bugün

entry'ler (730)

halfeti

nisan ayında gidip gördüm. yaşanacak yer. sanırsın ege kasabası. sat malı mülkü yerleş, o derece. yaz tatili için de uygun.

sistemin parcasi olmak

(bkz: sistemin parçası olmak)

mavi yeşil alglerin hangi renk olduğu sorunsalı

(bkz: allah başka dert vermesin)

author

cem şancı olduğunu çinden duydular. bizim burdakiler de hala mışta.

müşteri

yeri gelir yeşil ışıkta bile yol verirsin.

pekin uçağı bekleyip inen çinlileri dövmek

mahalleden adam toplayıp havalimanında yapacağımız eylem. gelmek isteyen ülküdaşlar haber etsin.

vantilatör

doğu karadeniz'de yetişen bir yemiş türü.

mangal yapan vejetaryen

mangal yakmış ama domates, biber, patlıcan neyin közlüyodur. yanına da açar rakısını oh.

tekerlegibulanadam

bu arkadaş hacılamayın diyor eyvallah. tartışılan başlığa istediğini yazsın. ama niyeti kötü oldugundan gelip nick altıma hırsız diye nitelerse beni -ki kendi yazdıgım yazı için işler değişir. çok seviyosan burayı böyle tartışmalara girişeceğine ya ispiyon fasilitesini kullan ya da efendi efendi entry gir. sonra ben masumum ayagına yatan birisi bu cocuk.

martilarisevenadam

üzgün oldugunu söylerken bile kendi yazdıgım yazıyı caldıgımı iddaa eden birine döverim dedi bu yüce insan. döverim de, ne yani kendisine çok zekice yanıtlar mı vermem gerekiyor? kim koymuş bu zorunlulugu. karşısındaki insan iyi niyetli birisi olsa zaten "hacılamak" gibi tabirleri nick altına taşıyacağına gider ispiyonlar, modlar da gereğini yapar. amacı üzüm yemek değil bağcı dövmekse o başka tabii tekerleğibulanadam'ın.

tekerlegibulanadam

bu arkadaş farklı sözlüklerde aynı nicki kullanmamız zorunda olduğunu sanıyor. yanıldığı bariz. evet ekşi sözlük'te nickim farklı ama bilen biliyor. saklamıyorum da o ben değilim diye. yapanlar var bunu. ayan beyan ortada ama kendisine ne ise şahsımı taciz etmeye devam etmekte. hırsızlıkla sucladıgı entry de sikim sokumlu bi yazı ben yazdım evet ama calınıp da buraya konacak bi yazı değil üstelik. yazar yazmaz en kötü entrym oldu sonra da modlar sildi zaten. neyse beynini başka taraflara yaymasını öneriyorum beyfendiye.

her gün sevişiyorum

yalnız başlığın orjinal halinden buraya taşınmasına ne demeli. sevişiyormuşum. ne sevişmesi lan!

martilarisevenadam

artık kavunla masturbasyondur, karının en güzel anı domaldığı andır, yok sevişirken osuran kadın gibi sığ yazılar yerine daha derin, edebik ve sanatsal kaygı taşıyarak yazı yazacak güzel insan.

ford mustang

musa'nın çek git bebeğim klibinde oynadıktan sonra gözümden düşmüştür :/

2 girls 1 cup

bunu izleyip attıran insanlar mevcut.

platonik aşkı kolbastı oynarken görmek

benim için ona duyduğum aşkı 2 ye katlamasına sebep olur. hoptek hoptek oynayalım bi o yana bi bu yana zıplayalım.

bahar şenliğinde kırmızı şeytan boynuz takan erkek

uludağ üniversitesi'nde oldugu için alkolün etkisi yoktur malesef. gerçi bu daha kötü bi şey.

aysun kayacı moderatör olsa olabilecekler

moderasyon daha adil ve sözlük kurallarına, formata daha hakim olabilirdi. bakın moderasyonda olması gereken özellikler olabilirdi diyorum. aysun kayacı'dan bile medet umuyoz ya artık peehh..
gerçi son gelen moderatör fena değil burdan selam ederim.

istem dışı erekte olmak

(bkz: gülümsedi verecek sandım)

ülkücü kız

her cuma "hayırlı cumalar" temalı mesaj ceker.