1. 1.
  Animasyon, Macera, Komedi, Bilim-Kurgu karışımı çizgi film. Çok bilinmiyor ama izleyen azınlık tarafından baya olumlu görüş almış. 8,9 IMDB puanı var. Tecrübe ettikten sonra doğrulama yapılacaktır.
  7 -2 ... igor karkaroff
 2. 2.
  bu kadar az entry girildiğini görünce çok şaşırdığım efso çizgi dizi. komediyle bilim-kurguyu birleştiren mükemmel bir hayalgücü ürünü.
  bir adet çılgın, dahi bir dede-ki dede boyutlar arası yolculuklar yapıp, köpekleri zekileştiren bir makineyi 5 saniyede yapabilme kabiliyetine sahip-ve bir adet mal, endişeli, dedesi tarafından bir nevi ayak işçisi olarak kullanılan ama arada bir dahice çözümler üreten torun gibi karakterlere sahiptir.
  5 ... 5harfli
 3. 3.
  2013 yapımı adult swim serisi, çılgın bilim adamı dedesiyle türlü maceralara atılan morty isimli az popüler bir öğrencinin başından geçenler işlenmektedir. diziyi izlerken yapımcının asit kullanıyor olmasından şüphe duyulabilir.

  (bkz: lsd)
  3 ... lemisanthrope
 4. 4.
  Türünün en iyisi. Türü dediğim de deli saçması derecesinde absürtlüğü ve yer yer zekayı birleştirmek. Bana biraz kolaya kaçmak gibi geliyor, diğer dizi/filmlerde olan tüm sınırlamalar kalkmış durumda. tutarlılık, konu bulma zorluğu falan yok mesela. Yine de izlemesi keyifli, Kafası güzel birinin aklındakileri izliyormuş havası veren, sıkmayan bir dizi.
  1 ... diosa
 5. 5.
  aksiyon + bilim + hayata dair diğer her şeyden az porsiyon + komikli şaka = çekirdek gibi çatur çutur izleyebileceğiniz yetişkin dizisi.
  1 -1 ... 1 bomonti arjantin lutfen
 6. 6.
  Sozlugun bana kattigi yeni sey.
  2 ... nikimyokki
 7. 7.
  Olm ikinci sezon yayınlanmış hiç söylemiyorsunuz. Şerefsizler.
  1 ... lavuklara yem veren osman
 8. 8.
  futurama kadar iyi olduğuna ihtimal vermediğim çizgi dizi.

  daha 1 bölüm izledim gerçi. devam ederim.
  2 -1 ... cifthasekipasa
 9. 9.
  Hayatım boyunca izlediğim açık ara en iyi çizgi dizi. Farkını daha ilk birkaç bölümden farkettiriyor ve kendine bağlıyor. Umarım uzun soluklu bir dizi olur. Duyduğuma göre 6. Sezona kadar imzalamışlar ne kadar doğru bilemiyorum.
  5 ... matrockman
 10. 10.
  2.bölümle birlikte, olmuş dizi diyorum kendisine.

  --spoiler--
  inception, elm sokağı kabusu (freddy), animal farm(snowball),battlestar galactica benzetmleri çok iyiydi.
  --spoiler--

  edit: sezonu bitirmek üzereyim la ahahaha çok iyi ya. futurama'nın yokluğunu bir nebze dolduruyor.

  bölüm bitince, gelecek bölümde rick'in kullanacağı ekzantirik şeyleri merak ediyor insan.
  1 ... cifthasekipasa