bugün

Karaktersiz,sorunlu ve gözünü parahırsı bürümüş oyuncudur...
galatasaraydan gitmesi galatasarayın kazancıdır fakat bu kadar ucuza gitmesi gerçekten kaçan balık büyük olur dedirtiyor.
fakat ribery için değil,bedeli için.yoksa beş para etmez...
Güzel bir sağ kanat oyuncusuydu.fakat giderken ki karaktersiz davranışlarıyla türk halkının tepkisini çekti.
galatasaray yönetiminin ayıplarından biri yalnızca.bu arkadaş gittiği olympigue marseille da çatır çatır top oynuyor halen.
sen adama üç kuruş parasını vereme sonra otur arkasından ağla diye düşündüren, galatasarayın harbiden çöküşünü kanıtlayan fitbolcu.
son model ferrari olarak geldiği galatasaray'dan, galatasaray'ın bu modele benzin yetiştiremeyerek lpg taktırmak istemesi sonucu ferrari tarafından geri alınan hızlı şey.
futbolcu dediğinde karakter de olmalı dedirten,kanadı iyi kullanan ama gözü paradan başka bişey görmeyen,3 kuruş için ipnelik yapan futbolcu.gitsin nerde oynuyosa oynasın dedirtir.*
imparator beckenbauer,bir futbol takımının bir varoluş biçimini temsil ettiğini savunur...
bırakında varoluş biçimimizde böyle insanlar yer almasın...
turkiye ye gelmis en iyi yabancilardan biri.ayrica galatasaray taraftarinin istegini geri cevirmemistit.franck riberry siksene feneri seklindeki tezahurata kupa macinda acilis goluyle istekleri gerceklestirmistir.
marsilyada oynamaktadır.
(bkz: scarface)
fransa milli takımının dünya kupası kadrosunda yeralması kuvvetle muhtemel ve avrupanın önemli kulüplerinin iştahını kabartan, galatasarayın az bir miktar parasını ödeyemediği için elinde tutamayıp çok para kazanma fırsatını kaçırmasına sebebiyet veren futbolcu
gelecek sezon büyük ihtimalle marseille'den ayrılacak olan karaktersiz futbolcu..**
galatsaray taraftarının adına çok güzel bir tezahurat yazdığı fransız sağ kanat oyuncusudur
sinan engin'in sürekli tavsiye edip Beşiktaş'a transfer edilmesi için yönetime bilgi verdiği halde, aciz beşiktaş yönetiminin bu oyuncuyu almamasından sonra galatasaray'ın aldığı futbolcu.

kendisi şu anda avrupa takımlarının transfer listesinde bulunan ilk 10 futbolcu içerisindedir ve dünya kupası finallerinde kendini biraz daha gösterirse yaptığı prim sayesinde muhtemelen çok büyük bir kulüpte önümüzdeki sene mücadele edecektir.

galatasaray'ın parasız dönemlerinde galatasaray'a geldiği için arkadaşlarla kendisi hakkında; "galatasaray'ın parası yetmemiş, adamın yarısını alabilmişler" diye yorum yaptığımız, daha sonra geçirdiği bir trafik kazasıyla yüzünün o hale geldiğini öğrendiğimiz süper yetenek.
hala özlem duyduğumuz faransız futbolcu.
dün raymond domenech tarafından açıklanan kadroda 2006 almanya dünya kupasinda mücadele edecek 23 kişilik milli takım aday kadrosunda yeraldığı açıklanan futbolcu
galatasarayın aclıktan öldürmek üzere oldugu sırada kacıp kendini son anda kurtaran oyunucu.
2006 dünya kupası fransa milli takımı kadrosuna alınan geleceği çok parlak genç fransız oyuncu.
dikkat şahan çıkabilir de bir skeçte ismi geçen ferrari lakaplı futbolcu.skeç şöyleydi:
metin tok:şimdi de yanımızda küçük maradona var.okula gidiyomusun?
küçük maradona:evet
-kaça gidiyosun?
-ssekizzz.
-bize bi şarkı söyler misin?
-tabi.(ribery ribery .ik fenerbahçe'yi)
aziz topcu.
anelka'nın bonusu(!) olarak türkiye'ye gelen...anelka'ya 1,5 sezonda fark basan fransızların yeni platini'si,zidane'ı...
13 haziran 2006 fransa isvicre maci öncesi zinedine zidaneın mutlaka oynamalı dediği futbolcu
G.Saray'ın ahı tuttu!
G.Saray'la sözleşmesi sürerken Marsilya'ya kaçan Franck Ribery, şimdi de aynı şekilde Olympique Lyonnais'a gitti.Fransız ekibi, Ribery ile anlaştığını resmi internet sitesinden duyururken,bu durum Cimbom'da "Alma mazlumun ahını" şeklinde değerlendirildi.

Bu olaylar gösteriyor Franck Ribery çok iyi bir futbolcu olmasına karşın kişiliği oturmamış ve amatör zekada bir oyuncu.
2006 dünya kupası'nın en çirkini seçilen futbolcu
marsilya'yı da satarak karekterinin kötü olduğunu kanıtlamış futbolcudur.bakalım lyon'u ne zaman satıcak?
güncel Önemli Başlıklar