bugün

türkücü bir bacımızdır.
10 yıldır giydiğim gömlekleri var.
3 haftada bir yeni koleksiyon çıkarıyorlarmış.Çalılşkan adamlar
ilahilerini dinlemek huzur verir:

https://www.youtube.com/watch?v=sGwl1eJsGvI
iki tanesine 100 binlik yaptığım hede.
Ürünleri türkiye standartlarına göre kaliteli kimse yalan söylemesin.
Parası olmayan gitsin maviden giyinsin zaraya bok atmasın.
Diğer hoşluklarına ek olarak ayakları da gayet hoşmuş.
forum bornova' nin baslica gelir kaynaklarindan biri.
Polyester monta 600 tl isteyen marka.
Kafayı yemiş olmalı.
Doların son halinden sonra sadece gezip çıktığım mağaza.
sesiyle insanı cezbeden kadın.
Sevdiğim bir giyim markası.
Ulan bir kişi de memleketim zaradan bahsetmemiş o kadar mesaimiz var be.

Tanım: Sivasımın güzide bir ilçesidir.
Burada çalışanlardaki artislik kimsede yok. Nedir lan o havalar al tarafı m yi alıp l yi getireceksin yani...
Oradan bir kaban almak yerine başka bir butikten aynı modelden 3 tane alırım.
60 tl'lik olan parfümlerinin ikili paketleri 80 tl'ye de satılan giyim-aksesuar mağazası.

ikili paketlerdeki ürünler farklıdır. 40 tl uygun fiyat. kalıcılık vasat altı, hatta baya uçucu ama koku mükemmel. illaki aradığınız kokuyu bulursunuz.
Kalitesiz taytları “kot” adı altında 300 liraya satan kıyafet markası. 2 yıkamada solacak kumaşlı kotları 300 liraya alan enayidir.

50 lira daha koyar levis, lee alırım.
çorak sivas ilçesi. jeolojik formasyonu jips. yaramaz.
arkadaşlar bu şirketle görüşmem var ve bu firma hakkında bilgi istiyorum . ilk görüşme falan filan neler yapılmalı veya işe başladıktan sonra tutumlar nasıl , zara stradivarius pull&bear bershka h&m oysho gibi mağazalarda çalışmak nasıldır forumlarda gördüğüm kadarıyla bilgiliyim fakat bilen varsa mesaj kutumu yeşillendirebilir mi?
akrilik, polyester ve naylon gibi sentetik kumaşları çok seven giyim firması. bunları giyip terleyince aşırı kötü koku yapıyor.

pamuklu ve yünlü ürünleri yıkandıkça çok çekiyor, soğuk suda yıkanmaları tavsiye edilir.

genelde italyan ünlü modaevlerini kopyaladıkları için tasarımlar çok hoştur. ancak vasat kalitesiyle tek sezonluk giyinmeyi sevenlere hitap eder.

bacak arasından yırtılan iki kot, çeke çeke 5 yaş bedenine küçülen tshirt anılarım olduğu için artık kapısından girmiyorum.
Zaranın sesi güzel ama pantolon kalıpları çok dar....
Topların tercih ettiği marka.
2005 lere kadar süper bir sesi vardı. çok dinlerdim.

bu kadar.
Kaliteli sanılan en kalitesiz markadır.
Yaşarla ölümüne kapışır.