bugün

hem fiyatları gazladı, hem kaliteyi aşağı çekti

üstüne bir de totoş markası olarak anılmaya başladı

(bak onun nedenini bilmiyorum)

tişortları ucuzken iyiydi

ama

daha da gelmem davosa.
bir hugo boss değildir.
yurtdisinda basic tisort 5 euro burda 65 tl. milleti havada hoplatan firma kendileri.
elif dedim be dedim türküsünü çok iyi söyleyen kütahyalı sanatçı.
(bkz: kalitesiz olduğu halde kaliteli sanılan markalar)
çıplak ayaklarına masaj yapma fantezim olan ünlü hanımlar arasındadır. görsel
indirim var dediler uygulamaya girdik daha ürüne tıklarken kapış kapış ettiler. sepete girene kadar kucakta götürdüler. amk.
aşırı kullanışsız bir web sitesi olan marka. bedava verseler girip almam açık ve net.
Geçen sene düz siyah bir yelek almıştım, 300₺ye. Bu sene bi’ baktım aynı yelek 400₺.
1 senede 100₺ ne yapmış da 100₺ koymuş olabilir.

Gömlekler en az 150₺.
Başlarım zarasına mangosuna. Bundan sonra lcw style swh

Mangodan alıyorum pantulll, bi baktım her zaman aldığım seri olmuş 150₺.

Ayıp ayıp.
insanların kaliteli sandığı ama kalitenin k’si bile olmayan, kendine has bi tarzı imzası olmayan dandik marka.

Dandik olmasına rağmen tommy hilfiger ile aynı fiyata kıyafet satar
(bkz: dandik mal alacak kadar zengin olmak)
Twitter da tt olmuş. indirim günü olduğundan sanal yağmalamaya girişmiş millet yine. Açıkçası milletin 50 dolara aldığı kazak ve elbiseleri 200-300’e, 100 dolara aldığı kabanı 500-600 e alacak kadar mal değilim. Kazıklanmak ve ederinden fazla vermek benim ağrıma gidiyor açıkçası. Mal yerine konmuş gibi hissediyorum.

Bershka’dan şu içi kürklü meşhur ceketlerden almak istedim. 600 liraydı. Önce bir araştırıyım dedim insanlar memnun kalmış mı diye baktım herkesin şerit kısımlarındaki deri kumaşı parçalanmış. Şimdi onu 600 liraya alsaydım ve iki seneye parçalansaydı tam bir mal olmayı yakıştırırdım kendime.

Kalitelidir fakat ederi kadar değildir. Yani 600 liraya alınan bir mont uzun vaadede formunu ve kalitesini koruyabilmeli.
Türkiye’de çok kaliteli ve lüks bir markaymış gibi lanse edilen rezalet kumaşlara taklid tasarımlar yapan kalitesi vasat marka.

illa ki ürünlerinden satın alınacaksa sadece indirim döneminde satın alınabilir çünkü asla ve asla kalitesi normal fiyatını hak etmiyor

verdiğiniz parayı sonuna kadar hak eden aynı fiyat bandınfaki markalar
(bkz: nike)
(bkz: tommy hilfiger)
(bkz: champion)
(bkz: levis)
(bkz: calvin klein)
yanlışım varsa düzeltin paranın kumaş kalitesine değil çeşitliliğe ve tasarıma verildiği bir marka olduğunu düşünüyorum. bu sebeple nike ya da hilfiger la karşılaştırılması son derece saçma
zara moda üreten bir marka aynı eşofmanın laciverdini üretip satmakla aynı şey değil.
bu sitede bana zara da savundurttunuz. teşekkürler.
Bayrampaşa da dikiliyor atölyede, inditex adı altında...ithal falan değil yani...
Bu da açılıp saçılmaya başladı.
kuzeyin oğlu programına konuk olmuş. Kendisini dinlemedeyiz efenim. (bkz: güzel ayaklı ünlü kadınlar)
Abartılan giyim markası. Bide pahalı felan.

Milletimiz şişirme işini iyi abartıyor.
Babam severdi ben de severim çok iyi sanatçı.
sivas'ın ilçesi.
döktürdü valla mest olduk.
Parfümlerine bayıldığım marka. Gidip de dünya para vermeye gerek yok, çoğu markanın dupe ü var. Tamam çok kalıcı değil ama indirim dönemlerinde dp den bile ucuza geliyor.
Basic %100 organik pamuk tişörtleri dışında hiçbir şey alınmayacak marka çünkü çok dandik ve dandik olmasına rağmen fiyatları tommy hilfiger ile nerdeyse aynı.
Üretiminin belirli bir kısmını ülkemizden tedarik etmekte olan marka. Öyle ki ülkemizdeki üretimleri kaydırsalar sonuçları orta ölçekli bir krize neden olur.
Sivas'ın ilçesi, giyim markası ama ben sanatçı zara olarak ele alacağım. Hem türküleri, hem türk sanat müziğini güzel icra eden sanatçı.
ünlülerin bayağı kullandıkları bir marka olup en pahalı markalardan biridir ancak bayağı da bir moderndir.