1. 1.
  istanbul soğanlık'ta bulunan güzel bi lisemiz.
  3 ... arjen robben
 2. 2.
  okuldan kaçıldığı vakit gidilebilecek en güzel mekanın ilerideki pideci olduğu, seneler sonra tekrardan gidildiğin zaten üç beş tane olan ağacın da kesilip heryerin asfalt kaplandığı, hocalarının bir zamanlar stand up tan fırlamış misali eğlenceli olduğu okul.
  1 ... devedikeni
 3. 3.
  öğrenciyi bünyesine alırken istanbul anadolu yakası en yüksek 3. okul, üniversiteye gönderirken ise istanbul anadolu yakası en başarılı 32. okul olmak özelliğini barındıran lisedir ayrıca.
  1 ... devedikeni
 4. 4.
  kantinci gökşen ile aralarında sıkı bi ilişki olan müdür'ün 2002 yılından sonra öğle tatillerinde okuldan çıkmayı yasaklayıp, mehmet amca'nın köftelerine hasret çekmemize sebep olan okul.

  (bkz: bu da böyle bi anımdı)
  1 ... arjen robben
 5. 5.
  okulun giriş kapısında dikkat köpek var yazan,sıraları össye girecek öğrenciler için dar olan okul.
  ... monolith
 6. 6.
  fotokopici, çaycı, şoför, kapıcı, temizlikçi, bekçi hüseyin ağbinin çalıştığı okul.
  3 ... arjen robben
 7. 7.
  okulun fotokopicisi hüseyin abi'nin aslında okulun gerçek müdürü olduğu okuldur..şöyle ki;kendisinin bir arkadaşım okula spor ayakkabılarıyla geldiği için onu okuldan kovmuşluğu dahi vardır.oldukça saçma şeylerle karşılaşılabilcek ve genelde öğrencisine hiçbir şey katmayan okuldur.*
  sınıfta otururken veya o gün okulda dahi yokken o gün çıkmış bi kavgada bulunduğunuz veya yapmadığınız bir şeyi yaptığınız iddia edilebilir,bu sebeple disipline gidebilirsiniz.bunlar çok normaldir,zamanla alışılır..
  ama güzel şeyler de olabilir,mesela çatı uçar okul iki gün tatil olur(sonra çatının onarılması için gereken para sizin cebinizden çıkar mı? tabii ki evet)
  2 -1 ... aqcelia
 8. 8.
  cebinden çıkan çakmak yüzünden hem sigara kullanılmak gibi iğrenç bir iftiraya maruz kaldığın hem de okulda ateş yakma eğiliminde bulunmak suçundan dolayı disipline gönderildiğin trajikomik okul. (#445124)
  1 -1 ... hoppipolla
 9. 9.
  içimde kalmış okul.
  1 ... freedean
 10. 10.
  bugün derste soyunmak ve makyaj yapmaktan dolayı disipline verildiğimiz okul..
  merak ediyorduk gerçekten olabiliyor mu diye;öğrendik ki gerçekten olabiliyormuş..
  ... aqcelia