bugün

entry'ler (2417)

feint

çok kısa şarkı. kesinlikle tadına doyulmuyor.

feint

sanırım epica'nın en iyi şarkısı. evet evet kesinlikle öyle.

burger king

tendercrisp olmasa siksen girmeyeceğim mekan. diğer menüleri lezzet olarak dibe vurmuş halde. daha kötüsü olamaz.

cosmin contra

alaves döneminde oldukça etkili bir sağ kanat oyuncusuydu. hatta 2001 yılında alaves liverpool'a uefa finalinde ecel terleri döktürürken bir asisti de vardı. daha sonra fatih terim milan'a transfer etmişti kendisini ama milan kariyeri çok da iyi gitmemişti. şimdi ne yapıyor ne ediyor bimiyorum. bira cips ikilisiyle göt göbek bile bağlamış olabilir.

uludağ sözlük moderasyonu

tam 4.5 yıl önce yazdığım girdiği silen topluluk. hızlarına hayran kalmamak elde eğil.

kpss 2023

yine kopyanın gırla gideceği sınav.

her koltukta tv bulunan otobüsler

ulusoy'un otobüslerindekiler bir sike benzemez. kullanmayın.

christopher nolan vs quentin tarantino

christopher nolan'ın her alanda sikip atacağı karşılaştırma.

caroline

bir velvet underground şarkısı.

galatasaray

oktay mahmuti'yle yollarını ayırarak sinirlerimi zıplatmış kuküp. niye işler iyi giderken saçmalama gereği duyar bir kulüp anlam veremiyorum.

arıza

10 numara 5 yıldız malt albümü.

ceyhun yıldızoğlu

bir an önce istifa etmesi gereken kişi. yoksa galatasaray kadın basketbol takımının işi hayli zor.

can bonomo

eurovision'a kendisi yerine erdal bakkal ve çırakları'nı gönderseydik daha başarılı oluruz. gayet ciddiyim bak.

29 haziran 2000 italya hollanda maçı

frank de boer'in biri maç içerisinde diğeri penaltı atışlarında olmak üzere iki tane penaltı kaçıdırğı maç. az küfretmemiştim o zaman de boer'e. zaten bi bumaç bir de galatasaray kariyeri boyunca de boer'in kulaklarını bayağı çınlatmışımdır.

george j posner

bir duyuma göre 2008 kpss'de kendisi hakkındaki sorudan sonra amerika'da yaşayan bir türk öğrenci " hocam türkiye'de bir sınavda sizle ilgili soru soruldu" sözüne cevap olarak "amerika'da beni pek tanıyan yok türkiye'de kim tanıyor da soru sormuş" şeklinde cevap vermiş güzide kişilik.

uludağ sözlük

hemen hemen 4 yıl oldu burada yazmaya başlayalı ama artık hiç entry girmek istemiyor canım hatta bırak entry girmeyi doğru düzgün girmiyorum bile. bir zamanlar ciddi ciddi her gün takip ettiğim bir siteden iyice koptum. aslında bir tarafım burda kullandığım nicki çok sevdiğimden devam ettireyim diyorum yazmaya ama diğer tarafım artık burada olmaktan ciddi sıkıntı duyuyorum.

bilmiyorum belki artık girmem buraya belki sadece eski zamanların hatrına arada bir entry girerim ama eskiden saatlerimi geçireceğim yer olmayacak burası. orası kesin.

eric abidal

kariyerinde bir gol atmış futbolcu. o da bir kupa maçındaymış.

karadenizli olmak

tepelerini attırmamak gerekir tepeleri atarsa çok pis sikerler.

ertem şener

twitter hesabına herşey organik yazarak güldürmüş spor spikeri.

gripin dünyanın en iyi heavy metal grubudur

(bkz: gripin en iyi emo grubudur)