bugün

bu sene üniversite sınavını kazanıpta gidecek olan bayan arkadaşlara tavsiyelerdir. dikkate alınabilir de iplenmeyebilir de. ilk tavsiye benden:
özgürlüğün bokunu çıkarıp sakal bıyık bırakmaya kalkmayın.
hemen saçlarını kızıla boyat.
sadece üniversteye başlayın kızım.
bin tirilyar kızla aynı odada kalmayın, cinsel kimliğiniz hasar görebilir.
başlayın ve bitirin. otun bokun peşinden koşmayın.
sürekli kızlarla yaşayınca ulu orta soyunup giyinmeye fazla alışmayın zira o durumu her ortam kaldırmaz göte gelirsiniz alimallah.
saçını kızıla boyatma. itici oluyorsun.
üniversiteye gelirken (bkz: abilerinizin) tavsiyelerini dinleyin. kondom getirin üniversiteye.

aman aman krize sebebiyet vermeyin.
yemek yapmayı öğrenin.
lise formanızı atmayın, saklayın.
yünsa'ya bir uğrayın.
siz teklif edin de şu muhabbet gerçek olsun. bizi kandırdılar bari yeni nesle fayda olur.
yıllardır üniversite öğrencisiymiş gibi triplere girmeyin. şayet yeni olduğunuzu daha da beter belli edersiniz.
aşk meşkle kafa yormamak için bıyık bırakın kızlar. abi tavsiyesi.
makyajı abartmayın zira her sene yeni gelen kızlara bakıyorum hepsinin suratında 1 ton boya.kendim kazandığım ilk yıl da böyleydi bütün kızlarda abartılı makyaj hastalığı vardı.2'nci sınıf ve 3.sınıf olduğumda 1.sınıf kızlarını hep gözlemledim aynı hastalık onlarda da vardı.
öncelikle aynada kendinize bakın ondan sonra eğer buna hak kazandığınızı düşünüyorsanız götünüz kalkık bir profil çizin. lütfen dürüst olun. sırf üniversitedesiniz diye peşinizden 10 tane erkek koşmayacaktır.
kondomsuz asla yapmayın , okuyacak mısın ? çocuk mu bakacaksın ?.

not : bir bayan arkadaşın başına geldi , erkek arkadaşı kız arkadaşım hasta diye milletten para toplayıp kürtaj yaptırdı .

yinede kızlar kondomsuz takılmayın , bende isterim et , ete değsin sevenler çığlık - çığlığa orgazm olsun ama kontrolsüz güç , güç değildir .
üniversiteye başlayan kız öğrencilere verilebilecek ortalama tavsiyelerdir.
yalnız şu kondom, sevişmek, öpüşmek muhabbeti nedir arkadaş. her okula başlayan o.rospu mu? ulan sizin ananız bacınız yok mu? üniversitede okuyacak kızların hepsine o gözle mi bakıyorsunuz? ayıp be.. biraz haysiyetli olun...
tarz sahibi olacağım diyerek saçınızı yeşile boyatmayın ya da yüzünüzü metal yığınına döndürmeyin. akıllı olun, iş sahibi olacağınızı düşünerek hareket edin.
ha öğretim görevlileri şakaya gelmiyor. bu işin bir de yıl uzatma tehlikesi var çünkü. hayat üniversitede deyip hayatınızın hatasını yapıp sonrasında pişmanlık çekmeyin. erkekler üniversitede de aynı. pek ümitlenmeyin.
gençliğin geleceğimiz olduğunu düşünerek, üniversite sıralarında önce kendinizi en iyi şekilde yetiştirtin, daha sonra etrafınızdaki insanlarla sizden sonra gelecek nesillere ışık olun.
hayır da başka bir şeyi daha anlamadım ek olarak, bakıyorum da kızlara hep erkekler tavsiye veriyor. mal mısınız olm siz.?
hemen vermeyin aklınızı başınıza toplayın.
erkeklerden uzak durun !
başlamak bitirmenin yarısı olmuyor. bitmiyor o okul.
ortamlara akmayın. üzülürsünüz...