1. 1.
  azı kar çoğu zarar olmayan şey.
  çoğu daima daha fazla kar demektir...
  2 ... sıçtırtma lamasına
 2. 2.
  birinin açığını yakaladığınız zaman onu kullanmak için, ona karşı kullanılma potansiyelindeki bilgilerdir. ayıptır.
  2 -1 ... redwinemania
 3. 3.
  king oyununda bir tanesinin *50 puan olduğu oyun şeklidir. her oyuncunun bir oyunda 2 kere oynama hakkı daha doğrusu zorunluluğu vardır.
  ... redwinemania
 4. 4.
  zamanında proleter devrimci köz ismiyle yayımlanan bir dergi vardı sanki artık esamesi okunmaz oldu. hey gidi günler hey, işte geldik gidiyoruz be hüseyinciğim. tikb yanlısıydı galiba.
  3 ... kisil
 5. 5.
  iskambildeki karşılığı "atu " olan kelime.
  ... pankreas
 6. 6.
  (bkz: ceviz)
  (bkz: ana ile kız helva ile koz)
  2 ... melankolik
 7. 7.
  Flash tv'de yayınlanan bir yarışma programı. Yarışmada danışıklı dövüş olduğunu yarışmaya katılan birinden öğrendim. Orada yarışmayı kabul edenler bu hileden haberbar olarak ve bunu kabul ederek gidiyorlar. Onların istekleri doğrultusunda bildiğin bir soruya bile bilerek yanlış cevap veriyorsun.
  1 ... preghiera
 8. 8.
  flash tv'nin internet sitesinde, hakkında "Ekranda izlediğiniz yarışma tamamen sanal karakterler tarafından canlandırılmıştır. KOZ bilgi yarışması dramasıdır." notu olan yarışmadır. yani değildir.
  ... sally
 9. 9.
  flash tv'de yayınlanan, 90 yılların sonu, 2000'li yılların başında vcd'den erotik film izliyormuşcasına bir hava yaratan dekora sahip, yarışmna.
  ... minik mavi balina
 10. 10.
  yeni tanıdığımız müzik grubunun hakkındaki yorumlar, şarkıları oldukça etkileyici. şarkı sözleri de etkileyici adamlar sadece bas gitarla ya da davulla varolmuyorlar. başarılar diliyoruz.
  1 ... cennetindibi