1. 1.
  seviyesi bile olmayan gereksizlik.
  6 ... wonderlanddan alice
 2. 2.
  (bkz: bunu yapan insan olamaz)
  3 ... hangover
 3. 3.
  magazin kisvesi altında kimin kiminle seviştiğinin, "aşk yaşamak" fiiliyatıyla ayıla bayıla izlenip öğrenildiği yayın çeşidi.
  3 ... cikarinbeniburdan
 4. 4.
  yurdum insanının düştüğü tuzak...*
  1 ... evildeth
 5. 5.
  artık birinin dur demesi gereken boşluk
  2 ... skaradag99
 6. 6.
  rezilliği haber, onu yapanı medyatik, ortaya çıkarını haberci diye nitelendiren meslek. genç nesilleri * oyalamak adına büyük başarı..
  3 -1 ... akardia
 7. 7.
  aşk gibi haktan hediye yüce duyguyu her geçen gün haddini aşarak kirleten talihsiz popüler oluşum.
  ... rweasley
 8. 8.
  çoğu haberin magazin boyutu da vardır. iki devlet başkanının özel toplantı içeriği siyasi bir haber iken, dışarıda yaptıkları espriler magazin tarafını oluşturmaktadır. magazinle paparazziyi karıştırmamak gerekir, ülkemizde bu kavramlar birbirine girmiş olsa da.
  ... jjaks
 9. 9.
  (bkz: reklam askı)
  ... painkiller
 10. 10.
  genelde; gelir düzeyi orta-düşük seviyedeki insanların hayranlıktan, daha üst kısmın ise yapacak başka birşeyi olmadığından izlediği iğrençlik. insanların özel hayatlarına olan ilgi, aldatma, pahalı partiler, boşa saçılan paralar..
  sosyete kavramının bu kadar yanlış yorumlandığı çok az ülke vardır. elit kesim yardım dernekleri kurar, üye olur, pahalı davetler verir ancak daha fazlasını hayır işine harcar. gece klüplerinde her akşam geçiren bir şey üretmeyen böyle sosyete yerin dibine batsın
  1 ... goliath