1. 1.
    az önce manasındaki sözcük. ingiliz versiyonu just olan şey. ayrıca afyonkarahisarın bir mahallesi.
    1 ... the kene
  2. 2.
    çok sevdiğim bir kız arkadaşımın (aslında tam olarak arkadaş denemez çünkü hoşlanıyorum kendisinden) eğitimini sürdürdüğü çanakkale onsekiz mart üniversitesi yenice meslek yüksekokulu'nun bulunduğu çanakkale kasabası..
    1 ... shalamar
  3. 3.
    çanakkalenin bir kasabası.yanında uzanan kaz dağlarının ve girişindeki gölünün insana huzur verdiği.her yıl dağda yürüyüş festivalinin olduğu alkolun bol bulundugu ve tuketıldıgı ,belediyenin festivalde bedava keskek,sımıt kasar dagıttıgı,guzel keçi peyniri yapılan şirin ilçe ismi..

eskiden satılan filitresiz sigara markası.
    2 ... sex pistols
  4. 4.
    bursa yıldırım ilçesinde bir sokağın adı.
    1 ... janjan
  5. 5.
    karabük ilinin ilçesi.
    ... vezir tonyukuk
  6. 6.
    biberiyle meşhur çanakkale ilçesi.bazı yerlerde kırmızı bibere yenice biberi diye hitap edildiğine şahit oldum.ayrıca yenice sigarası da adını bu ilçeden almaktadır.
    ... rewritable
  7. 7.
    pislik insanlarıyla ün yapmış ben yeniceliyim diyince insanları ikinci bir kez düşündüren bolu ilçesi
    -1 ... chucky
  8. 8.
    Yenice; Tokat'ın Artova ilçesi'ne bağlı bir köydür...
    ... turkmen delikanlisi
  9. 9.
    çanakkalenin 5500 populasyon civarlarındaki küçük kasabası.Tütünü ile meşhur(du).Hatta adnan menderes asılmadan önce son içtiği sigaranın markasıdır.
    1 ... ceylan2270
  10. 10.
    tekelin bir zamanlar ürettiği , adnan menderes' in içtiği sigara olarak bilinen sigara markası. 27 mayıs' tan sonra insanlar bu sigarayı satın almaktan çekindiği için gözden düşmüştür.
    1 ... devrimim