1. 1.
  hollywoodtan bir bayan aktris ..
  fight club'ın marla singer'ı ..
  7 ... postsinaptik golge
 2. 2.
  (bkz: john bonham)
  4 ... r@t@t@
 3. 3.
  tim burton'in yavuklusu. basta sürekli orta cag filmlerinde korseli bayanlari oynardi, sonra fight club'ta oynadi ve planet of the apes, charlie and the chocolate factory ve son olarak corpse bride ile tim burton'in johnny depp ile birlikte vazgecilmezlerinden oldu.

  ayrica (bkz: tipsiz adamlarin dünya güzeli sevgilileri)
  4 ... aftermath
 4. 4.
  Ufacık tefecik, sarılıp uyunası aktris.. Ayrıca Fight Club'ta yarattığı marla singer karakteri hala beyinlerdedir.. En unutulmaz repliği de;
  (bkz: ilkokuldan beri böyle sevişmemiştim)
  6 -1 ... nukleermalkav
 5. 5.
  (bkz: marla sınger ı tanımayan fıght club sever)
  2 ... painkiller
 6. 6.
  harry potter and the order of phoenix'te bellatrix lestrange rolunu oynayacagini duyunca, 'hah tam senlik be helena' dedigim aktristir kendisi. yakisir!
  4 ... curufinwe
 7. 7.
  hamlette ophelia'yı oynayan zat-ı hadım kişi.
  1 ... no leaf clover
 8. 8.
  fight clubla tanınan ve hayran olunan aktrist kişi. özellikle tyler durden'ın marla singer'ın evine gelip dolabın üzerinde duran vibratörü dirseğiyle hareket ettirmesinden sonra; "korkma sana zarar vermez" şeklindeki cümlesi güzeldir. edward nortonla bir cafede yemek yerken "esprilisin, zekisin, yatakta bir harikasın..." şeklinde başlayan cümlesi ise kadınların, erkeklerde ne aradığını açıkca ortaya koyar.

  (bkz: marla singer)
  2 ... tttddd
 9. 9.
  ayrıca yine tim burton un yönettiği makas eller adlı filmdede oynamıştı ablamız.
  1 ... pygmalion
 10. 10.
  26 Mayıs 1966 Londra doğumlu sınıfınızda veya çevrenizde olsa sevgiliniz olması için ölmeyeceğiniz ortalama özelliklere sahip aktris. 164 cm boyu var. iyi Fransızca biliyor.
  4 ... temptation