bugün

entry'ler (11460)

hastane kuyruğunda sefer tasıyla beklenen yıllar

Eskiden muayene olmak için bekliyorduk. Şimdi randevu almak için bekliyoruz şükürler olsun akp sayesinde.

takılalım ama sevgili olmayalım erkeği

Sikişelim ama birbirimize günaydın yazmayalım.

karadeniz sörf festivali

ilk etabı; tula sörf okulu ev sahipliğinde olacak. 13-14 ağustos 2022 tarihlerinde, şile uzunkum resort otelin orda yapılacaktır. Şile belediyesinin sponsorluğuyla gerçekleştirilecek olan festivalde çeşitli atölyeler yer alacak.

üstteki yazarın oy vereceği partiyi tahmin etmek

(bkz: sons of anarchy) tip

bim de satılan psikolog seansı

(bkz: derdini sikeyim diyen psikolog)

zorunlu trafik sigortasına taksit olmaması

Amk 2000 tl lik fiyat çıkarıyorsunuz bir de buna taksit olmuyor. Daha geçen sene 9 taksit yapılabiliyordu 1 yılda ne değişti.

sözlük erkeklerinin vücutları

Kanka bence tavuk eti yemeyi bırakmalısın. O göğüsler spor çıkıntısı değil tavuk çıkıntısı.

bir insanın gey olduğunu nasıl anlarsınız

diz üstü şort giyiyorsa vurduruyordur.

150 bin tl ye alınacak ikinci el araba

kesinlikle 2006 üstü 1.3 grande punto. ayrıca benim de ilk aracımdır. çıktığı yılda italyan bir tasarımcı tarafından dizayn edilmiştir. tasarım ödülü almıştır. yılına göre başarılı bir dış görüntüsü var. sakin kullanımda tam depo ile 1150 km yol yapar şehir içi. şehir dışında 100 km üstünde biraz daha fazla yakar. kaza durumlarına takılmayın çünkü bu araçların motoru para eder. motorunu iyi bir motor ustasına gösterirseniz hasar kaydına takılmamak lazım. kısacası aşağıda özetlersem bir punto için bakılacak ilk yerleri şunlardır.

1) direkler ve şase kontrolü
2) motor kontrolü (özellikle enjektör ve turbo) ve dyno test
3) termostat ve city mod.

direkler şaselerde sıkıntı yoksa, motor kontrolünde sorun çıkmazsa, kronik sorunlu parçaları termostat ve city mod düzgünse gözünüz kapalı bu parayı verebilirsiniz.

190 bin km altı, 2006 üstü bir puntoyu bu fiyatlara alabilirsiniz. güzel bir başlangıç arabası. saygılar.

avantajları:
düşük yakıt tüketimi
kolay kontrol (city mod)
düşük mtv.
düşük bakım.
ucuz yedek parça.

dezavantajları:
düşük viteslerde hızlanma
vites geçişlerinde yığılma

özgeçmişin görüntülendi yine dikkatler üzerinde

doğrudur. gerçekten görüntüleniyor. detaylarına uygulamaya girerek bakabilirsiniz.

son beş sevgilinizin memleketleri

-giresun
-istanbul
-trabzon
-düzce
-düzce

düzcelilerden ve giresunlulardan uzan durun. diyeceklerim bu kadar. iki yerden de adam madam çıkmaz.

üstteki yazar hakkındaki fikrini söyle

tatsız bir yazar. soğansız patates salatası güzel olmaz.

2 ağustos 2022 yazar maaşlarının yatması

vergi dilimine girince bişey kalmamış. bu paraya bu iş yapılmaz.

parmak uçları neden soyulur

(bkz: aids)

ambulansın camına kafa atan çomar

domestos reklamındaki mikrop gibi amk çocuğu. malum partili olabilir.

büyükada

eğer ada kartınız yoksa 3 km mesafe için taksiye 150 tl veriyorsunuz. git gel 6 km yol için 300 tl veriyoruz. güya otobüs var. görebilene aşk olsun. kısacası ada içi ulaşım düzenden uzak kafasına göre çalışan bir sistem var. hal böyle olunca gezmek eziyet.

ailesi istemiyor diye sevdiğini terk eden kız

Bir gün aynı şekilde terkedilecektir. Karma böyle işler.

sikeyim böyle hayatı diyip çaya 5 şeker atmak

Gerçekten kötü şeyler yaşamış insan hareketidir. Çünkü şeker sağlığa zararlıdır.

evime hırsız girdi beni gözaltına aldılar

Merhaba arkadaşlar, dün evime hırsız girmişte işten döndüğümde farkettim. Bir önceki gün ise bizim binada kapı önünde 2 kişi bekliyordu. Birinin yüzünü seçebildim. Neyse dünde tabi kapı açık görünce direk polisi çağırdım. Polisler gelince ifademi aldılar. Şüphelendiğim 2 kişiyi gördüğümü ve birini tarif edebileceğimi söyledim. Nasıl biriydi diye sorunca akp lilere benziyordu dedim. O sırada memurlardan biri tabirlerine dikkat et diyince ben de hayır memur bey o anlamda değil dedim. Badem bıyıklı, böyle yuvarlak yüzlü, küçük gözlü bir tip anlamında diye devamını getirdim. Ancak ne hikmetse beni karakola götürüp birkaç şey sordular. Halkı kutuplaştırıcı, düşmanca tavır falan filan… 6 saat sonra serbest kaldım.

yazarların genelev tecrübeleri

bir keresinde selamün aleyküm diye girdim. hoşt köpek camiye mi giriyorsun demişlerdi.

edit: hee bir de çoraplarımı çıkarıyordum. ayağını mı sokacaksın demişti.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.