bugün

entry'ler (3391)

kocanız size kilo almışsın derse naparsınız

Yiğidin malı meydanda olur derim.

karınıza range rover alır mısınız

Alır mısınız?

sözlük kızlarının fotoğrafları

görsel

Hafif bi şişkolaşım geçiriyor olsakta, yıkılmadık çok şükürs. Asddfghj

aynısını ben sana evde yaparım kadını

Evde de yapılabilir ama ne gerek var, parayı mezara mı götürcez kadını olduğum için afferim dediğim kadındır.

afganistana gezmeye giden türk kadını

Yürek yemiş aslanım benim, bizim erkolar bu hatundan ders alsın.

kızların yakışıklı erkek tanımı

https://youtu.be/_dP9qYsvotI?si=hoxJVEOrxsYELksw
Şako değil.

menemen bağımlılığı

Patates kızartması bağımlılığı varken peh bu da bağımlılık mı dedirten hede.

osmanlıyı süren soysuzları lanetliyorum

Osmanlı, dedelerim ölürken ingiliz domalışı mı yapıyomuş? Eğer öyleyse osmanlıdan alamadığımız kan parasını, bunu diyenin boynundan alalım.

cinsel klitorise dil ile lilililili yapmali seks

(bkz: cinsel klitorisin halay çekmesi)

sporcu motorcu müzisyen ve uzun boylu kız

Hiçbiri yok, ağlicam çok hüzünç oldum.

Alın, mutlu edin bence. Sevabı çokmuş.

bir erkeğe yürüyen erkek

(bkz: bir erkekten istemek)

erkeklerin kendinden üstün kadınlara yürümemesi

Kızlar salak olmayın, uçan kuşu sikmeye çalışan bi cins size yürümüyorsa, sizi beğenmiyordur. Ötesi berisi yok bunun.

ilkokuldaki haksızlıklar

Başarılı bir öğrenci olduğum için hep sınıftaki yaramaz ve başarısız erkeklerle oturturdu beni hoca ve tabi en arkada. Ders dinleyemiyodum bunlar yüzünden ve onların başarısının sorumluluğunu da bana yüklüyorlardı. işte yanımdaki hergele soruyu deftere yazmıyosa niye uyarmıyosun diye bana soruyodu mesela. Allam şekilden şekile giriyodum sinirden gerginlikten. Ama buna karşılık hiçbir zaman sınıf atlatmadılar, sebebi de bedensel küçüklüğüm. Ezilirmişim.
Birde benim sınıfımdaki kızların sevdikleri oğlanlar oldukları için yanıma oturan asla ders anlamayan ve dinlemeyen ve cidden boş konuşan bu mal erkek veletler yüsünden kızlarda bana cephe alıyordu. Amk 8 yaşında sevme aşk ne bilmiyom bile. Hepsinden nefret ederim. Hiç bi hocamın da öğretmenler ıvır zıvır şeylerini kutlamam. Kendimin de kutlanmasını beklemem. Çünkü işini yaptığı için birde kutlama mı yapıcam amk dingillerine.

parayı bulunca yapılacaklar

Köye kafa dinlemelik ev yaptırırım. çok paraysa iki katlısını yaptırırım.

günaydın sözlük

Günaydın beybiler.

son model araba kullanan türbanlı

Yav bırakın kocaları eskortlarda bunların alayının. Adamı(pardon parayı)bırakmamak için şov ve poz kesiyolar. Allahın gavatları.

Çok yakışıklı bi araba olması sebebiyle kocamın bana bu arabayı almasını isterim şahsen. Sorun çıkartıyosa da sanayi var.

Alır mısınız, soru açık.

araç sahibi olmak

Keşke benimde olsa, manifest 888.