bugün

youtube channel'larını kendilerine ait bir show programı gibi kullanan, düzenli olarak video yükleyen youtube kullanıcılarına verilen isim.
Youtube' un harddisklerine savaş açmış kişi. Futursuzca video ekler arada işe yarar şeylerde çıkar.
Youtube a video yükleyen yaratıcı güzel insanlardır. Keşke ben de youtuber olsam amk da ne konuşucam ??
(bkz: youtubers)
küresel pewdiepie, küresel olma yolunda ilerleyen yerel iphonedo dur.

(bkz: tüpçü)
Bilgilendirici youtuberlar olsada, bir o kadarda gereksiz youtuber vardır. Şahsen güzellikle vs. ile ilgilenmediğim için
Gamer'larımızı ayrı bir kategoriye alacak olursak, özgün içerik üreten oldukça kısıtlı bir kitlemiz var.
Şahsen sporculara veya kilo vermek isteyenlere yönelik yemek tarifleri ve öneriler paylaşarak içinde bulunduğum grup.
(bkz: fityemek)
bi aralar yapmışlığım vardır. lyrics videolar yapıyordum. fakat bir vakit sonra sürekli telif hakkı yenince insanın canı sıkılıyor. ben değil youtube kaybetti.
paraya para demeyen insan güruhu.

bir çoğu deneyimsiz olarak bu işe atılıp izlenme sayısı arttıkça aldığı paralarla başka iş yapmaya ihtiyaç duymayan insanlar. ancak hak ettiklerini düşünüyorum. çünkü kamera karşısına geçip anlatacak özgüven, diksiyon, montajlama, planlama, sürekli gündemi takip etmek, bunlar herkesin harcı değil.
youtubeda video paylaşan ve bundan para kazanan kişi....
11.nesil çaylak.
hoş gelmiş on birinci nesil yazar.

çaylaklıktan kurtulması, yazar olmadan sözlükten gitmemesi dileğiyle.
Güzel işler çıkarırsa yattıgı yerden para kazanır .
türkiyede yüzde dohsandohuzu 18 yaşın altında hatta 15 yaşın altında ve minecraftta ağaç yumruklamayı öğretmektedir.
youtube dan soğumama neden olan tayfa.

ulan 11 yaşında ki yiğenim saçma sapan ergen bergen ne varsa izliyor. ana avrat sövülmesi, iğrenc espri yapma çalışmaları, bağırmalar çağırmalar bıktırdı yani. bir de değişik enteresan youtuberlar var ki onları da kız arkadaşım izliyor.

anlıcanız her önüne gelen veled bergen tayfa youtuber olmuş. bıktık yeter be.
insanların bunları düzenli olarak izlemeleri hatta fanatikleşmeleri gerçekten çok ilginç. bağış toplamaları, üç kuruş için ruhunu bile satacakmış gibi hallere girmeleri, hatta ortalama bağışlardan biraz daha yüksek bir bağış gördülermi hemen götlerinin başlarının ayrı oynaması, para için girdikleri bu sefil bu ızdıraplı, bu yüzüğün peşindeki gollum'a dönüşmüşçesine zavallılıkları içler acısı.

"bakın şimdi markete gidiyorum", yok şurdan şunu alıyorum, "bugün skimle fındık kırıyorum ve videoya çekiyorum" halleri, olsa olsa bir toplumun bayağılaşma hallerinden başka birşey olmasa gerek.

şimdi 2000 kibrit yakıyorum, şimdi bu mentosu götüme sokup, damarıma kola enjekte ediyorum. videoları nedir allasen ?

nasıl bir çürümüşlük, boşluk, anlamsızlık, saçmalık halleridir.

n'oluyo anasını satayım ? olay nedir ? neden millet izler bunları deliler gibi ?

merak edilen bir konuyu youtube'a yazıp yerli/yabancı rastgele kim çıkarsa izlemekten bahsetmiyorum elbet. bahsettiğim şey fanatizm ve alışkanlık derecesinde abuk sabuk tiplerin cebini doldurmak.

sanırım bulunduğumuz yüzyıldaki onlarca çürümüşlüklerden biri.
Türk yemeklerini yabancılara tattırdık diye Japonlara çokoprens yediren amına koduklarıma para kazandıracağıma YouTube a girmem daha iyi.
Tam 2 yıl oldu. 2 yıldır uğraşıp didiniyorum. 700e yakın videom var. Muhabbetim, sesim herşey yerli yerinde. Ama bu amk youtube'u beni 2 yıldır uğraşmama rağmen yerimde saydırıyor. Çıldırıyorum, piskolojim bozuldu artık. Amk 6 aylık minecraft kanallarını görüyorum bebeler 6 ayda 10k aboneye ulaşmış. Hemde 100 videoda. Ulan ben 2 yıldır götümü yırtıyorum bi baltaya sap olamadım. Lan olm gözünüzü seveyim 2 yıldır 3200 aboneye anca gelebildim az taktik verin. Bu ne biçim bi iş bu amk youtube'u hayatımdan 2 yılımı çaldı. Lan bende bir yerlere gelmek istiyorum, sikimsonik 10 binlik kanallardan daha fazla emek veriyorum üstelik. Kimini görüyorum muhabbet sıfır. (evet arkadaşlar şimdi arabaya biniyoruz, evet trevor arabanın kapısını açtı, aaaa kadını ezdik manyak trevor) gelmiş 50 bin aboneye gözünüzü sevem şöyle okkalı bi kanalı olan varsa yardım etsin bana ya. Ya da fikir verin bakın başka kanallara yalakalık yapamıyorum. Hani yapsam bile siklemiyorlar ama kanalıma bi baksalar görecekler ki 10 binleri hak ediyorum.
2 yıldır 63 abone var. haline şükret aq.
Agacım bu işi formülü küfür etmek ve veletçe hareketler yapmak salla gitsin amk kime düzgün video hazırlayacaksın ki çoğu 10 yaşımda velet.
youtube'da kanalı olan ve tercihen birkaç bin ve üzeri takipçisi olan kişilere ve ayrıca yaptıkları işe verilen tanımlama.

videolarda gösterilen reklamlar ve sponsorluk, bu işi yapanların en temel iki gelir kalemi.
Youtube yaklasik 10 senedir var olmasina ragmen Son 1 sene içerisinde revaçta oldugunu duydugum olay. daha önceden de var miymis böyle bir şey bilmiyorum.

Artık devir değişti. televizyon kanalı satın almanıza gerek yok. ilgi çekici bir konuda kanal açıp kaliteli içerik olusturursaniz ikinci sınıf yerel TV kanallarından bile daha fazla izlenebilirsiniz.
https://www.youtube.com/watch?v=uj5STHnsA34
oyun tanıtımı konusunda açık olan +100.000 takipçisi olan bir youtuber lazım.

parası neyse verip oyun tanıtıcaz bir nevi iş harici yatırım.

tutarsa 50 bin kaldırılabilir bi ayda.
genelde zenginlerin veya işsizlerin yaptığı video çekip youtube üzerinden yayınlayan kişidir.