bugün

entry'ler (3541)

ayda onbin lira kazanan suri

Suri gibi suri.

çekiç örs üzengi

Çekiç orak ve komünizm e karşı uydurulmuş emperyalizm safsatasıdır.

geri dön şef ordunun sana ihtiyacı var

Ordu ilinin şefe ihtiyacı olduğunu belirttikleri cümledir.

sevgiliye telefon hediye etmek

sevgiliye doğum gününde, sevgililer gününde ya da herhangi bir özel günde veya özel bir gün bile olmayabilir, telefon hediye etmektir. artan telefon fiyatları bu durumu biraz daha imkansız kılmaktadır. (imkansiz olan şey nasil biraz daha imkansiz olabiliyor *).

kürtçe tekerleme

subaneke hirrim büke.

kral da olsan anneye sökmez

at yalanı sikeyim inanani hikayesidir. neyse hoşgeldin tekrardan sevgili yazar.

dininiz için ölür müsünüz

ailemin hayatı söz konusuysa ölürüm. gerisini tanımam.

kelebek dövmeli kızlar

travestidir. dövme ile ilgili bir belgeselde izlemiştim metamorfozu yani değişimi simgeliyormus. dış ülkelerde birçok cinsiyet değişen insan kelebek dövmesi yaptiriyor.

üç günde yüzde 20 kar

pazartesiden beri yaptığımdır. petrol sağolsun bana cok kazandırmıştı. durmak yok yola devam dedim ve 3 günde borsada %20 kâr sağladım. bitti mi? hayır bitmedi. önümüzdeki haftaya kadar paramı 2 katına çıkarma niyetindeyim.

mcdonald s ikili tavuk burger menü

tat farki diğer menülere oranla gerçekten çok. 5 10 lira ucuz olcak diye damak tadımı bozamam ben.

saçın yarısını mor yarısını turuncuya boyatmak

kimsenin saç boyama şekline karışmak bana düşer. mazallah sacma sapan renklerde sacini boyatanlari gördüğüm zaman gözümün kontrast ayarı bozuluyor şerefsizim.

chp liyim ama

kemal kılıçdaroğlu nu sevmiyorum. vs. vs. tarzı sözlerdir. sanılanın aksine samimiyetten uzaktır. bu ülkede gördüğüm kadarıyla birşeyleri destekliyorsan körü körüne desteklersin. bu yuzden insanlara olan inancım kalmadi.

efe aydal

adam gibi adam. doğruya doğru, yanlışa yanlış diyen, nadir insanlardan birisi bu ülkede.

1 sn de 25 kg kaldırmak vs 25 sn de 1 kg kaldırmak

2 saniye de 12.5 kilo kaldırmakla aynıdır.

şaka maka hdp nin en dürüst parti olması

ne bok olduğunu biliyoruz da diğerlerinin ne bok olduğunu bilemiyoruz. evet bu söyleme katılıyorum. ama hdp liler orospu çocuğudur.

sagopa kajmerin bir şarkısında dediği gibi

naber? *
tamam tamam furmayın.

nickin ne anlama geliyor

eskiden benim yaşadığım ciddi bir olay olmuştu, ardından ucu sadece bana değmesine rağmen herkes arkamdan konuşmuştu. hesabı o zamanlarda açtığım için beni de travmatik olaraktan geri dönüşsüz bir şekilde değiştirdiği için bu nicki aldım. gad demit.

almanya da asgari ücretin 18 çeyrek altın olması

almanya da kiralarin 10 çeyrek altina tekabül ettiği için normaldir.

what the hell fuckin goin on here

what the fuck is going on here? ın kibar halidir.

anto nun kurdu

ekleri her canli sever. ekler sevmeyen cansızdır.