bugün

entry'ler (17694)

esenyurt

https://youtu.be/q-iqP0vOvQ8

güne bir şarkı bırak

Jagged - sevgililer günü
https://youtu.be/7C17T_a5qDQ

14 şubat sevgililer günü

https://youtu.be/7C17T_a5qDQ

içerik görüntülenemiyor

Sözlükte kalmış 10 - 20 aktif yazar. Girilen 20 entry'nin de 5 i bu kelimeyle sansürlenip çöp ediliyor.

Hemen hemen her kelimeye duyarlı böyle aptalca bir sansür sistemi yapıp sözlüğü terk-i ihsan eylemek yerine sözlüğün başına 1 adet moderatör mü dikseniz acaba.

Sözlüğü bitirmeye yemin ettiyseniz şayet domeini iptal edebilir yada sunucuyu benzinle ateşe verebilirsiniz. Böyle boş işlerle uğraşmayın

sözlük yazarlarının ruh halini anlatan görsel

görsel

vejetaryen

görsel

yaşayan en iyi türk yazarlar

(bkz: ahmet ümit) en iyi türk polisiye yazar olduğu kesindir.

uzak durulması gereken sözlük yazarları

Birincisi lord omerloit primsesli bir nicke sahip arkadaştır. Sözlükte kadın bırakmadı.

ikinci travelor of secret moment dir. Kendisi her konuşmanızı ss alır kaydeder ve orda burda gizli kapılar arkasında dedikodunuzu yapar.

3. Tengir budun, frank lucas bu tarz sözlüğü siyaset için kullanan kişilerle sohbet edilmez konu döner dolaşır. Sen abdulhamidi savunduna gelir.

4. Zall, ismail alpen size incitoken gibi sahte projeleri satmaya itelemeye çalışarak dolandırabilir. Dolandırıcıdır. Itimat etmeyiniz

savcıya benim entryimi habersiz editlediler demek

Ben kuzenim entrylerimi değiştirmiş demiştim. Adam 3 yıldır icerde*

bir sigara mı yaksak

Arkadaş ortamında ortam gerilince yada çıkmaza girilince bir soluk alma manasında sunulan tekliftir.

yazarların hobileri

Şarkı dinlerken sözlükte takılmak en büyük hobilerimden. Eskisi gibi sözlük radyoları olsa da yuzer arkadaşların sohbetlerini dinlesek

tasarruf etmek amaçlı yapılan eylemler

Tekel sigaraya para vermek yerine suriyeden kaçak sigara getittirmek.

kadınların yüzde 92si koşarken güvende hissetmiyor

Aslında kadınlara has bir durum değildir. Her insanda eski avcı toplayıcı dönemimizden kalma bir psikolojik durumdur.

Her insan koşerken hele ki sessiz bir yerde kovalanıyor ve yakalanacak gibi hisseder kısaca bir av gibi. Beden beyine kaçma sinyali verebilir.

sözlük yazarlarının canını sıkan şeyler

insan hayatının bir değeri olmaması. Paranız kadar insansınız paranız yoksa sokağın ortasında öldürülseniz de kimsenin umrunda olmaz.

sözlük yazarlarının şu aralar aldığı en pahalı şey

500 liraya elektronik sigara aldım 1 hafta kullanıp beğenemediğim kanaatine varıp attım.

rastgele

Bende hâla sorunsuz çalışan butondur.

Bu buton sözlüğü hukuksal soruna sokabilecek silinen başlıkları da göstermekteydi.

Zall basit bir kod satırıyla bu sorunu çözebilecekkken butonu kaldırmayı daha basit bir çözüm olarak görmüştür.

hayatın anlamı

Hayatın anlamı koca bir hiçliktir. Evet evet hayatın bir manası anlamı amacı yoktur ve insanoğlu bunu kabullenemez.

gereksiz bir bilgi ver

Nota anlaşmaları çerçevesinde ülkelerin kimyasal silah bulundurması yasaktır. Ancak yine en çok atom bombası nato üyesi abd de mevcuttur.

uludağ sözlük

Uludağ sözlüğü diğer sitelerden farklı kılan uludağ galeri ve uludağvideo çalışmamaktadır.

ikisi de kullanmasını bilenler için çok faydalıdır ve sözlüğe zamanında çok katkı sağlamıştır.

geceye bir söz bırak

Bazen gözlerin kapalıyken daha çok şey görürsün

-john kramer.