bugün

entry'ler (3219)

uzun tırnaklı kadınlardan hoşlanmayan erkek

O tırnakları benim için yaptırdıysa, bir de kırmızı ve şarap bordosu rengiyse bu beni aşırı yükselten bir detay.

duygusal kontrol

Bir erkek olarak bende hiç olmayan ama şu sıralar üzerinde çalıştığım şey.

Bir erkek için duygusal kontrol çok ama çok önemli. Öfkeyi kontrol edebilmek, kadının sizi çileden çıkartan davranışları karşısında sakinliği koruyabilmek, sinirlenip mantığı devre dışı bırakmamayı başarabilmek çok önemli.

patates kızartması

Fakirlik turnosölü sağlıksız yiyecek.

japonlar

Almanlar kadar hayran olduğum tek millet japonlar.

Ulan bir şeyi de kötü yapın ya bir şeyi.

tvs

25 haziran 2024’den beri jupiter 125 modelini kullandığım hindistan menşeili motorsiklet markası.

310 km oldu şu ana kadar çok memnunum motordan.

niğdeliler

Boş mezar bulsa içine girerler.

Cimrilikte, menfaatçilikte kayseri ile yarışır

ana gibi yar olmaz

Size anneci diyen kızlara aldanmayın beyler size bunu diyen kızlar var ya sizi 1 gram düşünüp sevmiyorlar buna emin olun.

Ana gibi gerçekten yar olmaz

türkün türkten başka dostu yoktur

Kısa ve öz çok net.

bı erkeğin sevdiğini anlamanın yolları

Yolda yayan gidecek olsanız o yolda ayağınıza acaba taş değer mi değmez mi diye düşünüyorsa o erkek sizi gerçekten seviyordur ama hiçbir kadını böyle noksansız adam gibi sevmeyin, severseniz eğer terk edilirsiniz.

jose mourinho

Fenerbahçeliyim ama çok da umrumda değil takım makım.

Linç edileceğim biliyorum ama benim beğendiğim bir hoca değil hiçbir zaman mourinho. Pereiradan, jesusdan çok bir artısı olduğunu düşünmüyorum. Fenerbahçe’yi adam edecek hoca klopp. Klopp gelseydi çok sevinirdim harbiden çünkü klopp gerçek bir teknik direktör.

kangal

Safkan içinde 1 gram kırmalık olmayan gerçek kangallar hakkında söylüyorum bunları
Dünyanın en zeki ve en güçlü köpek ırkıdır.
Sahibinin ve sahibinin ailesi için canını gözünü kırpmadan ortaya koyar. Gerçek safkan damarlı bir Kangalın yanında tüm köpekler bir süs köpeğidir.

türkiye fakirse halk neden obez

Çok basit protein kilo yapmaz karbonhidrat kilo yapar yani ekmek, şeker hamur işi.

alex de souza

Kimler geldi kimler geçti en güzeli senin kadar sevilmedi.

Çocukluğumun kahramanı, 20 numaralı formasını bir hafta üzerinden çıkarmadığım sol ayağına şiirler yazılacak efsanevi futbolcu.

dokunmaya kıyamadan sevmek

Öyle bir şey yok saçmalığın daniskasıdır bu. Gerçekten sevdiğin, ten uyumunu iliklerine kadar hissettiğin kadına dokunmaya, koklamaya, öpmeye doyamazsın.

umut eker

Kıvanç tatlıtuğ ve bu adam bu ülkenin seviyesinin çok üstünde bana göre.

arda güler

Valla bu çocuğu çok kıskanıyorum yeteneği var bu yaşta real gibi dünya devi kulüpte oynuyor rüya gibi bir hayat resmen.

niğdeli

Hayatın kıçına pandik atmıç bu ülkenin en az 40-50 şehrini gezip görmüş , binlerce insan çeşidi model görmüş biris olarak söylüyorum

Niğdelileri sevmiyorum bu kadar ufakçı olamaz ya insan. Cimrilik konusunda kayserilileri tokatlayacak derecede ufakçılardır ve o iğrenç şivelerinden de nefret ediyorum. Bende diyeceklerine binde derler kalan galan derler nefret ediyorum nefret.

bir erkeği cezbeden şeyler

1-) güzel koku. Onun geldiğini 2 dk önceden kokusundan anlamalıyım bu beni baştan çıkaran bir kadından hoşlanmamı sağlayacak en önemli unsur.
2-) vücut, kıyafet temizliliği, bakımlılık.
3-) dişil enerji, kültür seviyesi, zeka ve karakter.

adana metrosu

Hiçbir işlek semte gitmeyen metro.

zeydan karalar

2. Sefer nasıl kazandığını anlamadım zira adana berbat bir halde yollarından tut kaldırımlarına a’dan z’ye her şeyi berbat bir haldeyken nasıl kazandığını anlayamadım.