1. 1.
  atv ve sabah'in sahibi isadami.
  1 ... atan alir spor
 2. 2.
  park bravonun da sahibidir yamuluyorsam düzeltin
  2 -1 ... hanimaga
 3. 3.
  Park Grubu adıyla da bilinen ciner grubunun sahibidir. Enerji, Madencilik, medya, tekstil ve havacılık sektörlerinde faaliyet göstermektedir. merkez grubu tv, gazete ve dergileri, havaş, çayırhan madencilik, Çayırhan Termik Santralinin sahibidir. Cem uzan, aydın doğan'dan geri kalan bi adam değildir. Kirli ve gizli işler çevirir.
  2 ... yahudi yerlesimci
 4. 4.
  (bkz: ciner grubu)
  1 ... atan alir spor
 5. 5.
  (bkz: aydın doğan) dan daha gerekli olduğuna inandığım iş adamı
  1 -2 ... kirmastılı
 6. 6.
  artvinlidir kendileri.
  1 ... trinfr
 7. 7.
  memleketi olan, türkiye'nin en fazla okur yazar oranına sahip artvin'e 1135 adet bilgisayar bağışlamıştır. *
  1 ... trinfr
 8. 8.
  Türkiye'nin yer altı kaynaklarına gözünü dikmiş,fırsat verildiği takdirde madenlerini sülük gibi emecek olan şahs-ı muhterem.
  1 ... masteroff
 9. 9.
  28 Şubat sürecinde yaşadığı daha doğrusu karıştığı yolsuzluk olaylarını kanal 7 'de Nazlı Ilıcak 'la Sözün Özü programında itiraf etmiş şahsiyettir. o dönem, mevcut iktidar aleyhine yazanlar malum kimseler tarafından devlet kaynaklarının peşkeş çekilmesiyle ödüllendirilmiştir. Zaten kendisi de o programda medyanın o zamanlar adeta bir köpekbalığı gibi menfaat kavgası içinde olduğunu söylemiştir.
  Ama tüm bunlardan pişman olduğunu , memleketin ahını aldığını da samimiyetle söylemiştir kendileri.
  1 ... zekzen
 10. 10.
  Haberturk kanalında sereftrıbunu adlı programda cihan oskayın acıklamalarını engelleyen fenerbahce spor klubunun, ali koc aracılıgıyla bu kanalı reklam ambargosuyla tehdit ettiği acıklıga kavusmus gibidir. bu durumda turgay ciner devreye girmiş ve cihan oskayı teketek programına konuk olarak cıkarılması talimatını vermiştir.turgay ciner besiktas jk eski yonetim kurulu uyesidir.
  ... esteban