bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    türk Shoegaze şarkıcısı.

gelecek zamanda adını çok daha fazla duyacağımız, iyi niyetli, iyi müzisyen kişi.

http://www.myspace.com/yasemori
    7 -1 ... chaotic good
  2. 2.
    şu sıralara müzik kanallarında rastgelinen şarkısı ile müziğe yeni bir soluk getirecek gibi duran şarkıcı. şimdilik bir albümü yok, şarkısı var. albüm çıktığında edinip daha fazla bilgi sahibi olmayı umuyorum.

myspace'de iki şarkısı var aslında bir konu var ve aptal. aslında bir konu var ruhumun kendine dönmesine/içe kapanmasına kolaylık sağlıyor. şu sıra ihtiyaç duyduğunuz şey iç yolculuğunuz/kendinize dönmek/içe kapanmaksa eğer şiir gibi sözleri ve afili müziği ile yasemin mori sizi bekliyor olacak.
    iç yolculuğa dış ses istiyorsanız eğer;

dinleyin/ruhunuza gömülün...
    7 ... akustikcinayet
  3. 3.
    Bilkent Üniversitesi mezunu şarkıcı. Güzel bir ses ve farklı güzel bir yorum.
    4 ... jacksparrow
  4. 4.
    mehmet turgut'un fotoğrafları ile tanıştığım nedense bana nil'in * rock yapan hali gibi gelen, dinlemesi keyifli, güzel klipli, kıvırcık saçlı hatun. kendi hakkında "merhaba, merhaba, ses veriyorum nefes alıyorum işte böyle oluyor" demektedir. http://www.myspace.com/yasemori adresinden dinlenebilir.
    4 -1 ... dugu
  5. 5.
    Albümün ismi neden "Hayvanlar"? diye sorar roportajı yapan. yasemin mori adlı ete kemiğe bürünmüş iç ses de şöyle der:
    "Çünkü albümü yaparken bana en çok içimdeki ve dışarıdaki hayvanlar ilham verdi. Kafamdaki pek çok düşünce farklı yollarla hep hayvanlara bağlandı. Bu albümle hâlâ güzel kalabilmeyi başarabilmiş olan hayvanları vurgulamak istedim."

e o zaman içimizdeki hayvanlara bağlanmış onca hamallığı atmak için bu sese kulak verelim.

söyleşinin tamamı için bakınız:
    http://kusarock.azbuz.com...objectID=5000000007970680
    9 -1 ... oyuncakdunya
  6. 6.
    bir kaç gün önce şans eseri aslında bir konu varla tanıdığım güzel sesli güzel müzik yapan türk müziğine yeni soluk kazandıracak kişi. başarılı olmasını dilerim.
    4 ... suicidal imbecile
  7. 7.
    çektiği klip ile türkiye'de istenildiği zaman güzel işler çıkarıldığını gösteren yönetmenin klibine sahip sanatçıdır.
    3 ... audio
  8. 8.
    tek kelimeyle farklı.
    son zamanlarda en çok dinlediğim şarkının sahibi, aradığım yüz, ses...
    çıkış parçası aslında bir konu var o kadar çok şey anlatıyor ki işte tam da aradığım bu diye sahiplendim. klip çekimi de çok mütevazi kendisi de öyle.
    6 ... aither
  9. 9.
    akıl almaz bir güzellik, süper bir ses...

annemin ilk tepkisi "allah sana da nasip eylesin böyle bir güzelliği." oldu.

açıkcası fena olmaz. ne fenası be mükemmel olur.

ha ayrıca türk kızlarının dünyanın en güzel kızları olduğu gerçeğini haklı çıkarıyor...

bu arada klibinde o bacağına yapışan herife fena kıl oldum.

(bkz: evinin kadını olacaksın)
    41 -4 ... herostratos
  10. 10.
    olur da istanbul'da bir üniversite kazanılırsa konserine ilk gidilecek hatun.
    3 ... herostratos
kapat