bugün

entry'ler (538)

iron man

aslında şarkının bütün olayı rifflerdedir zannımca. zira çıkartın o riffleri koyun herhangi bi ilkokul şarkısının melodisini, tıpatıp uyar gibi geliyor bana yoksa şüphen mi var.

polis imdat bülent

reality şovların epey sivrildiği , show tvnin eski logosunu kullandığı dönemlerde (bak o kadar eski düşün) ekranlara gelmiş bir yiğit. aslında hafiften kırık olduğunu düşündüğüm için kendisine acımayla karışık bir sempati besliyorum. "izin ver bi yumrukta öldüriyim" , "bu eller ipnelik puştluk dümbüklük pezevenklik.. edince titrer" şeklindeki hafif duraklamalı cümleleri, mevzu bahis videonun finalinde savurduğu tekme ve akabinde takındığı jan kılot van dam duruşu ile gönüllerde taht kurar, kurmalıdır zaten. Ayrıca o dönemde tvlerin sansür konusunda ne kadar esnek olduğunu göstermesi açısından da önemli bir videodur. küfürler havada uçuşur. "gordonu nah alırlar" döneminde kalsaymışız keşke dedirtiyor insana.

2 ekim 2007 ekim buca bombalı saldırı

trafiğin tam tıkanık olduğu yerler seçildiği için aslında facia atlatıldığı söylenebilir. Hele ki sabahki patlamada kulağımda kulaklık olmasına rağmen sesin beynimi zonklatması ile yaşamın değerini anladım. Bu hükümetin insanının yaşamına verdiği değeri ise daha güzel anladım. Hülümettekiler rahat rahat oturuyor biz ölüme yaklaşıyoruz veya ölüyoruz. Canını sevdiğimin türkiye'si be...

sema isimli sevgiliye semaver almak

semazen alıp grup seks olayına girmekten daha iyi, ince espri yeteneğini kütük gibi kalın bir bedende ve zekada isteyen durum.

orestes

orestes , özellikle de şarkıdaki durumdan ucundan kıyısından muzdarip olanlar için inanılmaz bir terapi aracıdır. şarkı açılır, dinlenir dinlenir. sesini daha da açarsınız söylemek istediklerinizi maynard sizin yerinize haykırsın diye ama hiçbir zaman yerine ulaşmaz o mesajınız, mesajın muhattabının duvarlarından çarpar, daha sert bir şekilde size çarpar, ruhunuzu yere yıkar. sadece bedenen ayakta kalırsınız.

uyku

benim küçük zaman makinemdir, sıkıcı sahneleri ileri sarmama yarayan müthiş alettir.

uludağ sözlük yazarlarının görevleri

asli görevlerden biri de etrafta bulunan sahipsiz ayarlara atlamamak, gerekli görevliye haber vermek ve ayarın yerine ve sahibine ulaşmasını sağlamaktır. böylece hem asayiş sağlanır hem de gereksiz gerginliklerden kaçınılır.

atom bombası atılınca yapılması gerekenler

hayat üçgeni kurmak. unutmayın, bomba öldürmez bina öldürür !

(bkz: eeeeh eytere bea)

üniversite okuyup ingilizce bilmeyen tipler

aslında bu bir ayıp değildir. ayıp , dominant kültür haline gelemeyip, diğer kültürlerin altında kalarak onların dilini, kültürünü öğrenme zorunluluğunun doğmasıdır.

12 yaşındaki kıza tecavüz eden 60 kişi

cehennemden 60 kişilik kontenjan kapatıp içimizi bir nebze rahatlatan, insan sıfatının diğer insanlara hakaret olacağı için yakıştırılamadığı mahluklardır.

ben sana değil çevreye güvenmiyorum

bu cümlenin kurulduğu kişi ilerde muhtemelen "x iyiydi de çevresi kötüydü." cümlesiyle de karşılaşacaktır. o yüzden durum ilerlemeden gerekli önlemler alınmalıdır.

albrecht durer

ayrıca bu ünlü sanatçının otoportresi francis ford coppola'nın dracula'sında görülebilir. ancak yönetmen bu portreyi biraz değiştirip suratını dracula'nın suratı yaparak durer'in okültizm merakına bir gönderme yapmıştır.

dilaraa

pek yufka yürekli yazar arkadaşımız. insanüstü merhametle hemen gözleri doluyor küçücük şeyde. ayrıca kalemi de kuvvetli bir yazar arkadaşım ya da klavyesi diyelim biz en iyisi. takip ediyoruz. *

7 eylül 2007 tool istanbul konseri

konserin playlistine stinkfist de eklenmelidir. zira maynard "i need more" diye çığırdıkça ayaklarımızı yere vura vura çıldırmışızdır biz de.

7 eylül 2007 tool istanbul konseri

mental masturbasyona , ruhsal orgazma doyduğumuz konser olmuştur. maynard şişe şişe bişiler içtikçe biz sarhoş olmuşuzdur.

köpek gibi aşık olmak

şimdi hatırlayamadığım bir rap şarkısında dediği üzre;

sen onu köpek gibi seversin, o seni belediye gibi zehirler.

manasızdır köpek gibi aşık olmak.

nukleerella

kendisi ilginç bir insan evladıdır. nasıl olduğunu anlamadığım bi şekilde daha hiç konuşmadan, başkasıyla olan muhabbetlerini izlerken bile beni huşu içinde bırakmış , el pençe divan durmama neden olup saygımı çokça kazanmıştır. e sonra dayanamayıp muhabbete de girince görülmüştür ki, soğuk nevale de değildir, eğlencelidir , benim hiç ummadığım anda dertlerimi üfleyip atmıştır üzerimden. kendisi yangından ilk kurtarılacaktır evet..

alo cocugun elimizde

doğu anadolu edition ;

-alo çocuğun elimizde !
-sorun değildir bende 8 tane daha var eheh

nukleermalkav

şu sıralar larp oynatacam diye arazi araştırmasına çıkan, araştırma sırasında bekçiden kaçarken kolunu kıran bir garip fimfir. allah akıl fikir ihsan eylesin.

ferit edgü

"o" veya diğer adıyla "hakkari'de bir mevsim" adlı eseri okunduktan sonra portakala eski gözle bakılamaz. çok güzel ve akıcı bir üslupla yazar.