bugün

Görüldüğü gibi cumhurbaşkanının sağ kolu olmuştur.

görsel
telekinezi uzmanı

görsel
Cumhurbaşkanlığı başdanışmanı. göreve hak ederek gelmiş samimi kişi.
ayrıca babam olsa daha fazla sevemezdim dediğim kişilerden biri
okul çıkışındaki kavga için aşağı mahalleden adam toplayan liseli kafasına sahip olan danışman.
(bkz: israil türkiye yi vurursa iran da israil i vurur)
vurdurur, arabasının marşı basmazsa.
kurtlar vadisi konsept danışmanı olmuş. vadiye direk bilgi akışı.
(bkz: jöle zehirlenmesi)
babası da adalet partisi vekiliymiş. yani babadan jöleliymiş kendisi.
türkiye'nin yetiştirdiği en büyük zekalardan biridir. an itibariyle trt haber kanalında, derin analiz'da.
Telekinezi'den korunmak için daima jöle süren adam..
Erdoğan'ın hikayelerine bayılıp maaşa bağladığı saray masalcıbaşısı.
adının anlamını hiç taşımayan organizma. bukalemunların bile renkleri belli. bu adam(!) neyse ya.
trthaber hep konusuyor biseyler anlatıyor ama sunları bilmiyor gerzek
-2001 krizinden once cumhuriyet tarihinin en buyuk depremini yasadık (17 agustos 99)
-hala ölmüş ecevite laf atıp duruyor,kendileri 1 aydır 8-10 madencimize yeraltından çıkaramadılar
-madem ekonomi iyi,o zaman niye tavizimiz yoktur denilen bedelli askerlik ve vergi yapılandırmasına sarıldınız.ben cevaplıyım cunku ulkede sıcak para bitti ve buyuk bir ekonomik kriz ve issizlik bizi bekliyor.halk borc batagında bankalar isi-gucu birakip icra takibi pesindeler.yani turkiye zor durumda allah o 51.7den razı olsun sayelerinde bu kadar super ulkeyiz.ama olsun bizim osmanlıcamız var.padisah fatih s.m. mezarından kalkar gelir kurtarır ulkeyi.
sonu ali kemalgibi olacak...
her hafta trt haber'de bağıra bağıra bir şeyler anlatan jöleli yalaka.

--spoiler--
biz sülüklerle, kenelerle yola devam edemeyiz
--spoiler--

böyle buyurdu jöleli. onlar kim acaba merak ettim bak. yoksa iktidarı eleştiren herkes kene mi, sülük mü? herkes sıkı sıkı çalışacakmış da, azmedecekmiş de, mış da mış mış. bayılıyorum bu adamın tespitlerine. önceki yorumlarıyla şimdiki yorumlarını yanyana koyunca, sanki kafasına saksı düşmüş gibi duruyor.
bugün, herhangi bir banka ya da finans kurumunda 2500 lira maaş alacak çapta bir adamdır, fazlası değil. iyi de buralara nasıl geldi?

(bkz: şule zeybek)

çoğunuzun şule yle gün ortası'ndan tanıdığınız ve görüp görebileceğiniz en kötü haber spiklerinden olan şule zeybek aydın doğan'ın yeğenidir.

yiğit bulut şule zeybek'le evlenerek doğan holding'e iç güveyi girmiş oldu.

sonrasında şule zeybek onu, basın jargonuyla söyleyecek olursak parlatmakiçin şule yle gün ortası'nda ekonomi haberleri yaptırmaya başladı. doğruya doğru, o zamanlar doğruları söylerdi.

sonrasında gazete köşeleri, tv programları falan... enine bayağı bir büyüdü. ancak evliliği çatırdıyordu.

şule zeybek kıçına tekmeyi vurmadan yüz seksen derecelik bir dönüş yaptı. eskiden ne kadar doğrucuysa o kadar yalancılaştı. eskiden ne kadar analize dayanıyorduysa söylemleri, o kadar yalakalık yapar oldu.

bunun da ödülünü önce ciner grubu'na geçerek aldı. böylece turgay ciner hem aydın doğan'ın meşhur ettiği bir adamı hem de damadını *almış oldu.

ama rahat duramadı. daha da, daha da suyunu çıkarttı. öyle ki alo fatih hattıyla doğrudan recep tayyip erdoğan'a bağlı olan ciner grubu'nda bile saçmalamalarıyla herkese illalah dedirtti. ciner de en başta yaptığı hatadan döndü ve jöleli'yi kapının önüne koydu. kimse çıkıp da ciner'e baskıyla işten çıkarttırıldığı martavalını okumasın. türkiye'de medyaya baskı yapabilen tek güç recep tayyip erdoğan'dır. bir de sporda aziz yıldırım.

kompleks âbidesi recep tayyip erdoğan hepimizin bildiği gibi yalakalık konusunda doyumsuz bir adamdır. öyle ki şirk koşmaktan bile çıkıp depar atan adamları hep bal-kaymak ile besler. o dönemin en bağırarak yalakalanan iki adamın* biri rok diğeri de jöleli'ydi. jöleli özünde daha eğitimli bir adam olduğu için onu başdanışmanı yaptı. her boka burnunu sokan adam kontenjanından magazin, spor, siyaset, tarih... her boktan sorumlu medya ünlüsü olarak ortalıkta geziniyor.

sonrası daha da vahim. eskiden de çok görünür oldu televizyon kanallarında. özellikle çalık grubu ve doğuş holding'e bağlı yazılı ve görsel basında her gün çıkıyor. saçmalamakta çığır açıyor. toplumun paranoyalarını kaşıyor, akla hayâle sığmaz nitelik ve nicelikte komplo teorisi üretiyor.

namık kemal zeybek'e de geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. bu adama artık damat demek zorunda değil. lan, utanca bak yaaa! jöleli benim damadım olsa insan içine çıkamazdım. gerçi o da çok aklı başında bir şey değil ama...
görsel

göbeğe dikkat.

yiyin efendiler yiyin, bu han-ı iştiha sizin,
doyunca, tıksırınca, çatlayıncaya kadar yiyin!
başkanlığı can-ı siper savunan silahşör. yazısında osmanlıdan örnek vererek bilinç altındaki padişahlık özlemini ortaya çıkarmış. son cümlesi ise "BAŞKANLIK...BAŞKANLIK...BAŞKANLIK..."

http://haber.stargazete.c...3582#.VMIKRxaR_QE.twitter
tek katıldığım cümlesinin “liderini seven bir yapı bizim DNA’larımıza işlemiş." olduğu yazısıdır. bu yüzden mustafa kemal'in izindeyiz.
içine cumhurbaskani kaçmıştır. Paradigma falan dedi aslında dediği sadece o değil dedi. Yani birşeyler dedi ama cumhurbaşkanı buranın allahidir denediği kaldı.
Kim gaz verdi bilemedik.
görsel
düşünüyorum da hani 4/4'lük bir adam değilim. kimse değil. illa ki yanlışım, hatam var hayata ve insanlara dair. ancak arkamdan bugüne kadar tek bir kişi bile bu herif "yalakanın, dansözün bayrak tutanıdır" demedi. bu benim zenginliğim. parasal bir değeri yok.

öbür tarafta ise benim gibiyken 180 derece dönen bir yiğit bulut örneği var. o da onun parasal zenginliği oldu dansöz ve karaktersiz olarak anılmanın da onun için ahlaki anlamda bir rahatsızlığı yok. o da öyle bir geniş. öyle bir rahat ki o kadar olur.

ben çok rahatım vicani anlamda. kendisi de rahat belli ki. rahat rahat içiyor, takılıyor, karaciğeri utanmış kızarıklığı yüzüne vurmuş ama kendisi farkında değil. karaciğeri kendi adına utanmış ya la...
Kırk yıllık kozmetikçiyim , ilk defa konuşan jöle görüyorum *
(bkz: bu yazıyı jöle sürüp yazmış)
bu adamı hayatımıza ekonomist diye sokmaya çalıştılar, tutmayınca da önce siyasal bilimci kılığında muhalif, sonra da stratejist kılığında goebbels oldu.

çok garip, türkiye şartlarında bile!
güncel Önemli Başlıklar