bugün

sözlüğe yön veren bayan sayısındaki azalma olsun , sözlükte melek sandığımız kızların içinden kezban çıkması olsun ne oldu lan bize? nerde neyi yanlış yaptıkta bu hallere düştük?
(bkz: usta ne oldu bana usta)
Hastanelerden kurtulamadım anasını satayım.
Fkdmsmsmfkksms.
https://youtu.be/7a4AZjS3CsQ

- senin yüzüne ne olmuş?
- ne olmuş?
- ben de onu diyorum. Ne olmuş?
Ne oldi sana ne oldi boyle?
Nerde o eski taş fırın erkeği?
Bir anda oldu light erkeği.
ÇOK Üzülüyom lan allahsızlar.
Alıp başımızı Gidelim buralardan derim ben.
alıp başını gitmek isteyen güzel kızlar maraşa gelebilir.
evet.
True yu bile bilmem kaç senedir evlendiremeyen sözlükten bir b*k olmaz.*
yaprak kıpırdamıyo lan.
Geldim işte dostum yüzün gülsün be.
Bir parça üzüldük , kirildik , yara aldik. Yaralarımızı sarmaya çalışacağız.
eski ortam yok sanki.
Bi’şey olmasa da bi’şey olmuş.
Nerde o eski taş fırın erkeği?
Bir anda olduk light erkeği...
kendimi yabancı gibi hissediyorum lan.
Ggç ve ktç yüzünden sözlük yazarlarının sorduğu sorudur.
Amanın anı oldu nolacak, soruyor bir de..
Bize bir nazar oldu Cumamız Pazar oldu
Ne olduysa hep bize azar, azar oldu..
ulen hepiniz oradaydınız be..
ben yoktum daha bu sabah bastım kutsal sözlük topraklarına kusura bakmayın.
Bir aydır kayıtsız bir şekilde buralarda geziniyordum. Buranın bitki örtüsünü ezberlemiş durumdayım. Dün gece bana verilen sürenin sonuna geldiğimi düşünerek kaydoldum. Benimle beraber 8 kişi ile aynı evde yaşıyorum, öz kardeşim yok ama öz kardeşim kadar seviyorum. Hep beraber büyüdük. Aydın' da doğup büyüdüm, hala buradayım. Türkiye'nin her yerinden arkadaşım var. Sosyal bir sosis köpeğim, yolda gördüğüm insanlara bile selam çakarım.
Kısa bir dönem sanayide çaycılık yaptım, arkadaşımın abisinin et ve çiğ köfte dürüm sattığı dükkanda garsonluk yaptım, kitap kafede aradığını bulamayanlara ücretsiz olarak yardımcı oldum, berberde çıraklık yaptım. Şuan kafede çalışmanın yanında, işi çıkarsa bakkal dayının yerine bakıyorum. Kafede bahşiş veren t*şaktan yürüyemeyen müşterilere zaten ücretsiz olduğu için kahve ikram ediyorum. Aktroller ve yaptığım şakayı açıklamak zorunda bırakan insanlar dışında çoğunlukla anlaşabileceğimi düşünüyorum. Sabit bir siyasi görüşe sahip değilim. zaten ülkede %100 faydalı işlere imza atan bir adam olmadığından, bazen pek kendisinden hoşnut olmasam da bazı konularda haklı bulduğum adamlar oluyor.
Müslümanım. O aleviymiş bu Hristiyan'mış, ateistmiş hiç takıldığım mevzular değil. istediğine inanabilirsin kardeşim, bana bir zararı dokunmuyor.
Günde 10 bardak çay içmeyi ve her yere takım elbiseyle gitmeyi severim. Evde on milyon koyu renkte kravat ve siyah, koyu gri ayrıca pek tercih etmediğim açık gri takımım var. Babamı örnek aldım. Ek olarak annem gittiği için annem yok. Annem vicdansız karının tekidir. Elektro gitar ve bass çalıyorum, davul da çalabilirim. (bateri olan değil, düğünde çalınanı kastettim fakat bateri de çalabilirim)
Beraber aynı evde kaldığım arkadaşlarım da farklı enstrümanlar çalıyor. Hiçbir yerde parça yayımlamadığımız ufak bir grubumuz var.
Yaklaşık 2 metre boyum var. Saçım 3 numara, kumralla kahve arası cins bir renk. Görünüşüme ek olarak, ne az ne de aşırı fazla kasıyım. Yeşile kaçan ela gözlerim, esmer olmasa da denizde ufaktan kararan ten rengim var.
eşcinselim.
En sevdiğim şarkı Get Scared - Sarcasm, en sevdiğim yemek sarımsaklı yoğurtlu mantı, en sevdiğim renk de gri.
Ekleyecek bir şey olursa arada gelip editliyorum.
evet noldu ?
buraya toplu halde bir grup insan geldi bir aralar, işte o zaman sözlük bitti. ne bereketsiz insanlarmış, kuruttular sözlüğü.

enteresan.