1. 1.
  bademlide kendini alışveriş merkezi sanan inin cinin hattaa çalışanların bile top koşturduğu iş hanı.aslında birçok çeşitli mağazaya sahiptir.eczane, çiçekçi, oto yıkama, dvd&vcd club, erkek ve bayan kuaförü, fitness center, sinema, outlet dükkanları ve birde bursanın en gözde mekanlarından biri olan krokodil'i de bünyesinde bulundurmasına rağmen bomboş bir yerdir.şaşılacak şey.
  1 ... erdem andac
 2. 2.
  2002 yılında kurulmuş, 9 kişiden oluşan, istanbullu, Senfonik-Gothic Metal yapan, Desolation Angel adli EP si bulunan grup.
  ... aurora
 3. 3.
  (bkz: agora kitaplığı)
  ... zibende
 4. 4.
  izmir'in merkezinde, Namazgah semtinde 1932-1941 yillari arasinda yapilan kaziyla ortaya çikarilan ören yeri... 120x80 metrelik bir alani kaplayan bu agora Roma dönemi izmir'ini aydinlatmak açisindan paha biçilmez bir öneme sahip agora herhangi bir ticari pazar yeri degildi, o dönem izmirinde devletin ekonomik isleyisini düzenleyen kurumlar ve Zeus tapinagi biraradaydi. Agora saat 9.00- 12.00 ve 13.00- 18.00 arasinda ziyarete açikt çikarilan heykeller ise Izmir Arkeoloji Müzesi'nde sergileniyor.
  1 ... hengame
 5. 5.
  http://www.agoraband.com/forum/default.asp
  buradan forumuna ulaşabileceğiniz şarkılarının mükemmel olduğu, farklı tarzıyla farklı bir tad katan iki üyesinin istanbul üniversitesi biyoloji bölümününden olduğu * * dinlenesi grup.taksim deki orta kahve eski mekanlarıydı. * ayrıca taksim'de ünlü barlarda boy göstermişlerdir.
  ... kacak kelebek
 6. 6.
  (bkz: agora meyhanesi)
  2 ... redwinemania
 7. 7.
  antik yunan kentinin ticari, siyasi, dini ve sosyal merkezi olan açık alanın adı. ilk kez homeros destanlarında adı geçmiştir. bir kare ya da dikdörtgen şeklindeki alan sunak, çeşme, heykel ve ağaçlarla süslüdür. çevresinde halkın kullanımı için kutsal yapı ve dükkanları içeren kolonadlar bulunur.
  4 ... amanbenburadakalmisim
 8. 8.
  Yunan klasik devrinde, sitenin yönetim, politika ve ticaret işlerini konuşmak için halkın toplandığı alan, halk meydanı. *
  1 ... gothic evil
 9. 9.
  aegee üyelerinin 6 ayda bir yaptıkları, "nolcak bu avrupa'nın hali" temalı tartışmalar yaptıkları ve yeni yönetim komitesini seçtikleri eğlencelik dolu 4 gün süren organizasyon, daha geçen hafta maltada idi kasımda eskişehirde olacak.
  2 -1 ... eppur si muove
 10. 10.
  gothic grubu. ilk kurulduklarında soprano vocalliğini yaptığım, ep çıkacağı sırada bir taksim bir kadıköy gidip geldiğim ve parçaların %90ında emeğim olan ama ep ''ye konuk vokal olarak yazıldığım * okul nedeniyle ünv. 1. sınıftayken ayrılmak zorunda kaldığım, ayrılırken kızgınlık yaşadığım ama yine de özlemle hatırladığım kişileri barındıran azimli kişilerden oluşan gruptur. son duyumlarıma göre biraz ara vermişler. *
  ... demester