bugün

entry'ler (3958)

çiftleşen dayı ile teyze videosu

(bkz: anadolu irfanı)

merhaba arkadaşlar gününüz nasıldı

uzuun süre sonra koştum dışarıda, spor yaptım, entry girdim.

güzel.

ekşi sözlük

sedet gucleri tekrar iktidari ele gecirmek icin bir kalkisma yapiyor olabilir.

cotodelas

fenerbahçelidir, küfür eden hepinizi de cebinden çıkartır. hala buralarda takılmasına bir anlamda sevinip, bir anlamda üzüldüğüm adamın gheorghe hagi'sidir.

fenerbahçe taraftarı

kadirşinas bir taraftardır.

edit: edit'in anlamını bilmiyorum.

gheorghe hagi vs wesley sneijder

hagi bizi bıraktığından beri uzun zaman geçtiği için şıno gibi futbolcuların kafa karıştırabildiği karşılaştırma.

hagi'nin takımı yönetimi, oyunu domine edişi, sazı eline alması, liderliği, takımı ısrarla oynatması, oynamayan adamı da oynatması, rakiple psikolojik savaşı sebebiyle şıno'nun malesef farkla kaybettiği karşılaşmadır.

şıno'da kötü değil tabiki de bir alex değil muhabbeti gibi, bir hagi değil.

en iyi pres yapan futbolcular

(bkz: hakan şükür)

wesley sneijder

kırk yıllık kuyumcuyum böyle bilezik görmedim.

usta zanaatkar.

tayyib kömürleri

bugün satışta gördüğüm kömürler. fiyatını sormadım, bedava olabilir. siteleri de varmış; http://www.tayyib.com/komur.html

https://www.google.com.tr...&biw=1366&bih=653

kemal kılıçdaroğlu

ekşi sözlükte soruları cevaplandırdığında bile eleştirilen başkan.

size sizin paranızla saray yaptırıp, yaptığı mitinglere otobüsle hep aynı hülocuları otobüsle taşıyıp pr kasan yakışır.

helal olsun, benim oy verdiğim partinin başkanı gelmiş benim ortamımda soruma cevap veriyor, çağa ayak uyduruyor.

alkışlıyoruz kemal reyizi. uludağ'da da görmek isteriz.

hüyük çocuk şenliğine destek oluyoruz kampanyası

(bkz: updullah)

elektrik kesintisi

(bkz: arkadaşlar düzeldi)

yazarların şahit oldukları olaylar

az evvel balkonda sigara içerken anlam veremediğim bir bağırtı duydum. baktım köpekler koşturuyor ara sokağa doğru, herhalde birini kovalıyolar diye düşündüm.

ardından bir çığlık geldi, aha dedim kaptılar. bir kaç saniye sonra baya kuvvetli bir çığlık geldi. lan dedim adamı parçalıyorlar.

arka pencereye koştum ve gördüm ki kaptıkları kediymiş. insan değil en azından, doğanın kanunu desem de yine de dehşet duygusu verdi.

bildiğin 7-8 ayı yavrusu boyutunda köpek, birinin ağzında karın kısmından ısırdığı siyah bir kedi sürüklüyor. kedi çoktan ölmüş tabi.

daha bu akşam kedilere tavuk kemiği götürdüydüm, yüksek ihtimal uzun süredir ara sıra beslediğim siyah kediydi giden de.

yalnız trajikomik noktayı şimdi farkettim; akşam yemeğinde yediğimiz tavuğun kemiğini yiyen kediyi yiyen köpeği görmüş oldum lan.

bir diğer deyişle şu an o köpeğin de, benim de karnımda aynı tavuğun farklı parçaları mevcut.

tavuk en son ne yemişti acaba.*

nihat kahveci darko kovacevic ikilisi

(bkz: tarjeta amarilla)

9 nisan 2015 unicaja malaga laboral kutxa maçı

malaga'nın tatava yapmadığı maç

9 nisan 2013 galatasaray real madrid maçı

unutulmaz maç.

titanium

https://www.youtube.com/watch?v=PGoCtJzPHkU

ulan fena duygusalmış bu şarkı. popüler olduğu ve hatırlattığı zamanlardan dolayı şimdi dinleyince fena koyan.

omegle

gerizekalı yöneticilerinin google translate entegre ederek içine ettikleri site.

yutağın yerçekimi ile çalıştığını sanan mal

görsel

çinde facebook un yasak olması

(bkz: tırnak işareti)
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.