bugün

esner gibi şarkı-türkü söyleyen şarkıcı-türkücü.
saglam bir giyim markası.
erkek zarada kıyafetler 5 para etmez, kız zaraya göre de oldukça pahalıdır...
ankara karum da al katta büyük bir mağazası bulunmaktadır. Modern çizgileriyle dikkat çeker, kalite konusuna gelince biraz düşünmek gerekir kazaklarında tüylenme sorunu çok sık olmaktadır.
müzik eğitimi almaya cok önem veren, bir türküyü layıkıyla söylemek için 2 sene çalışmış. geleceğin kültür elçisi. örnek insan.
bursada olmaması kendisine istanbula geldiğimde ayrıca ziyaret edilmesi gereken bir aile büyüğü statüsü kazandırmasını sağlayan ispanyol menşeili hoş marka.
gemlikte bir cafe.
trt 1 de çarşamba akşamları yayınlanan "zamanı geldi" programının her anı göz kırpılmadan takip edilmeye değerdir.

zara, eğitimin ve işine kendini vermenin, neler ortaya cıkartığının bir örneğidir.

topluma ne amaçla pompalanmaya çalışıldığı anlaşılamayan "sansasyonel olmassan tanınamassın" anlayışının yanlışlığını göstermek açısından güzel bir örnektir zara.

programda kostüm, saz ve dans sanatçıları anlamında da büyük bir birikim ve desteğe sahip olduğu gözükmektedir.*

bazı türkülere katılan belli belirsiz senfonik motifler de yakışıyordur.

ayrıca yetenekli ama fazla tanınmayan sanatcıları programına cıkararak, milli kültürümüzün bir parçası olan türkülerimizin, yaşamasına katkıda bulunmaktadır.
an itibarı ile trt 1 deki programında, müzik ziyafeti veren sanatcı.
yuva yıkan, kulak tırmalayan sesi olan, kadın türkücü.
fan sitesi hiçte kendisi gibi olmayan sanatcı.

2-3 konu başlığı vardır. oda yalakalıkla doludur. iki entrynin biri "güzel ablamız seni cok seviyoruz"dur.

zaranın türk kültürüne yaklaşımından bi haberdirler.

http://www.zaraulus.com
(bkz: nese yilmaz)
citoren otomobil firmasının bir modelinin adı,yani telaffuzu öyle.
(bkz: xsara)
ben bir yakup idim türküsünü çok güzel yorumlayan kendi gibi içide güzel olan sanatçı.
çizgisi ve tarzı çok iyi ama kalitesi alırken düşündüren giyim markası.
kuzey yıldızı anlamına gelen kelime.
bursa'da mağazası olmayan giyim markası.
albumlerindeki türkülerin herbirini özenle secen ve her türkünün üzerine bilimsel * olarak 1-2 saat bilgi verebilecek sanatcı.
tin tin zaradan dinlenesi bir türkü. dinleyeni hemen oynamaya gecirir.
eğitim ve sanatçı

http://www.zaraulus.com/e...araulus.com_o11zel/10.jpg

edit: resim acılmamaktadır. ama zaranın sitesinde bir şey oldu galiba. birkaç gün daha düzelmesse sileceğim. şimdi kıyamıyorum.
Uyan ey gözlerim isimli ilahiyi çok içten yorumlamış, fiziğiyle değil de sanatıyla bir yerlere gelmiş sanatçı kişi.
tüm türkülerini , şarkılarını aynı eda ve tiz bir sesle söylediği için , 12 -13 şarkılık kaseti tek bir şarkı söylemiş sanmama neden olan, sesi güzel olsa da yine de hazetmediğim şarkıcı, türkücü.

ayrıyetten ,
ünlü bir ispanyol giyim markası.. kıyafetleri süperdir.
nedense her an ağlayacakmış gibi türkü söylediğini düşündüğüm bayan.. fakat kanımca seslendirdiği türkülerin hakkını vererek yorumlayan, en azından buna özen gösteren, sürekli bir gelişim içerisinde gördüğüm, hanımefendi genç sanatçı.. sadece bir türküyü dinlemek için bulut bulut üstüne ''misafir'' albümü arşive koyulabilir.
kaliteli işler yapıp herkesi kendine hayran bıraktıran, ayakları yere basan örnek sanatçı.
erkek giyiminde başa güreşecek kadar iyi ürünler çıkaran ispanyol giyim markası. fiyat kalite dengesi optimumdur.