aşkı

her başlıkta birbirlerine serenat yapmalarından mütevellit ortaya çıkan toplum içinde özellikle ulu içinde gülüşmelere neden olan hadisedir. gerekten çok yazık..

baltanın sapı

genelde çam veya gürgen ağacından imal edilen saptır. evet..

radikal kemalist teorisyen

kendine yakışır şekilde sevgili de yapmış. kim mi bir baltaya sap olamadim zevatı. yazık.

görsel