1. 1.
  fenerbahçe sahilde, sahil yürüme parkurunun bittiği yerde bulunan, kış günlerinde sabahları camekanın önünde leziz bir brunch, akşamları adaların ışıklarına nazır sıcacık bir kahve, yaz günlerinde bahçeye konulmuş koltuklarda serin bir limonata ile çok hoş vakitler geçirilebilecek bir mekan idi ama istanbul belediyesi çalışıyor kapsamında sahil düzenlenmesi adı altında sahilde bulunan bir çok nezih mekan gibi yıkıldı.
  3 ... devedikeni
 2. 2.
  dogal guzellikleriyle bilinen bir koydur. Camur banyolari, tas mezarlari, deltasi, baliklari ve tabiki tum dunya tarafindan bilinen caretta caretta lari ile meshurdur. guzellikleri icin http://www.dalyan.com.tr adresinden resim galerisine bakilmalidir.
  1 ... antistar
 3. 3.
  balık avlama yeri, balıklar için hazırlanmış av düzeneğine verilen isimdir.
  1 ... tutunamayanlardan
 4. 4.
  güven turan romanıdır.
  ... zibende
 5. 5.
  (bkz: iztuzu)
  1 ... city walk
 6. 6.
  Deniz, göl ve ırmakların kıyılara yakın yerlerinde ağ ve kazıklarla oluşturulan, büyük balık avlama yeri.
  ... 6.4.r.1.$.h
 7. 7.
  muğlaya bağlı küçük ama çok güzel bir tatil beldesi olmakla birlikte sivrisinekleri göz ardı edilemeyecek bir yerdir. ne tipi ne de ısırması, diğer yurdum sivrisineklerine hiç benzemez. ne de olsa sazlıktır.
  ... bettyboop
 8. 8.
  şu an yaşadığım yaşanılası güzellikte bir delta.....yakında:

  http://www.dalyanguide.net
  1 ... phantash
 9. 9.
  bursa altıparmakta yaklaşık 30 yıldır faaliyet gösteren şahane erkek kuaförü.
  ... zubizarett
 10. 10.
  muğla ili ortaca ilçesine bağlı, dünyanın sayılı plajlarından iztuzuna * sahip, caretta caretta ve mavi yengeçleriyle ünlü, caunos antik kenti ve mezarlıklarına sahip, 125 günümü geçirdiğim *, gizli cennet.
  1 ... flyaway