bugün

Trivial pursuit in telefon tablet versiyonu. Güzeldir meydan okumalı taç almalıdır, oynanır ki bu. Paraları bonuslarda kullanırsınız. Paralar ödül açınca oyun yenince alınır.
malca sorular barındıran oyun.

adam kalkmış sadece kendi mesleğinin bilebileceği soru eklemiş. gel de doğru cevapla.
ingilizce kısmı çok güzel olan oyun. Türkçe oynamayın mal mal sorular var. Spor sorularının tamamı futbol nerdeyse. Boş.
son zamanlarda iyice sardığım genel kültür oyunu.
türkçe soruları ergenler mi soruyor acaba?
son zamanlarda iyice sardığım genel kültür oyunu.
türkçe soruları ergenler mi soruyor acaba?
bilgi yarışması tadında, bağımlı olunası mobil oyun. kullanıcı adı: hapsurup itina ile kapışılır.
Reklamsız 20 kuruş olup google playdan kaçırırlmaması gereken bir oyun . 6 kategoriden oluşan soru sormayı eğlenceli ve rekabet haline getiren güzel bir oyun.
göz yormayan ara yüzü, kolay ve keyifli oynanışı ile bağımlılık yaratabilen, bilgiye bilgi katan oyun.
Bağımlılık yapan oyundur. Farklı kategorileri ile sıkılmadan genel kültür kasabilirsiniz. Meydan okumakta bayağı hırs yaptırıyor.
spor adına sadece futbol soruları barındıran oyun. başlarda zevk verse de sonradan sıkmaya başlamıştır. yeni kategoriler olsa, soru havuzu genişletilse çok daha başarılı olurdu. bu şekilde asla oynanmaz ama artık benim açımdan.
bu aralar bağımlısı olduğum oyun.

calvetor nickiyle sahalardayım.
Harika bir oyun. Evet.
Her soruya leonardo da vinci cevabı verildiği takdirde kazanmanın garanti olduğu oyun.
ingilizceyken indirdiğimde bişey anlamayıp sildiğim uygulama. Tekrar indirdim çok hoşuma gitti çoğu oyuna göre daha yararlı genel kültürü artırıyor.
Entry girecek konu bulamadığınız zaman vakit geçirmenizi ve biraz daha genel kültürünüzü geliştirecek yarışma. Yuhhhh bunu nereden bileyim diyeceğiniz soru da mevcut tık tık bileceğiniz sorular da mevcut.
Ya bir quiz up değildir indirdim saçma sapan hedeler.

(bkz: quiz up)
çok keyifli bir oyun olduğunu söylemek istediğim oyun.
iş yeri olarak müptelası olduk.
tüm iş yeri arkadaşları ile kapışmadayız.
lanet olsun liderim.
Yeni rakipler arıyorum, kendine guvenenler gelsin de bi eziyim eheh.
android, iphone ve windows phone işletim sistemleri için tasarlanmış çevrimiçi oyuncularla oynayabileceğiniz bir çeşit bilgi yarışması oyunudur. sorular bazen saçma sapan olsa da genel olarak güzel bir uygulama olmuş tavsiye ederim.
Soruları çok zor olmasa da keyifli oyun.
(bkz: Calves) nickli yazar arkadaşımızı ilk iki oyunda mağlup ettiğim oyun.
(bkz: Hastasıyız dede) dedirten oyundur. Boş boş oyunlar oynayana kadar genel kültürünüze katkıda bulunacak bir oyun. Oynayın!
güzel oyundur.kardeşimle beraber hergün oynarız.
birde aynı oyun firmasının yaptığı trivia kingdoms var o daha zor.
sanat soruları ile adamı deli eden uygulama.
görsel

sanırsam doğru cevap:a mimar abdulkerim durmaz.
Türkçe sorularında kalite yerlerde. Ingilizcesi en temizi.