1. 1.
  showtime yapımı yeni drama, biraz da kara mizah dizisi. fazla bilgi kaynağı yok şu anda ama patlaması muhtemel. kendi yazım
  22 -2 ... alaska
 2. 2.
  ingilterede epeyce tutan ama uluslararası çapta hakettiği ilgiyi henüz görememiş komedi, drama dizisi.
  7 -2 ... morningrise
 3. 3.
  ing. utanmaz anlamına gelen kelime. bir diğeri için:
  (bkz: arless) ==> arsız.
  7 -5 ... hero of the day ii
 4. 4.
  shemale kelimesiyle karıştırılandır.
  7 -2 ... nihat doganin koyunu
 5. 5.
  tanıtım videosu için;
  http://video.ntvmsnbc.com...-dizi-shameless-e2de.html
  3 ... prince02
 6. 6.
  shameless‘ın başındaki isimler skins‘in yaratıcısı paul abbott ve er, the west wing, southland gibi dizilerin yapımcılarından john wells.
  dizinin konusu ise; alt tabakadan bir ailenin komik ve absürd yaşamı. dizinin başrolünde frank gallagher karakteriyle, altı emmy adaylığının birinden ödülle ayrılan william h. macy var. frank’in 18 yaşındaki kızı fiona‘yı ise the day after tomorrow‘dan hatırlayacağımız emmy rossum oynuyor. fiona’dan sonraki kardeşlerin isimleri ise büyükten küçüğe şu şekilde; lip, ian, carl, debbie ve liam. aslında stella isminde bir kardeş daha var ama o ilerleyen süreçte birkaç defa gözükecek. fiona babasının alkol sorununa rağmen, aileyi bir arada tutma görevinin altında ezilirken, chicago’da yaşayan bir işçi ailesinin bunu başarması ise komedi ve beraberinde bir çok şeye sahne olur.
  ailenin dışında joan cusack‘i frank’in hoşlandığı kadın sheila, justin chatwin‘i ise fiona’nın sevgilisi steve olarak izliyoruz. birkaç komşu ile de dizinin kadrosu tamamlanacak. konunun ve karakterlerin özeti bu şekilde. ocak 2011;de showtime kanalında başlayan dizi.
  4 -2 ... legen dary
 7. 7.
  bir dizi için fazlasıyla cesur olduğu kesin. erotik sahnelerin bolluğu ve sergideki fütursuzluk göze çarpan farklılıklardan biri.

  (bkz: entry den sonra dizinin izlenme rekorları kırması)
  20 -1 ... serbest grekoromen
 8. 8.
  bir bataklığın içinde, çevresinde durmadan atlayıp zıplayan onlarca kurbağa ve de kocamış ayyaş eşşeğin tekiyle yaşayan ve bütün bu kirin pasın içinde bir mücevher gibi parlayan fiona'nın öyküsünü anlatan dizi.

  aslında türk insanına pek de yabancı olmayan bir öykü. işsiz, ayyaş baba ve annesinin yokluğunda tek başına kardeşlerine bakan evin büyük kızı. ama amerikancası tabi...

  la o değil de, bütün bu giriyi fiona'ya olan aşkımdan kastım ya la ben!

  (bkz: emmy rossum) yirim!
  11 -3 ... tekyoldevrim
 9. 9.
  bana insanligimi hatirlatip sapkinliklarimi yuzume vuran bas yapit.
  cok cesur olmus be sozluk.
  6 ... kuleyle kavgali cilekes pilot
 10. 10.
  dün ilk bölümü e2'de yayınlanmış dizi. gayet güzel bir girişti efenim.
  3 -1 ... ince memed
 11. shameless Başlığındaki Önemli Entry'ler