1. 1.
  san antonio spurs'un 1982 doğumlu oyun kurucusu.2001 de spurs tarafından ilk tur 28. sıradasecildi..en etkili hareketi uc saniye koridoruna korkusuzca dalıp uzunların uzerinden bıraktığı goz yası damlası atısıdır.ozellikle bu sene boyalı alan sayısı bir oyun korucu icin oldukca fazla.sutu ise yine bir oyun kurucu icin cok kotu denilebilinir.belikide elestirilecek en olumsuz yani kotu sut yuzdesi, popovic in kendisine uc sayılık atısı yasaklayacak kadar.2006 da ilk kez all star oldu.kariyerinin en yuksek sayısını miami ye 38 sayı atarak yaptı.
  1 ... jordan
 2. 2.
  eva longoria'yı götüren adam.güzel oyun kuruyor.
  3 -1 ... elendil
 3. 3.
  kendisi fransız vatandaşıdır..
  1 ... tttddd
 4. 4.
  playofflarda hiç ortalarda gözükmeyen ama takımın durduğu anlarda iki turnike atarak takımı ateşleyen ilginç insan.
  ... monolith
 5. 5.
  an itibariyle dallas la oynanan bati yari fınalı serisinin 6. macında 2 metre ve uzagından sut atamayarak bu adam nasıl buralarda oynuyo sorusunu bana sordurtmustur.kendisini savunan dallas lılar 3 metre geriden alarak yaterli ilgiyi gosteriyorlar zaten.tamamen sut ozurlu bi guard.
  1 ... jordan
 6. 6.
  içeri driveları rakip takımı gıcık edebilir.bu driveları sonucu ya gozyası damlasını bırakır ya da faul yaptırır.nadiren top kaptırır.
  -1 ... anil teknik
 7. 7.
  kaan kural'ın, vücudunun ağırlık merkezini mükemmel şekilde ayarlamasını belirtmek için "fransa alplerinde doğup büyümüş olsa muhtemelen dünyanın en büyük snownboardçularından biri olurdu" dediği, içeri dalma, şut kaçırma, büyük maçlarda kaybolma özelliklerine sahip fransız oyuncu.
  2 ... stockton to malone
 8. 8.
  eva dan ayrılınca daha bi hırslı oynamay baslayan oyncudur daha bi istekli.
  ... anil teknik
 9. 9.
  fransa milli takiminin bel kemigi
  ... sinek_sidiği
 10. 10.
  vakti zamanında genç milli takımlar düzeyindeyken ender arslan ın karşısında fransa forması giydiğinde, ender in oynadığı muhteşem oyun ile korta gömüldüğü söylenen. ama o günden bu yana ender in ne kadar gelişme gösterdiği ve nerede oldugu; parker ın ise nerelere geldiği basketbol yazarları tarafından türk oyuncuların neden belirli bir düzeyden sonra gelişme gösteremediği konusu tartışılırken örnek verilen yetenekli nba oyuncusu.
  1 -1 ... balsikeste baysungur