bugün

kanal d'de gündüzleri haber sunan şık giyinimli fakat erkek gibi sesi olan haber spikeri.
kanal d öğle haberlerinde finans piyasalarını anlatan adamın eşi olan spiker hatun,arada yaptıkları saçınız güzel olmuş şule hanım,ayy kravatınız da çok hoşmuş yiğit bey muhabbetleri sıkmaktadır.
olmaz, olmamalı. şule bulut bir şey sunmamalı. "eh şunun yeğeni, bunun dıdısı ama?" mantığı burda işlememeli.
az önce yine izledim, hani 7/24 burnu tıkalı gibi konuşan insanlar vardır, şule hanım da öyle. insanın telefon açıp "bi buğuseptil kap yavrucum bu ne böyle?" diye serzenişte bulunası geliyor, gerçekten rahatsız ediyor. çok kaba bi ses tonu, konuşurken yamulup yumulan bir ağız, sahte ve fazla ukala tebessüm, vb.
gıcık kapmışlığım boşuna değil. profesyonellik lazım sadece, özellikle kanal d gibi ülkenin en çok izlenen televizyon kanallarından birinde. aydın doğan'ın yeğeni diye ben öğle arasını bu bayandan dinlemek istemem. valla bekliyorum şöyle kaymak gibi diksiyona sahip, güzel bir hanım kızımız gelsin, otursun o koltuğa.
eski kultur bakanlarindan namik kemal zeybek'in kızı olan, sanırım sadece benim beğendiğim haber spikeri hatun.
ekonomi uzmanı yiğit bulut'un karısıdır.
http://www.formsante.com.tr/roportaj/00343/
lanet olsun sana dediğim üzerindeki yapmacıklık bile balmumu gibi akan kadın. yiğit bulutun karısı, aydın doğanın bacanağı olan eski kültür bakanı namık kemal zeybekin kızı.
bir kaza sonucu programına denk geldiğim. görüntüsü ile beni şok eden şahsiyet. bir insan evladı hele hele bir kadın o saç modelini vede rengini kendine nasıl uygun görür. ayrıca muhteşem mor, sol omuz üzerinden fiyonklu bluzü de beni benden almıştır. akmış vega taklidi makyajını hele hiç sormayın oda ayrı bir zevksizlik örneği.

(bkz: şaptım şeker oldum)
Aydın Doğan'ın yeğeni, yiğit bulut'un karısı, Namık kemal zeybek'in ise kızıdır. Bu iticilikle ekranlarda kalmasının sırrı özellikle Aydın doğan kısmına denk düşer.
son günlerde çok kilo alarak ekrana sığmayan haber spikeri. ne olmuş ne yedin sen böyle şule, kortizon hapları mı içiyorsun.
merrhaaabaa saaayıınnn seyirrrcilerrrr! diye bağırarak konuşan ve haber suna kişidir.
kilo vermiş olmanın haklı gururu ile artık ekranın yarısını kaplamadığı için yüzü daha bir gülen kişi.
ama ya yiğit bulut ile evli olması gerçeği..
ondan da kilolar gibi.. kurtulmak vs vs *
kamera karşısında olmasının tek nedeni aydın doğan'ın yeğeni olmasıdır.

çarpık ağızlıdır. adam gibi prompter'ı okuyamaz. şişmandır. çirkindir. ama gelin görün ki türkiye'nin en büyük tv kanallarından birinde günün en önemli ikinci haber bültenini sunmaktadır.

bir de kocası var. içgüvey;
(bkz: yiğit bulut)
an itibarı ile yiğit ile gurur duyuyordur, zira yerlerde.
Yiğit Bulut ile Şule Bulut boşandı, çocuklarının velayeti anneye verildi!

http://www.turuncutime.co...CLE/17787/2010-07-31.html
çok hoş bir bayandır.başlık açılmadığını gördüğümde oha falan olmuşumdur.
(bkz: oha falan oldum)
(bkz: hoplayarak boşaldım)
en güzel haber spikeridir.
(bkz: şule bulut)
jöle kafayla evlenmeden önceki soyadı buydu. boşanınca özüne döndü, zeybek oldu.
kendimi bildim bileli kanal d de ogle haberlerini sunan spiker. ortaokuldaydim kanal d de ogle haberlerini sunuyordu, universiteden mezun olmak uzereyim hala kanal d de ogle haberlerini sunuyor. yarin bir gun geberecegim bu kadin hala kanal d de ogle haberlerini sunuyor olacak. bir de hic degismiyor, hep ayni. tuhaf...
adaş olmaktan gurur duyduğum sunucudur*****
sanki bi yerlerden sağlam torpili var gibi düşündüren sunucu. zira ekranda hiç estetik durmayan oldukça iriyarı bir görüntüsü var. oysa genelde spikerler hostesler gibi güzel ve estetiktirler bir nevi meslek kanunu. bir de cüsse ile tezat kibar bir isme sahip.
an itibariyle kanal d'de gün arası haberlerini sunmaya başlamıştır. o nasıl bir rüküşlük, nasıl bir saç, nasıl bir şal ve makyajdır!
ne babadan, ne kocadan yana yüzü gülmemiş hatun kişi.
gün geçtikçe şişen ve yakında ekranlara sığmıcak kişi.
ben kendimi bildim bileli kanal d'nin öğlen haberlerini sunan hatun kişi. gün geçtikçe şişmiş laflarını takmıyorum zira bana çok seksi gelmekte kendisi. etine dolgun tam bir türk kadını.
boydan hiç görmediğim kadındır.