bugün

orgazmdan sonra gerceklesen durum.
rahatlatıcı ve üstüne sarılınıp uyunması gereken sevgi bağını güçlendiren durumsal
boşalmak sadece seksüel anlamda değil her anlamda olabilir. nefretinizi veya sevginizi haykırmak size boşalma duygusu yaşatabilir mesela.
(bkz: attırmak)
monotonlasmis evlilik ve baymis iliskilerde birincisinden sonra genelde sirtin donulup uyku moduna gecilmesine sebep olan kas hareketidir...
(bkz: I am coming)
halk arasında septirmek olrakta bilinir.
- ağzıma boşalmanı istiyorum!!!
- ne dedin hayrullah abi tam anlayamadım?
- hiiç öyle.. içim geçmiş birden.. koz neydi?
bir şeyi içi boş bir şekilde almak. Örneğin bakkaldan bira alırsınız. Şişeler depozitoludur. içtikten sonra bakkala boş şişeleri götürürsünüz. Bakkal boşalmış olur. Tatmin olur mu bilmem.
aşk acısına birebir geldigini düsündügüm meditasyon yöntemi,dısa vurumculuk.
içilen çayların ardından çaycıya söyleyebileceğimiz söz, şöyle ki;
- hopp ayhan boşları al bakıyım*
yokuş aşşağı aracı boşa atmak gibi zevk verir insana. başkada bir şeyi yoktur. birde insan sanki 3 kamyon kum taşımış gibi olur oda ayrı bi konu.
erkeklerde spermin penisden fışkırarak dışarı çıkması hali. cinsel ilişkinin bitiş düdüğü.

erkeklerde bu eylem kesik kesik olur, bilirsiniz. bunun sebesi ise yumurtayı dölleme ihtimalini arttırmaktır. çünkü kadında iki fallopi tüpü vardır ve yumurta her ay diğerinde bekler spermi. pipimiz ise hangi tarafta olduğunu bilemez. bunun içinde kesik kesik boşalırırız ki iki fallopi tüpü de spermle dolsun.

yıllar sonrası edit: şimdi düşünüyorum da bu entry yazarken serviks denen şeyden haberim yokmuş sanki. boşalırken fışkırttığımız spermler mermi gibi gidip direk tüplere girmiyor ki canım.
erkeklerde cinsel olarak tahrikin en üst düzeye ulaştığı anda, pelvis bölgesindeki kasların ritmik kasılmalarla sperm kesecikleri ve prostata baskı uygulaması sonucu, sperm keseciklerinde birikeen meninin fışkırarak dışarı atılması eylemi.
boşalma, kasların başlangıçta hızlı, sonlara doğru yavaşlayarak bir seri ritmik kasılmalar halinde devam eder, ilk 8-10 kasılmada sperm penis ucundan dışarı atılır, ilk atım yavaş, ikinci üçüncü atımlar en hızlılarıdır. giderek yavaşlar ve miktarı azalır.
boşalma öncesinde oluşan ve cinsel uyarı safhasında artan cinsel bölgedeki gerilim boşalma ile giderildiğinden, boşalma anında ve sonrasında büyük bir haz duyulur ve gerilim sona ererek dinginlik ve keyif hali gelir.
(bkz: gelmek)
kadınlar için aynı terim kullanılmakla beraber, bu genelde yanlış bir kullanımdır. çünkü kadınlarda boşalma olmaz. ancak kadınlarda duyulan cinsel haz aynı şekilde pelvik kasların kasılması ile oluşur ve erkeklerden daha fazla haz alınır.
(bkz: orgazm olmak)
BiLiNEN TÜM ANLAMLARINDA, OLMADIK YERLERDE GERÇEKLEŞMEMESi GEREKEN HADiSE. AKLINIZA NE GELiRSE ARTIK TÜM ANLAMLARDA AMA.
BiR DE TABii BOŞALAMAMAK VAR O DA YiNE iLK AKLA GELEN, O BiLiNEN ANLAMDA OLMAYABiLiR. YiNE TÜM ANLAMLARDA. *
vücudunda biriken her türlü maddi manevi şeyleri açığa çıkarmaktır.
(bkz: boş almak)
özellikle erkeklerde;eylem gerçeklştikten sonra "ulan bi boka yaramadı,keşke yapmasaydım"deyip yarım saat sonra yine aynı şeye kalkıştığı haz duygusu.
(bkz: doldur bosalt yapmak)
kendini sıçmakla eşdeğer bir anlama sahip olduğunu düşündüğüm eylem hali.
biyerde görmüştüm birine "birbiri üstüne boşalan üç devlet memuru" diye bi mail gelmiş
psikolojik yönden stresi başka bir nesneye ya da kişiye aktararak rahatlamak.
nam-ı diğer oo-yeah.

(bkz: orgazm)
(bkz: boşal da semerini ye) * *
(bkz: boş ol boş ol boş ol)*
(bkz: ağız ishali)