bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    ünlü bir amerikan markasıdır oldukça fahiş fiyatlarla ülkemizde satılmaktadır öyleki aynı t shirt amerika da 10 dolarken ülkemizde 70 dolara satılmaktadır genelde amerikalılar için yapıldığından kalıpları büyüktür yaratıcısı ırkçıdır vede sıkı bir zenci karşıtıdır ürünlerindede bundan dolayı rengarenk yapmaktadır böylece ben renksizlere karşı renkli ürünler yapıyorum mesajı vermeye çalışır ancak kaderin cilvesi olsa gerek amerika da nerdeyse her zenci tommy giymektedir
    5 -1 ... ta kendisi
  2. 2.
    türkiye de en çok takliti üretilen markalardan birisidir. Logosu en kötüler arasındadır.
    1 -1 ... sapkaya sican tavsan
  3. 3.
    gomleklerinin 100 eu civarinda oldugu oha dedirten ve bazi modellerinin turkiyede yapildigi tekstil firmasi
    ... celibon
  4. 4.
    türkiye'de mağazasına girmemle çıkmam bir olmuştu. aynı markanın amerika mağazasında ise 3 saat ve 100 dolar harcadım.
    1 -2 ... meureate
  5. 5.
    Türkiye'de taklidi en fazla yapılan markalardan biri.
    ... defne
  6. 6.
    overpriced bir markadir, amerika - turkiye fiyatlari karsilastirildiginda arada ucurum oldugu gorulur, verilen paraya degmez, amerika da bu markayi zenciler giyer, hakikatende oyledir,
    tommy hilfiger sadece marka ismini satar. avrupa ve asyada fabrikalari yoktur.
    1 ... karadag
  7. 7.
    Çok güzel kreasyonları olan, her mağazaya girdiğimde içime sinecek şeyler bulduğum, amerikadaki arkadaşımla kendime paso yollattırdığım markadır. evet amerika ve türkiye arasındaki hayvani fiyat farkı gözden kaçınılmazdır.
    2 ... cemmm
  8. 8.
    sarsak amca'nın yazdıgı olay dogrudur ve bizzat kulaklarım tarafından duyulmustur. parayı nereye harcadıgınızı 3 kere 5 kere düsünmeniz gereken markadır.
    ... şenlik
  9. 9.
    turkiyede yaklasik 200 ytl ye satilan urunlerinin amerikada 10-15 usd * oldugunu gorunce yurdum tikky ahalisinin ne kadar kalite duskunu oldugunu anlamami saglayan marka.
    1 ... nanocu
  10. 10.
    ürünleri sanıldığı gibi 10-15 usd degildir.Evet o fiyatta ürünleri var mıdır, vardır fakat sezon sonu mağazalarında satılır.internet sitesinden ürünlerinin ,özellikle t-shirtlerin 30-50 dolar fiyatlarında olduğu görülebilir.Buda hemen hemen türkiye ile aynı.
    1 -2 ... newdonis