bugün

entry'ler (317)

factory girl

andy warhol'dan nefret etmemi sağlamış film.

hazar ergüçlü

tiyatro okumaya daha yeni baslayan. Çok saygılı ve hanım bir kızdır.

beyaz tenli kızlar

Çoğunun fazla çalışan ter bezi problemi vardır. Ve makyajsız çirkinlerdir.*

eve nargile almak

Ev içerisindeki canlı ve cansız varlıklarda bolca yanık hediyelendirip,insanın hevesini kursağında bırakacak eylemdir.

behzat ç

uzun zaman sonra bana entry yazdırmış dizi.Dizinin bitmesinden neredeyse 1 saat geçmiş olsa da hala ağlıyorum. Bir de natalie portman'dan sonra bir kıza ancak bu kadar yakışır 5 numara.

disko kralı

haluk levent'in neden gitar çalamadığının kanıtı 3 tane heavy metal grubu sayamamasıdır. üstelik dinlemediğini gayet normalmiş şekilde söylemesi utandırıcı.

aylin aslım

disko kral'ında dün akşam gençler eğlence mekanlarına gidemezler emin olun diyip akabinde, cebinizde milyarlık cep telefonu var albüm almıyorsunuz gibi tutarsız konuşmalar yapan, imkanları geniş olmasaydı o yetenekle meşhur bile olamayacak zengin züppe bir kadın.

türk gençliğinin bugünkü halinin sebebi

zihinsel değil, bedensel güce inanmalarıdır.

toxic

yael naim'in çok güzel coverladığı britney spears parcasıdır.

sevişme başlatıcı diyaloglar

- sanat?
- hadi!

uludağ sözlük yetmiş üçüncü sanat zirvesi

Tinto Brass da konuk olmalı.

yeşim salkım

Aylin Aslım'ı çok pis göt etmiştir. Konserlerde de sanat konuşulduğundan sanırım eğlence mekanları değildirler.

disko kralı ndaki alnı geniş kız arkadaş

arabesk müziği eleştirip, arabesk yapan bir arkadaştı. Aç kalsın, idealleriyle ölsün gibi bödü büdü şeyler söyledi. Seri bir konuşmacıydı.

taksitle albüm almak isteyen sözlük yazarı

''ödevimi yapacaktım ama elektrik kesildi'' gibi basit bir yalanı sadece cevap vermek için söylemiş kişidir.

modern talking

suada'da rtn'nin boktan organizasyonuyla gelmiş,3 temmuzda konser vermiş grup. sahnede az kaldıkları zaman dilimi ve thomas andres'in sıcak kanlılığı hatırlarda kalacaktır.

lefke avrupa üniversitesi

egitim konusunda laf atılmaması gereken bir universitedir.oyle para verip ben gecerim diye bir olay da yoktur. egitim dili ingilizcedir ve ogrenciler bas bas turkce yapın hocam malim ben diyen tiplerden olusmaktadir. hazırlık sınıfı ingilizcesi de oldukça basittir. Genel de ogrencileri zeki olmayan, hatta kızlarının çoğu inek ama başarısız ,not vermeyen tipler falandır. okulun kıymetinin bilmeyen kabile hayatı suren bos ogrencilerle dolu guzel bir okuldur anlayacaginiz.

recep ivedik

kıllı,çirkin,kıro üçlemesinin pirim getirecegi tek şey sanırım. normalde yakınına bile sokmayan tikkilerin yakın zaman da ilahi olacak tipleme!

lefke avrupa üniversitesi

denize nazır bir tepenin üstünde, çam ağaçlarıyla çevrili olmayan, kalas binaları interneti düzgün çalışmayan kütüphanesiyle, kaynaşılcak adam akıllı öğrencisi olmayan, yemekhanenin aşırı pahalı ve paraya değmeyen yemekleriyle, nereye gitsen boktan olan deniz olmasa bir boka benzemeyecek üniversitedir.

turbanin ustune peruk takmak

türbanın eteklerini kapatmayan kamufulaj yöntemidir. sürekli küttür peruklar, çirkindir ve bakımsızdır. oysa ki o alttaki türban, ne türlü modellere giriyor.

öss de önde oturan kızın g string giymesi

yarışta rakibini ekarte etmek isteyen kızın taktiğidir.