lise de öğretmenin yalakası bir bok bilmeyen tipsiz çocuklara benzeyen danışman.
silahlı çılgın çocuk. son yaptığı açıklamalarla gözümü korkutmuştur. sıkı bir muhalif olan ben, artık recep tayyip erdoğan'ı eleştirmeyeceğim:

"iki tabancam yüzlerce mermim var, ben ölmeden, beni vurmadan, ben asılmadan bu ülkenini seçilmiş cumhurbaşkanına kimse elini süremez"
akp'nin bu seçime girerken kuşkusuz en büyük handikabı herhangi bir mağduriyete sahip olamaması. Bundan önceki seçimlerde sürekli ''mağdurum da mağdurum'' politikasını yürüten akp, bu kozunu kaybetmiş görünüyor. Güçler ayrılığı ilkesini yerle bir eden ve tüm kurumları arka bahçesi haline getiren akp, yolsuzluklarla birlikte de kendilerine ve yandaşlarına yoksul bir ülke olan Türkiyede yapay bir cennet yarattılar. Kurumlar üzerinde yapabilecekleri hiçbir polemikle mağdur olduklarını ifade etmelerine imkan yok. Bu yüzden bir gazete manşetini baz alıp ''ama bunlar cumhurbaşkanını asmak istiyorlar'' safsatasına sarılmaktan başka çareleri kalmadı. Dolayısıyla bunu dillendirmek zorundalar ve de kim ne kadar çok ses çıkarırsa, sahibine bağlılığını o kadar ifade etmiş olacak. Yiğit Bulut'un açıklamaları gündemde kalma ve ''mağdurum da mağdurum'' gündemi oluşturma adına sergilenen çırpınışlardan daha fazlası değil.
itici kavramının tam karşılığı.
iki tabancası olan, kendini ganster zanneden light erkek, ya da harun abi. şahsen karşılaşmadığım için erkek olup olmadığından emin değilim.
Sağlam konusabilen ekonomist.
pembe yanaklı zengin çocuğudur.
(bkz: hiç bir şeye benzemeyen soy isimleri)
kilo almasını neye borçlu dediğim kişi....!!!
sevmeyebilirsiniz ama yatırımlarınız varsa dinlemeniz gereken adamdır. çünkü tayyip ağasıyla elele piyasayı diledikleri şekilde manipüle edebiliyorlar.
(bkz: annesinin bitanesine sen kilo mu aldın dediler)
AKP'nin şişmanlaştırdığı ve aslında saçlarınıda bir mübareğe benzetiyorum neyse siz onu anladınız.
2007'de üniversite üniversite gezip akp aleyhinde konuşmalar yaptığını hatırladığım, omurgasız kişilik. Cumhurbaşkanının duymak istediklerini söyleyerek ekonomist ilan edilenlerdendir kendisi.
ibretlik.
Çok değişik senaryolar üretmeyi başaran jöleli insandır.
son kamikaze .
son jöleli.
o jölenin içinde ne var merak ediyorum, hangi madde bu kafaya erişmesini sağlıyor bilmek istiyorum. işin şakası bir tarafa bu adamlar bu kadar nefret söyleminde bulunup nasıl hiçbir şekilde mahkeme yolu görünmüyo bunlara lan. adam vururum diyo, silahım mermilerim var diyo. nasıl bir ülkedeyiz lan biz.
Aktrolldür

Fütursuzca salladığı hikayeleri mevcuttur,hala ne olduğu anlaşılamayan bir meslek erbabıdır (gazeteci,ekonomist .....)
Hükümet şakşakçılığından kapağı a habere ve trt habere atmıştır
Bir ara 17 aralık operasyonunu önce balta limanı antlaşmasına sonrada montröye bağlamıştır
Hayır yani tamam balta limanını anladım neyse de montrö ne lan anın oğlu esteban
Troll işte bildiğin
Eyyorlamam bu gadar goley gelsin.
Kaç seçim geçti hala bi koltuk kapamadı, adamın tükürük bezleri bir lamanınki kadar kocaman oldu yalayıp duracak tükürüğü üretmekten, hala bi sonuç yok.
murat ide kendisine güzel bir ayar vermiştir.

https://www.youtube.com/w...A8PQ&feature=youtu.be
en son ortalığa ateş ederim ama tayyibi size yar etmem diye açıklama yapmış jöle kutusu.
rte'nin fedaisi.

o kadar yağ tabakasına sahip olan herkes fedailiğe soyunur. ne demişler (bkz: yağlar kurşun geçirmez)
3. sınıf komedyenlerin filmlerine figüran olmaya heveslenmiş kişi.
(bkz: Kolpaçino 5)
Saçlarına Limonla şekil yapıyor galiba.
Bir saç ancak limonla bu kadar rezil bir hâl alabilir.