bugün

entry'ler (3730)

sözlüklerde sarışın kız bulunmaması

Bu sözlükte fazla abhazan olmasından kaynaklanabilecek durum. bir yazar, sarışınları bir peynir türüyle özdeşleştirebiliyorsa,kız niye renk versin?

hayrettin karaoğuz

Çok yakında Star tv de kendi tv programını yapacak kişi.

ender saraç

Ramazan ayı boyunca hafta içi her gün, ''Ender Saraç'la Ramazan'' adlı programı yapacak doktor. ilk yayın konuğu Gülben Ergen olacak. Program 14:30 da Star Tv de yayınlanmaya başlayacak.

hayrettin karaoğuz

(bkz: http://hayrettinkaraoguz.net) Aslında 2 ismi olan biri. ilkokulda yanlış yazdırmışlar.

http://www.hayrettinkaraoguz.com

aytuğ kolankaya

Kanal D de yayınlanan Doktorum adlı programın sunucusu jinekolog. Medıcal Park Göztepe hastanesinde çalışır.

namus olgusunu erkekte değil sadece kadında aramak

(bkz: Aytuğ Kolankaya)

iş yeri

samimiyetin resmen kisve olduğu yer. iki üç dört beş yüzlülük müessesesi. birbirine sürekli ayar veren insanların doluştuğu, ve yüksek egoların en tavan olduğu ve aslında çalışılan yer olmayan yer. staj için gelenlere sevinilen yer ki kalsalar çok üzülürler, ben de onlar için üzülürüm.

doktorum

18 Haziran da sezon finalini yapacak tv programı. zırvalıkların izlendiği canım yurdum da bu program, öpüp başa konsa yeri vardır.

doktorum

Türkiye'nin en yararlı tv programı. insan kendi sağlığı konusunda daha güzel kararlar alıyor her gün izlerken ve kötü alışkanlıklarını gözden geçiriyor. Canlı ameliyatlar da yayınlanıyor ayrıca programda, ve insan kendi bedeninde ki mucizeyi keşfediyor. sunucunun 1 tanesinin gerçek bir doktor olması da çok iyi, üstelik Doktorum programına her gün Profesör Doktorlar, hocalar ve akademisyenler katılıyor. her türlü zırvalığı izleyebilen yurdum insanını bilgilendirmek için yegane bilgi programı.
birde stüdyoda ki iskelet anton'a iç çamaşırı giydirildi geçen gün yayında. Bunlarda programın kaliteli, güleryüzlü, bilgi dolu enerjisine enerji kattı diye düşünüyorum.

herkes için sağlık

Kanal D de yayınlanan Doktorum Programının gördüğü ilginin gazıyla show tv ye yapılan yeni program. Ancak yapılan en kötü klonlardan. Klon yapıyorsun bari düzgün yap. Zaten aynısını yapmışsınız ama, Mavi ameliyat giysisi giyen her doktor, bir aytuğ kolankaya olamaz mesela. Ya da, yanına koyulan birde kadın sunucu da zahide yetiş in yerini tutamaz. Burçin Şimşek ve Dr Latif Küpeli , Kanal D Doktorum sunucularının enerjini veremez seyirciye mesela. Ayrıca o kocamaaaan iğrenç renkli, ve kadın sunucusunun, oturduğu zaman ayaklarının yere değmediği birde koltuklarınızla nereye kadar. Ki, yayınlanmaya başlayalı 3 gün de oldu üstelik, yapımcılar olarak bunu görememek ne kötü. Doktorum programını izlerken, Türk televizyonculuğu da artık gelişti, değişti gibi umutlarım oluyor, ama bu taklit-klon programlarla, üstelik kötü klonlarla bu düşüncem tepe taklak değişiveriyor. Ucuz numaralar bunlar hanımlar beyler ucuz. *

siz evlenin çocuğunuz benden lan

aşk- ı memnu yu fazla izlemiş yazar başlığı.

volkan konak

Doğaçlama şiir yazabilen adam. Her şiirin başına, ortasına, sonuna, bilumum yerlerine, ''kadınım'' koy, o zaten kendiliğinden oluyor. *

ideal erkek

Benim olmadığımı bildiğim erkek. Çünkü ben erkek değilim. Ki zaten, o da olmayan, bilinçaltında yaşayan ve yaşatılan erkektir son tahlilde.

kürşat başar la

Konuklarının kendi söyleyip, kendilerinin güldüğü, sonra tekrar söyleyip sürekli konuştukları kakafonik program. Ahahahahahahhah, Ahahahahahahah, sonra birşeyler konuşup tekrar, ahahahahahahahahahahahahahahahah. böyle bir programdı bugünki. Ya da Oray Eğin ve Saba Tümer den ötürü.. *

50 yaşında gayliği seçebilirim

(bkz: david in penisi traktör egzozu gibidir)

aşk ı memnu için alternatif isimler

Behlül' ün penisi traktör egzozu gibidir.

(bkz: david in penisi traktör egzozu gibidir)

oscar wilde

"Kötü kadınlar bunaltır, iyi kadınlar sıkar''

leblebi tozu

sponsoru en zor bulunabilecek ürün ..

girişi güzel olan şarkılar

(bkz: sevdiğim kız bana abi deyince)

esenkent

çakma bahçeşehir. bahçeşehir'le arasında sadece bir cadde olmasına karşılık, birbirlerinden bu kadar farklı olmalarına hayret ettiğim yer. Yine de sakin sessiz bu da güzel.