bugün

sözlüğe layık olacak bir yazarın nicki. beni sizler delirttiniz ben de manyak olmaya karar verdim.
hayırlı olsun manyak bir yazar, eskilerden. hoş gelmiş.
duygu yüklü sempatik bir yazardı ama sözlük onu delirtti ve manyak olarak geri geldi.
espri ve yazı tarzını bir yerlerden hatırladığım ve eski toprak kokusu aldığım yazar. Emin değilim yollar kesişti mi kesişmedi mi ama manyak olduğuna eminim. tam sayısalcı espri tarzını tebrik ettiğimdir.
En doğal ve tek yasal hak arama yolu olan suç duyurusunda bulunma yöntemini tehdit olarak nitelendirecek zeka seviyesine sahip biri. Yalnızca biri. Başka ne olabilir ki?
kaliteli ve özgün bir yazar, manyaklığı cabası.
Hayırlı olsun güle güle kullan inşallah.
her alanlar diye yanıt verdiği entrysi ile bir anlık bir dumura uğradığım ama 11.nesil olduğunu öğrendikten sonra muhteşem entrynin nedenini öğrendiğim yazar.
kaliteli yazar, son manifestosuyla kalitesini tekrar ortaya koymuş.
Doğru normal olunca da pek bir şey değişmiyor. Gerçi manyak olunca da pek bir şey değişmiyor.
gerçekte Yansıması için;

(bkz: Ceviz oynamaya geldim)
zall ne diyor bu kadın?
boş ver. senin sikin sağ olsun.
takip listemde yer alan, son derece kaliteli bir yazar.

kendisiyle asla bir problemim olmadı, olamaz. hürmet ve muhabbetlerimle efendim.
Sözlüğün müdavimlerinden biri.
Eczaci diye tahmin edilen yazar.
sözlükte uzun zamandır gerçekten güzel zaman geçiriyordum ama bir süredir sözlüğün eğlence düzeyinin düşmesi, bazı takıntılı tiplerin bir şeyler yazmaktan çok entry girildiği gibi ne yazarsanız yazın hemen eksilemesi, başlıklardaki etkileşimin azalması vb. şeyler sebebiyle ne kendime ne de yazarlara zulmetmemek adına kafa iznine çıkıyorum sözlük. tekrar gelirim elbet ve umarım geldiğimde her şey daha güzel olmuş olur. görüşmek üzere...
kız değil zaten sevişemiyceksem banane. taş gibi bi kız olsaydı off yakardım buraları.
sabah 7'ye kurduğu alarmı 16 kez erteleyen yazar, manyak mıdır nedir.
"Dilce susup
bedence konuşulan bir çağda
biliyorum kolay anlaşılmayacak
kanatları kara fücur çiçekleri açmış olan dünyanın
yanık yağda boğulan yapıların arasında
delirmek hakkını elde bulundurmak
rahma çağdaş terimlerle yanaşmak için
bana deha değil
belgeler gerekli
kanıtlar, ifadeler, resmi mühür ve imza" (ismet Özel)

Şiirin bu kısmını yazara armağan ediyorum. Delirmek hakkını elde bulundurmak gibi manyak olmak hakkını da elde bulundurmuştur. Haklıdır.
ulu yuzırlarıyla karşılıklı olarak aynı duyguları paylaşan sevgi dolu yazar. canım sözlük.

(bkz: uludağ sözlük teki sıcak aile ortamı)
Katil bey hoşlanmış. Düğün ne zaman.

Bir yazar.
Rahat bırakın şu insanı, yatağında rahat rahat ağlasın ve açılsın.

Sözlük dışında muhteşem hayata sahip bir yazar.
dost arkadaş bildiği kişilere veya öyle sandığı insanlara yanlış yapmaması geren hatta öğrenmesi gereken yazar.
(bkz: anne ben manyak oldum)