bugün

esner gibi şarkı-türkü söyleyen şarkıcı-türkücü.
saglam bir giyim markası.
erkek zarada kıyafetler 5 para etmez, kız zaraya göre de oldukça pahalıdır...
ankara karum da al katta büyük bir mağazası bulunmaktadır. Modern çizgileriyle dikkat çeker, kalite konusuna gelince biraz düşünmek gerekir kazaklarında tüylenme sorunu çok sık olmaktadır.
müzik eğitimi almaya cok önem veren, bir türküyü layıkıyla söylemek için 2 sene çalışmış. geleceğin kültür elçisi. örnek insan.
bursada olmaması kendisine istanbula geldiğimde ayrıca ziyaret edilmesi gereken bir aile büyüğü statüsü kazandırmasını sağlayan ispanyol menşeili hoş marka.
gemlikte bir cafe.
trt 1 de çarşamba akşamları yayınlanan "zamanı geldi" programının her anı göz kırpılmadan takip edilmeye değerdir.

zara, eğitimin ve işine kendini vermenin, neler ortaya cıkartığının bir örneğidir.

topluma ne amaçla pompalanmaya çalışıldığı anlaşılamayan "sansasyonel olmassan tanınamassın" anlayışının yanlışlığını göstermek açısından güzel bir örnektir zara.

programda kostüm, saz ve dans sanatçıları anlamında da büyük bir birikim ve desteğe sahip olduğu gözükmektedir.*

bazı türkülere katılan belli belirsiz senfonik motifler de yakışıyordur.

ayrıca yetenekli ama fazla tanınmayan sanatcıları programına cıkararak, milli kültürümüzün bir parçası olan türkülerimizin, yaşamasına katkıda bulunmaktadır.
an itibarı ile trt 1 deki programında, müzik ziyafeti veren sanatcı.
yuva yıkan, kulak tırmalayan sesi olan, kadın türkücü.
fan sitesi hiçte kendisi gibi olmayan sanatcı.

2-3 konu başlığı vardır. oda yalakalıkla doludur. iki entrynin biri "güzel ablamız seni cok seviyoruz"dur.

zaranın türk kültürüne yaklaşımından bi haberdirler.

http://www.zaraulus.com
(bkz: nese yilmaz)
citoren otomobil firmasının bir modelinin adı,yani telaffuzu öyle.
(bkz: xsara)
ben bir yakup idim türküsünü çok güzel yorumlayan kendi gibi içide güzel olan sanatçı.
çizgisi ve tarzı çok iyi ama kalitesi alırken düşündüren giyim markası.
kuzey yıldızı anlamına gelen kelime.
bursa'da mağazası olmayan giyim markası.
albumlerindeki türkülerin herbirini özenle secen ve her türkünün üzerine bilimsel * olarak 1-2 saat bilgi verebilecek sanatcı.
tin tin zaradan dinlenesi bir türkü. dinleyeni hemen oynamaya gecirir.
eğitim ve sanatçı

http://www.zaraulus.com/e...araulus.com_o11zel/10.jpg

edit: resim acılmamaktadır. ama zaranın sitesinde bir şey oldu galiba. birkaç gün daha düzelmesse sileceğim. şimdi kıyamıyorum.
Uyan ey gözlerim isimli ilahiyi çok içten yorumlamış, fiziğiyle değil de sanatıyla bir yerlere gelmiş sanatçı kişi.
tüm türkülerini , şarkılarını aynı eda ve tiz bir sesle söylediği için , 12 -13 şarkılık kaseti tek bir şarkı söylemiş sanmama neden olan, sesi güzel olsa da yine de hazetmediğim şarkıcı, türkücü.

ayrıyetten ,
ünlü bir ispanyol giyim markası.. kıyafetleri süperdir.
nedense her an ağlayacakmış gibi türkü söylediğini düşündüğüm bayan.. fakat kanımca seslendirdiği türkülerin hakkını vererek yorumlayan, en azından buna özen gösteren, sürekli bir gelişim içerisinde gördüğüm, hanımefendi genç sanatçı.. sadece bir türküyü dinlemek için bulut bulut üstüne ''misafir'' albümü arşive koyulabilir.
kaliteli işler yapıp herkesi kendine hayran bıraktıran, ayakları yere basan örnek sanatçı.
erkek giyiminde başa güreşecek kadar iyi ürünler çıkaran ispanyol giyim markası. fiyat kalite dengesi optimumdur.
bir fırtına tuttu bizi türküsünü ağlatarak söyleyen sesi güzel kendi güzel hanım hanım pıtırcık patlağı.
kesinlikle kazak, ayakkabı, terlik gibi ürünlerin alınmaması gereken, kalitesizliğini bildiği için bu tür ürünlerde üstünden 1 yıl geçse bile değiştirmeyi kabul eden ama tasarımları iyi olduğu için özellikle kızların deli gibi alışveriş yaptığı mağaza.
her ne hikmetse trt1 deki programını, doğru dürüst izleyemediğim sanatçı. her çarşamba kablo tv deki trt1 kanalı izlenemez duruma gelmektedir. *
bursa'da yeşim tekstil bodylerini üretir. kendi fabrika satış magazalarında satarlar. b ayan body, bay-bayan eşofman, bay t-shirt, kapşonlu fermuarlı eşofman üstleri, cocuk kıyafetleri oldukça ucuzdur. altıparmak'tadır maagazası
sivas'a yaklaşık 70 km uzaklıkta bulunan ilçenin adıdır aynı zamanda. kızılırmak da buradan geçer.
herkesin kendi tarzına göre birşeyler bulabileceği kaliteli bi giyim mağazası.
atv de tanrı misafiri adlı sahur programını sunmaya başlamıştır. sakinlik ve huzur sacmaktadır.
model çeşitliliği fazla olsa da, ürünlerinde kumaş ve dikiş kalitesi çoğu zaman vasatın altında olan* ispanyol markası.

ispanyol alternatifleri ise:
(bkz: mango)
(bkz: pull and bear)
sivas'in ilcesi..
uludağ üniversitesi şenliklerine geldiğinde çim alanın arka tarafında küçük çapta bir futbol turnuvası düzenlenmesine neden olmuş şarkıcı. o kadar sıkıcı yani.
ispanyol giyim firması, kıyafetleri güzel, kesimleri güzel ama bedenlerde problem var. normalde medium giyiyorsanız burada large bile dar gelebilir, bu sizi bunalıma sokmasın, zarada öle (avut sen kendini avut)
bir zamanlar nasıl olduysa, hangi akla hizmetse sesini beğendiğim 'türkücü' hanımkişi. beşer şaşıyor efendim, her alanda vaki netekim; hoş, serdar ortaç denen acayip insanın şarkılarını bile dinlerdik, bayılırdık ya tıfıl yatılı lise zamanlarımızda... neyse efendim meramım odur ki 'ıı ıhıııyk' gibin iğrenç, ağlak, cızırtık bir ses üreten , muhafazakar mütedeyyin pozlarındaki bu 'efendi' abla iskender ulus kişisiyle, evli barklı bir insan olan iskender beyi ayartmak ve eşinden boşatmak suretiyle zevc&zevce olmuştur, bu kadar etik ve hümanisttir yani, yalansa el etsin mesaj atsın der, geri geri koşmak suretiyle uzaklaşırım efen'im. şimdi ekranlarınıza bonoboların hayatı gelecek... söz sende çarli...
en az 5kişiyle birlikte aynı t-shirtü giymek isteyenlerin uğrak yeri.
fiyat arttıkça pişti olma ihtimaliniz azalacaktır,yine de indirim zamanını göz önünde bulundurun.
iyi güzel hoş bir markadır fakat kişisel beğeninizi yok edecektir.
iclal aydın'ın stv versiyonu.
türkiye 'ye yeni girdiği zamanlarda fiyatları daha makul olmasına rağmen şimdi lüzumsuz yere pahalı bulduğum, ancak yine de çoğu ürünü muadili mango 'dan kaliteli olan ispanyol firması.

not: kot pantolonları, gömlekleri, çantaları ve yazlık bodyleri alınabilir, ama kazaklarının çoğu tüylenir.
(bkz: zaralı halil)
ülkemize elinde zara poşetiyle okula gelen ezik kızlar kazandırmış firma.
kalitesiz ürünlerin bol olduğu ; lakin tasarımlarının süper olduğu markalaşmış giyim mağazası olarak bilinir. ancak zara'nın konsepti 3 farklı kaliteden oluşur. en düşük kalitesi "basic" konseptidir. etiketinde basic yazıyorsa o giysinin ayarı, pazar malından farklı değildir. en iyi kalite "classic" olanıdır. bir de orta kalitesi vardı ama nasıl yazılıyordu hatırlamıyorum. bunu bilmeden zara'dan alışveriş yapmak hüsrana uğramak olur.
en güzel söylediği türkülerden biride elif türküsüdür.

http://www.youtube.com/wa...p;mode=related&search=
onlarca sanatçıdan dinlenebilecek avşar bozlağını dinleyebileceğiniz en nefis ses...radyo uludağda yayıncılarını buradan kınıyorum kimsenin arşivinde yok. *
kadıköyde bulunan kaliteli ve hesaplı bir pide salonu.
kıyafetlerini beyendiğim alışveriş yapmaktan kendimi alıkoyamadığım hoş bir giyim markası(ydı). Hala kıyafet tasarımlarına diyecek bir şeyim yok ama değişen satış politikalarına acayip kıl olmuş durumdayım. değişen fiyat politikaları; fiyat etiketlerine 34.90, 56.90 gibi rakamlar yazıp kasaya ödemede bulunduğunuzda kasiyerlerin para üstü olan 10 YKR ları hiçbir zaman vermediği ,vermemekle birlikte bunun için bozukluğumuz kalmadı gibi bir açıklama dahi yapmadığı satış politikasıdır. bu durumun defalarca tekrarlanması üzerine bunun bir satış politikası olduğunu anladım. 10 ykr deyip geçmeyin 10 parça eşyayı birlikte aldığınızı yada günde 100 lerce insanın alışveriş yapıp hepsinden 10 ykr kaldığını düşününce insan iyi bir kar olduğunu görüyor. Durum sinir bozucu yani bunun yerine o fiyat etiketlerine güzel güzel 35.00 57.00 yaz..Bari dürüst bir satış olsun ..
sesinin neresinin kulak tırmaladığını anlayamadığım, aksine kulakları ve gönülleri okşayan bir sese sahip olan duruşu, sesi, yorumu gercekten sevilesi ve takdir edilesi sanatçı.
bülbül kasidesini söylediği zaman insanın hayran kalacağı mükemmel sese sahip, gerçekten sanatçı olan sanatçıdır.
çıkardığı kasetlerdeki tüm parçalara klip çeken sanatcı... *