1. 1.
    öğrenmeden önce çok estetik güzel dildir ama öğrenmeye başlayınca gramerin zorluğunu görüünce en iğrenç dildir
    9 -4 ... la merde
    #33688 :)
  2. 2.
    Yazımında harf ziyanının hat safhada olduğu dil.
    40 ... paramecium
    #33691 :)
  3. 3.
    hazırlık sınıfını bana zehir eden, öğrenene kadar adamın anasını ağlatan, 4 yıl sonra bile süper kompozisyonlar yazabilmenize rağmen konuşurken hala durakalanan, fransa ya gidip bir süre kalmadıkça tam manasıyla öğrenilmesi çok zor olan dil. seviyorum keratayı orası ayrı*
    5 -1 ... imac
    #68402 :)
  4. 4.
    asil bir dil.

(bkz: l akcham)
    4 -11 ... jikase
    #68423 :)
  5. 5.
    Slow şarkılarının harkulade olduğu, damar yapılacaksa bu şarkıların dinlenmesi gerektiği bir dildir, asil bir havası vardır.

necmi-gız bi daha sinirlenip küfür etsene bana pek bi hoş
    matmezeell reno-hede hödö hede hödö...

(bkz: lara fabian)
    (bkz: garou)
    (bkz: joe dassin)
    -2 ... andromedian
    #85334 :)
  6. 6.
    'comment appeles tu?' şeklinde karşınızdakinizin adını sorabileceğiniz, 'je m'appel hede hödö' diye de cevap verebileceğiniz, bir avrupa ülkesi olan fransa'nın resmi dili.
    1 -3 ... speechbubble
    #85418 :)
  7. 7.
    dilbilgisinde kurallidan cok kuralsiz olan dil. o kadar cok sey var ki ezberlenecek, biktiriyor insani.
    -1 ... aftermath
    #112512 :)
  8. 8.
    cinsiyet ayrımının hat safhada olduğu,10 kadın 1 erkekten oluşmuş bir topluluğa bile erkek çoğulla seslenmesine rağmen feministlerin ayaklanmadığı bi toplumu kabullenen,öğrenmeyenlerin waay dediği öğrenenlerinde aslında tam olarak bilemediği kurallar we aşınmış gırtlaklar bütünü...80 demek için 4 tane 20 demeleri de cabası...
    13 -4 ... pafküf
    #189402 :)
  9. 9.
    babamın "boşuna kasma kendini, ögrenemezsin" demesinden sonra tüm ögrenme hevesimin kactıgı, cidden ilginç bi dil.* *
    3 -3 ... sephrenia
    #203927 :)
  10. 10.
    şarkıların daha da anlam kazandığı, sırf bunun yüzü suyu hürmetine öğrenilesi dil.
    1 -1 ... bahdeniz
    #209965 :)