bugün

entry'ler (17730)

kürtçe tabelalara vergi indirimi uygulayacağız

Elektrik kaçak su kaçak tabela indirimli. Bazen insanın kürt olasi geliyor.

alkolik oldum

Burada ki birçok yazarın gerçek yüzünü gösterip uludağ sözlük moderasyonu'nun gerçek yüzünü ifşalayıp bize gerçekleri gösterip bu uğurda silinmiş değerli insan.

Seni özledim be adam her rakı açtığımda aklımdasın.

13 nisan 2024 netenyahu nun açıklamaları

işgal Başbakanı Netanyahu:

- israil vatandaşları, iran'dan doğrudan bir saldırı olasılığına karşı hazırlık yapıyor.

- Savunma sistemlerimiz kurulu, hem savunmada hem de saldırıda her türlü senaryoya hazırız. israil Devleti güçlüdür.

- ABD'nin israil'in yanında olmasının yanı sıra ingiltere, Fransa ve diğer birçok ülkenin desteğini de takdir ediyoruz.

- Açık bir prensip oluşturdum: Kim bizi incitirse, biz de onu incitiriz. Kendimizi her türlü tehdide karşı savunacağız ve bunu soğukkanlılıkla ve kararlılıkla yapacağız.

- Siz israil vatandaşlarının da soğukkanlılığınızı koruduğunuzu biliyorum. iç Cephe Komutanlığının direktiflerini dinlemenizi rica ediyorum.

- Birlikte ayakta duracağız ve Tanrı'nın yardımıyla birlikte tüm düşmanlarımızı yeneceğiz."

17 bin entry girmek

Silinen onca hesaptan sonra en kalıcı hesabım yazar cizer34 olunca sözlüğün flört edinme yada forum sitesine dönmediği 2017 2020 yılları arasında girmiştim. Hatta silik entryleri saysak 20 bin falan.

Hatırladım da eski günleri eski zamanların aktrolleri bile günümüz yazarlarindan iyiydi.

Şimdi birkaç adamın chat sitesine dönmüş site

hindistan

Yazılım dalında bir dünya markası olan ülke bu beğenmediğiniz adam apple'a kadar birçok markanın yazılımının kodlanmasında yer alıyor.

üstteki yazarın politik duruşunu tahmin etmek

Ülkücü nickinden bile belli.

nisan 2024 iran israil gerilimi

Aslında olmayan yapay bir gerilimdir israil uşağı olan bir ülke sahibine ihanet eder mi?

Yine boş arazi bombalanacak iran halkının gazı alınacak olay 0 yahudinin ölumüyle son bulacak.

yazar maaşları

Zall yazar maaşı olarak askeri ücret artı 4 bin tl sigara desteği veriyor bana yıllardır.

true

Uludağ sözlükte takılacağına evlenme programına katılsan şimdiye çocuk seviyordun be adam.

pipo

Sigara tutacağı gibi birseydir aslen.

sözlüğün en güzel kızı

(bkz: kanatlari var ruhunda)

sayın karahanlı bayramınızı tebrik ediyor

Hayırlı bayramlar sözlük.

L
görsel

sözlük kızlarına yürüyen erkek yazarlar ifşa

Bu listede yer alsam hakaretten sayar kendi kafama sıkardım.

dünyanın en acayip meslekleri

Kaplumbağa terbiyeciliği.

taharet musluğu

Yeni modelleri çıkan musluktur.
görsel

uludağ sözlük kadınları

Uludağ sözlük kızları entry girerkene.

görsel

bitcoin

Sert düşüşün nedeni bitcoin eft lerinde ki yüksek seviyede ki çıkışlardır.

Bitcoin bağımsızlık ile ortaya çıksada herşey fiyatını etkiliyor.

uludağ sözlük tema sorunsalı

Bir insan her yeni tema da sözlüğün içine etmeyi nasıl becerebilir ki?

Uludağ sözlük temaları değiştikce yıldan yıla kullanıcıya daha b*ktan bir deneyim sunan bir site oldu.

icardi1905

ben bu adamı hiç sevmedim. çok ayıp etti bana. şimdiki hesabı neyse onu da sevmiyorum

sürekli kendinden bahsetmek

(bkz: narsizim)