bugün

hırvatistan milli futbol takımı teknik direktörü. 39 yaşındadır. küpe takan ve bir rock grubunda (rawbau) gitar çalıp şarkı söyleyen ilk teknik adam olma özelliğini taşır.
hırvatistan milli takımının karizma abidesi teknik direktörü. hukuk fakültesi mezunu, bir rock grubunda gitarist, 98 deki efsane hrvatska kadrosunun stoperi, barışa dair eylemlere katılan, küpesi çok şık olan insan. ayrıca şahsımca gayet sağlam bir taktisyen havası var bu adamda.
almanya maçında saha kenarındaki hareketleri ile bir kez daha sempati kazanmış futbol adamı.
adamım teknik direktör. o ne güzel tripler, o ne güzel sevinmedir arkadaş? komplekssiz, doğal. koçtur koç.
bu arada hırvatistan federasyonu kendisine yıllık 257.300 dolar ödüyormuş. ayrıca bizim marijan mrmic de yardımcılarından biri.
jose mourinho'nun tahtına aday gösterebileceğim teknik adam. karima dersen var, hocalık dersen hırvatlar avrupa şampiyonasında fena top oynuyorlar. ee bide bu adam gitar çalıp şarkı da söylüyor. üstelik küpesi bile var. *
almanya maci sirasinda yerden aldigi bir seyi ( yere dusurdugu hac olmasi kuvvetle muhtemel ) optukten sonra ceketinin cebine koymasi dikkatlerden kacmayan, mutedeyyin hirvat.
ülkesi hırvatistan'da euro 2008 resmi şarkısını seslendiren teknik direktör...
türkiye milli takımının belli bir sistemi yok, biz teknik olarak daha iyiyiz demiş olan teknik direktör.
futbolculuk döneminde west ham united takımında forma giymiş, hırvatistan milli takımı savunmasında nikola jerkan ile iyi bir ikili oluşturmuş hırvat teknik direktör.
(bkz: artist)
genel türkçemiz:
(bkz: artiz)

slaven bilic Başlığındaki Önemli Entry'ler

Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.