1. 1.
  istanbul'da bir ilce.
  1 ... vernon sullivan
 2. 2.
  sanayinin kalbi. organize sanayi bolgesi de turkiyenin en gelismis sanayi bolgesi olma ozelligine sahiptir.
  1 -1 ... ümit
 3. 3.
  Tersaneler bölgesini * içinde barındıran istanbul'un yüzölçümü en büyük ilçesi. Kaşarlı Köftesi ile meşhurdur.
  1 ... yuhako
 4. 4.
  milas-bodrum karayolunda bodruma giderken sağda.dönerken solda bulunan sahil köyü.bodruma giderken güllük yol ayrımından hemen sonra gelir.
  ... jagatai
 5. 5.
  istanbul sabiha gökçen havaalanı ve formula 1 pistinin çevresine yapılmasıyla öneminin ve populeritesinin kısa zamanda hızla artacağına inandığım istanbul ilçesi..
  ... lazy pigeon
 6. 6.
  istanbul'un Anadolu yakasındaki sınır bölgesidir. Marmara Bölgesinde Kocaeli Yarımadasının güneybatısında yer alır. Kuzeyinde ve batısında Pendik ilçesi, doğusunda Gebze ilçesi (Kocaeli) güneyinde Marmara Denizi bulunmaktadır. Yüz ölçümü 86 kilometrekare olan Tuzla, 1992 yılında ilçe olmuştur. 10 mahalle ve 2 beldesi vardır.
  kaynak:
  http://www.istanbul.net.tr
  ... mimoza
 7. 7.
  askeri jeeplerin üretildiği yerdir...
  ... baravi
 8. 8.
  aynı zamanda bosna hersek'te bir şehrin adı.
  1 ... leggare
 9. 9.
  bir zamanlar istanbul'un denize girilebilen güzel plajlarının olduğu küçük balıkçı semti. Fakat artık sanayinin ve tersanelerin yapılması ile balıkçılık faaliyeti son bulmuş kasaba görüntüsü yerine, inşaat şirketlerinin mekanı olmuş, sitelerle dolu semt.
  ... libertiy
 10. 10.
  şu an içinde bulunduğum, sanayisi gelişmiş ancak onun dışında merkezi falan gayet küçük bir yer olan istanbul ilçesi, zamanında plajların bulunduğu güzel bir yerdir tuzla'm. şimdi sadece güzel sahilinde bi aşağı bi yukarı yürüyoruz. bekleriz.
  1 ... crzytarantla