1. 1.
    23.dönem yalova milletvekili.

(bkz: cumhuriyet halk partisi)
    14 -3 ... vernon sullivan
  2. 2.
    başbakan'ın bi çocuk neden dershaneye gider diye başladığı, ve üniversite sınavını kaldırıcem ülen diye devam ettiği konuşmasına şöyle yanıt vermiş, CHP milletvekilidir:

"eğitim sistemi çöktüğü için mi dershanecilik başlamıştır, yoksa dershanecilik başladığı için mi eğitim sistemi çökmüştür?"

"başbakan bence popülizm yapmaktadır, sınav zamanı bu tür açıklamalar yapmanın başka bir anlamı yoktur. 6 yıldır iktidardaydınız bunu gündeme getirmek için bugünü mü beklediniz?" demiştir.
    29 -2 ... beyazyelkenli
  3. 3.
    böyle güzel anlatan biri yoktur akp'nin yediği bokları efenim. öyle güzel konuşmuştur ki mecliste söz aldığında dayanamadım konuşmanın sonunda ayağa kalktım alkışladım sonra tek başıma olduğumu anlayıp napıyorum lan ben diyip yerime oturdum..

(bkz: http://www.facebook.com/v...04866546197688&ref=mf)
    38 -7 ... player
  4. 4.
    yakın zamanda bütün akp'lilerin hıncına uğrayacak olan babayiğittir. meclis kürsüsünde söyledikleri bütün herkesin o yolsuzlukla yaşayan suratlara söylemek, haykırmak istedikleridir.

verdiği ayarı, gidip kuyumculara bozdurabilir şimdi bütün akp ve onun yandaşları.

yürüyedur...
    17 -2 ... velettimaminoldum
  5. 5.
    bugunku verdiği ayardan sonra hükümet yandası medyanın nasıl bok atacagını merak ettiğim milletvekili,ama örnek olsun diye ben birkac sey yazacagım.

(bkz: kaymakamı ile ünlü yalova da dogmak)

(bkz: y ile baslayan bir ilde dogmak)

(bkz: dersim isyanıyla meşhur tunceli de doğmak)
    8 -1 ... babakin skyrunnuer
  6. 6.
    oldukça hard bir şekilde, korkmadan ayar vermiştir. acısı zor geçer. ama dediği şeylerin 1'i bile yalan değil. tebrikler. daha önce de nerelerdeymiş.
    14 -1 ... pseco
  7. 7.
    bugün facebook'ta neredeyse bütün arkadaş grubum tarafından paylaşılmış videonun baş aktörü. 11 dakikalık video sıkar diyerek izlemeye başlayınca, bugüne kadar içimizde biriken herşeyi, 11 dakikaya sığdırabilen milletin gerçek bir vekinini gördüm karşımda. son sözlerinde olduğu gibi yandaş medyanın üzerine geleceğini bilen, korkusuz vekilim, sen çok yaşa.
    31 -3 ... contemontecristoo
  8. 8.
    asıl mesleği fizik öğretmenliğidir.
    bugün meclis kürsüsünde akp'nin 7 yıllık iktidar macarasını 11 dk gibi kısa bir sürede güzelce özetlemiştir. çoğu kişinin içinden geçenleri rte'nın yüzüne karşı söylemesi çok güzeldi.
    10 -1 ... isimde gucumdeyim
  9. 9.
    mecliste yaptığı konuşmanın özeti, konuşmadaki tek cümlede gizlidir:

"amerika'dan korktuğunuz kadar allah'tan korksaydınız bu memleketi bu hale getirmezdiniz."

ağzına, yüreğine, diline, beynine sağlık.
    68 -12 ... killanici
  10. 10.
    akp'yi ayar manyağı yapan, bütün bilinenleri 12 dakikada özetleyerek akp milletvekillerini ve yandaşlarını deliye döndüren chp yalova milletvekili...
    18 -4 ... levon