bugün

entry'ler (197)

sevgilisinin çantasını taşıyan erkek

kıyamet alametlerindendir.

ise gec kalindiginda soylenen yalanlar

mesai kaçta başlıyor?

gotun agizdan daha kutsal olmasi

muhtemel sakal sayısının fazla olmasının bilgeliğe doğru teşvikidir materyali.

intihar uzerine fanteziler

burun deliklerini japonla yapıştırıp ağzına patlıcan sokmak.

azmettirici

yapıpta yan çizendir yırtmak için sonuna kadar savaşır ama zaten yırtmak için tabiri caizse biyeri yemediği için azmettirir.

turk ve rus kizlari nufus mubadelesi yapsin

sanki bütün türk erkekleri brad pitt ama kızları çok çirkin de mi? sorusunu akla getiren hede... bence herkes aynaya bakıp konuşmalı... o zaman çoook komik durumlar ortaya çıkıyor. güldürmeyin bu kızları. *

sevdiğinin kalbinde tekelleşmek

kadın yada erkek için olabilecek en güzel durumdur. * *

evlenilecek kiz yok diye isyan etmek

evlenilecek erkek yok lafının kızlara uyarlanmış hali olan hede.

beline havlu sarılı olarak kapı açan erkek

sevişmesi bölünmüş yada henüz bitmiş erkektir.

tuz kadar sevmek

seviyorum seni
ekmeği tuza banıp, banıp yer gibi...

dizelerinden de anlamıştım bu tuzun büyüklüğünü...

bir çalar saat olarak anne

sesi okadar güzel gelirki uyuyacağınız bile varsa o sese kalkarsınız. müthiş bir şeydir ve dakiktir.

yaninda sevgilisine laf atilan erkek

kız arkadaşın kolundayken öle bir yürüyeceksin ki jet - li bile tırsacak. yoksa bu memlekette kız arkadaşın yanındayken laf atan çok odun var.

en arka sirada oturan caliskan ogrenci

dersi dinlemez kitaplara bol bol resim çizer. ama sınavdan bir gün öncede evde yardırır. zeki insanlardır.

erken boşalma sonrası söylenen şarkılar

bir taş attım pencereye tık dedi.

sehirler arasi otobuste koltukta oturan diger kisi

gece yolculuğunda otobüste uyuyamayanların yanına gelip te horul horul uyuyan insanlardır. bide kafasını tam sizin omuzunuza dayarsa felaket demektir.

biten bir ilişkiye tekrar başlamak

kimilerine göre hayatının hatası, kimilerine göre de iyiki yapmışım dedirten olay. seviyorsan dönersin ve tekrar aşkının alevlenmesini beklersin. sevmiyorsan zaten olay bitmiştir. *

doktorun yazısının okunmaması

hayatım boyunca doktor olabilmek için okudum. alın sizde bunu okuyun der gibi yazarlar. helal olsun. eczacılarda heralde 4 yıl doktor yazısı okumayı öğreniyorlar. *

melih gokcek in cumhurbaskani olmasi

bu hükümet devam ederse 7 yıl sonra olması muhtemel bir olay.

istanbul un en güzel semti

ortaköy ve kadiköy moda.

yapılmış en aptalca dalgınlık

bademcikler deli gibi ağrır ve öksürük dayanılmazdır. yataktan kalkılır şurup içmeye gidilir. uyku sersemliği şurup yerine tentürdiyot şişesi alınır ve ölçeğe bile koymadan kafaya dikilir. sonrası mı? *